Võistluskalender 2011

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
4.–8. jaanuar Rahvusvaheline noorteturniir "Kuldne kabe"
64 Tallinna Pedagoogiline Seminar Lasnamäe Male-Kabeklubi
8. jaanuar Kurista 41. auhinnaturniir Tulemused (pdf) 64 Kurista
15.–16. jaanuar Eesti valdade XIX talimängude valikvõistlused 64 kohtadel Eestimaa Spordiliit Jõud
16. jaanuar Jõgeva KK seeriavõistlus - 1. etapp 64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
16. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
18. jaanuar Tallinna koolinoorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
22. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
23. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
29. jaanuar Eesti Kabeliidu 2011. aasta üldkoosolek Malemaja EKL
29. jaanuar – 8. veebruar Eesti meeste 56. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
29. jaanuar – 8. veebruar Eesti naiste 39. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
29. jaanuar Jõgeva linna ja valla MV 64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
30. jaanuar Juhan Aidaku X mälestusturniir 64 Sürgavere põhikool
Veebruar
12.-13. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele Tüdrukud Poisid 100 Malemaja EKL
12.–13. veebruar Mõttespordi EMV paaridele Juhend (pdf) Male, bridž, sudoku, kabe, gomuku Lilleküla Gümnaasium Vint.ee, Kullo, Mõttespordi Eesti Alaliit, Eesti Rendžu Liit, Lilleküla Gümnaasium
19. veebruar Eesti noorte karikavõistlused klubidele 64 Malemaja EKL
20. veebruar Eesti noorte karikavõistlused klubidele 100 Malemaja EKL
20. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
26. veebruar Eesti linnade talimängud 64 Tapa Eestimaa Spordiliit Jõud
26.–27. veebruar Eesti valdade XIX talimängude finaal 64 Lähte Eestimaa Spordiliit Jõud
Märts
5.–6. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele Tüdrukud Poisid 100 Malemaja EKL
12. märts Tallinna noorte meistrivõistlused - Nooremad - Vanemad 100 Malemaja Remii
12. märts Jõgeva maakonna MV 64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
12. märts Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused 64 Häädemeeste Keskkool Häädemeeste vald
(info Tõnis Joarand
51 997758)
19. märts Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 100 Malemaja EKL
20. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
24.–27. märts Eesti juunioride meistrivõistlused
*algus 24.03. kell 10:00
100 Malemaja EKL
26. märts Laiuse 29. kabeturniir - juhend Tulemused Noored -
*algus kell 10:00
64 Laiuse Laiuse POÜ
Aprill
2. aprill Tallinna noorte meistrivõistlused - Nooremad - Vanemad 64 Malemaja Remii
2. aprill Vara turniir
kontaktisik Riina Jaanuska (GSM 5071607)
*algus kell 10:00
64 Vara PÜ Vara PÜ
2. aprill Saare maakonna meistrivõistlused 64-r. kabes 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
7.–10. aprill Eesti meeste 63. meistrivõistlused vene kabes ja Eesti naiste 55. meistrivõistlused vene kabes 64 Malemaja EKL
15. aprill Jõgeva maakonna noorte MV
*algus kell 13:00
64 Palamuse Jõgeva Kabeklubi
17. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
22. aprill Hiiumaa 2011. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
22.-24 aprill Nõmme Kevad 2011 100 Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi
30. aprill-1. mai Erna Sauga XXV Mälestusturniir (naised, neiud) 64 Pärnu Spordihall
Riia mnt. 129
Pärnumaa Spordiliit
30. aprill Jõgeva KK seeriavõistlus - 2. etapp, noored
*algus kell 10:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla matš 2011 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
7. mai Jõgeva maakonna veteranide MV
*algus kell 10:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
14. mai Eesti Meistrivõistlused spordiveteranidele 2011 - juhend 64 Jõhvi ESVL
15. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
21. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed 100 Malemaja EKL
22. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed 64 Malemaja EKL
28. mai Pargikabe 2011
*algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi
29. mai – 6. juuni Salou Open 2011
Eestist osalevad Margit Viirma ja Elvia Sõber
100 Salou Peter Pippel
Juuni
4. juuni Jõgeva maakonna meistrivõistlused
*algus kell 10:00
brasiilia SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
19. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir - 6. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
Juuli
2. juuli Eesti meistrivõistlused inglise kabes - info
*algus kell 12:00
64 Mokko külalistemaja EKL / vint.ee
9. juuli Hiiumaa 2011. aasta lahtised esivõistlused 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
17. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
23.-28. juuli Rahvusvaheline turniir Jõgeva 2011
*algus kell 11:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
27. juuli Reta Puit OÜ turniir 64 Kuresaare Saaremaa Kabeklubi
29.-31. juuli 47. Saaremaa Kapp 64 Kuresaare Saaremaa Kabeklubi
29. juuli Rahvusvaheline kiirturniir
*algus kell 10:00
100 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
30. juuli Lahtine turniir pargikabes
*algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi
August
1.–7. august European Youth Championship 2011
Euroopa noorte meistrivõistlused
100 Audentese SK EDC, Eesti Kabeliit
2.–5. august Rahvusvahelise kategooria kohtunike koolitus 100 Audentese SK FMJD, EDC, Eesti Kabeliit
9.–10. august European Blitz Championship 2011 - Men - Women 100 Audentese SK EDC, Eesti Kabeliit
13. august Jõgeva KK seeriavõistlus - 3. etapp
algus kell 10:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
13.–21. august Draughts 64 Personal-team Youth World Championship 2011
Maailma noorte individuaal-võistkondlik MM 64ruudulises kabes2011
64 Audentese SK FMJD, Eesti Kabeliit
21. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
September
10. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Tulemused: Mehed Naised
100 Malemaja EKL
11. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Tulemused: Mehed Naised
64 Malemaja EKL
17. september Jõgeva maakonna MV
*algus kell 10:00
100 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
18. september Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
18.-25. september Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Riia, Läti EDC
24. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
24. september Saare maakonna 40. kabekarikavõistlused 64 Kuressaares Saaremaa Kabeklubi


Oktoober
15. oktoober Jõgeva MÜ 36. kabeturniir
*algus kell 10:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
15. oktoober Meelit Männiste mälestusturniir 64 Abja Kultuurimaja
16. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
16. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
22.–23. oktoober Nõmme Sügis 64 Nõmme KK Nõmme KK
29.–30. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 64 Malemaja EKL
November
5.-6. november Pärnumaa meistrivõistlused 64 Pärnu Spordihall,
Riia mnt. 129
Pärnumaa Spordiliit
11.–13. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 100 Malemaja EKL
19. november Orthez`i 7. kabeturniir -
Peaturniir
Põhiturniir
Noorteturniir
64 Jõgeva Gümnaasium Jõgeva kabeklubi
20. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
26. november U. Lintsi mälestusturniir 64 Haapsalu Läänemaa Kabeklubi
Detsember
3.–4. detsember Eesti meistrivõistlused juunioridele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
10. detsember Jõgeva maakonna noorte MV
*algus kell 10:00
100 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
16.-18. detsember Pauli päevad
*algus kell 16:00
64, male SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
17. detsember Jõgeva KK seeriavõistlus - 4. etapp
*algus kell 10:00
64 SK Virtus Jõgeva Kabeklubi
18. detsember Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1992 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1995 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 1998 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2001 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
2003200420052006200720082009201020112012201320142015
Personaalsed tööriistad
Üldandmed