Esileht: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
3. rida: | 3. rida: | ||
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam MARINA IVANOVITŠ<br /> 23.02.1959 - 11.05.2017</font>'''<br> | !style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam MARINA IVANOVITŠ<br /> 23.02.1959 - 11.05.2017</font>'''<br> | ||
|}--> | |}--> | ||
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | {| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 22. oktoober 2017, kell 18:36
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Kohtunik |
---|---|---|---|---|---|
Märts | |||||
2.-3. märts | Eesti omavalitsuste talimängud Kabe juhend Turniiritabel | 64 | Tartumaa | ESL Jõud | Aare Harak |
9. märts | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Tüdrukud, Poisid | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
14. märts | Vaida Kabeäss 2024 Turniiritabel 1.-3. klassile Turniiritabel 4.-6. klassile Turniiritabel 7.-9. klassile | 64 | Vaida Põhikool | Vaida Põhikool | Aare Harak |
16. märts | Tartumaa MV 64-r kabes / Elva Kabe 3.etapp Juhend Tulemused: A-grupp B-grupp |
64 | Nõo Reaalgümnaasium | Elva MMK, Tartumaa Spordiliit | |
17. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 3.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3, Elva |
EKL | Anna Lütsepp |
24. märts | Jõgevamaa MV 64-r ja 100-r välkkabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend *Võistluste algus kell 10:00 | 64, 100 | Jõgeva Kultuurikeskus | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | |
29.-31 märts | Nõmme kevad - ajakava Turniiritabel | 100 | Nõmme Kabeklubi | ||
Aprill | |||||
13. aprill | Jõgevamaa veteranide MV 64-r kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | |
13. aprill | Harjumaa MV Juhend Registreerimine Harjumaa Spordiliidu lehel Täiskasvanud Mini-ja pisikadetid | 64 | Kose-Uuemõisa Külakeskus | Harjumaa Spordiliit, Kose Male-kabe klubi, Tabasalu Kabeklubi | Aare Harak |
14. aprill | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
21. aprill | Kabeturniir Elva Kevad / Elva Kabe 4.etapp Juhend A-grupp B-grupp |
100 | Elva Spordihoone | Elva MMK | |
21. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 4.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
Mai | |||||
4.-5. mai | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | 3. Viimsi noorteturniir | 100 | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk | |
26. mai | Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5.etapp Juhend | 64 | Elva Spordihoone |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
|
Aprilli sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
6. aprill 1947 | Raivo Rist | FMJD meister |
7. aprill 1944 | Uno Plakk | meistersportlane |
18. aprill 1966 | Argo Unnuk | FMJD meister |
19. aprill 1973 | Indrek Migur | meistrikandidaat |
24. aprill 1968 | Riho Teinemaa | meistrikandidaat |
24. aprill 1991 | Kadi Veski | FMJD meister |
26. aprill 1970 | Urmas Väärtnõu | meistrikandidaat |
27. aprill 1993 | Elvia Sõber | meistrikandidaat |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).