Võistluskalender 2008

Allikas: Kabeliit

Võistluskalender 2008

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
8. jaanuar Viljandi Kabeklubi seeriavõistluse 4. etapp 64 Viljandi Viljandi Kabeklubi
12. – 13. jaanuar Eesti meistrivõistlused kadettidele 100 Nõmme Kabeklubi Eesti Kabeliit
19. – 27. jaanuar Eesti meeste 53. meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit
19. – 20. jaanuar Valdade talimängud – eelturniir 64 Eestimaa Spordiliit Jõud
20. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
Veebruar
2. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 64 Malemaja Eesti Kabeliit
3. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 100 Malemaja Eesti Kabeliit
6. veebruar Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
9. – 19. veebruar Eesti naiste 36. meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit
12. veebruar Viljandi Kabeklubi seeriavõistluse 5. etapp 64 Viljandi Viljandi Kabeklubi
17. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
Märts
1. – 2. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele Tüdrukud Poisid 100 Malemaja Eesti Kabeliit
1. – 2. märts Valdade talimängud – finaal 64 Põlva Eestimaa Spordiliit Jõud
1. – 2. märts Väikelinnade talimängud 64 Otepää Eestimaa Spordiliit Jõud
11. märts Viljandi Kabeklubi seeriavõistluse 6. etapp 64 Viljandi Viljandi Kabeklubi
15. märts Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniirid poisid tüdrukud 100 Malemaja Eesti Kabeliit
16. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
16. märts Viljandimaa meistrivõistlused kiirkabes 64 Viljandi
21. märts Hiiumaa meeste meistrivõistlused 2008 vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
27. – 30. märts Eesti juunioride meistrivõistluste finaalturniirid 100 Malemaja Eesti Kabeliit
30. märts Male-kabe mitmevõistlus AS Võhu Vein auhindadele male/64 Rakvere
Aprill
5. aprill Eesti noorte klubide karikavõistlused 64 Nõmme Kabeklubi Eesti Kabeliit
6. aprill Eesti noorte klubide karikavõistlused 100 Nõmme Kabeklubi Eesti Kabeliit
12. aprill ESVL individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 64 Paide Eesti Spordiveteranide Liit
12.–13. aprill Casino Monte Carlo Eesti meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluse paarismängus juhend tulemused (exceli fail) Tartu Ülikooli kohvik
20. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
20. aprill Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir 100 Malemaja Lasnamäe MKK
24.–27. aprill Eesti meistrivõistlused (mehed, naised) 64 Sangaste Eesti Kabeliit
26. aprill kabeturniir Sindi linn 70 64 Sindi SK Kalju, Sindi Linnavalitsus
Mai
1. mai Kärdla linna Ida–Lääs matš 64 Hiiumaa Kabeklubi
2.–4. mai "Nõmme kevad 2008" 100 Nõmme Kabeklubi Nõmme Kabeklubi
3.–4. mai E. Sauga mälestusturniir 64 Pärnu
10. mai SÜ "Jõud" MV kabes - mehed, naised 64 Paide Eestimaa Spordiliit Jõud
11.–19. mai Salou 2008 100 Salou (Hispaania)
17. mai Tallinna päevale pühendatud kabeturniir 64 Malemaja SK Remii
18. mai Enn Rüütsalu mälestusturniiri 5. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
24. mai Sulev Tuka mälestusturniir 2008 64 Holstre Paistu vald
31. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed 100 Malemaja Eesti Kabeliit
Juuni
1. juuni Eesti meistrivõistlused välkkabes naistele ja meestele 64 Malemaja Eesti Kabeliit
8. juuni Hansapäevade kabeturniir 64 Viljandi
15. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir – 6. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
28. juuni – 6. juuli Rahvusvaheline turniir "Tallinn 2008" 100 Malemaja Eesti Kabeliit
Juuli
12. juuli Hiiumaa 24. lahtised esivõistlused 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
17.–20. juuli Mõttemängude festival noortele
17. juuli – male, rendžu
18. juuli – vene kabe, bridž
19. juuli – rahvusvaheline kabe, go
20. juuli – sudoku, ristsõnad
paljud alad Malemaja Eesti Kabeliit
20. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
21. juuli Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš
Selli – Ingel lõppes tulemusega 4:0
100 Malemaja EKL
25.–27. juuli XLIV Saaremaa kapp (2008) 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
August
1.–7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 2008 (võistluste veebileht) 100 Szczecin (Poola) Euroopa Kabekonföderatsioon
14. august kell 17.30 Tartu armastusfilmide festival tARTuFF korraldab Tartu Raekoja platsil Pauligi kohvitelgis koostöös Kabeliiduga kabesimultaani. Simultaani annab suurmeister Arno Uutma. http://www.tartuff.ee 64 Tartu tARTuFF
11.–16. august Hiltex Zeeland Damtoernooi 100 Goes (Holland)
17. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
20.–29. august Edc logo.png Euroopa meistrivõistlused (mehed, naised) 100 Tallinn Euroopa Kabekonföderatsioon
September
10. september – 17. detsember Hiiumaa seeriavõistlus kiirkabes 2008 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
13. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja Eesti Kabeliit
14. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja Eesti Kabeliit
14.–20. september Euroopa tudengite meistrivõistlused 100 Varssavi EDC
21. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 9. etapp 64 Malemaja Lasnamäe MKK
27. september Saare maakonna 37. karikavõistlused 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
27.–28. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja Eesti Kabeliit
Oktoober
3.–18. oktoober Mõttespordi maailmamängud
(sh kiirkabe (100) maailmameistrivõistlused)
paljud alad Peking IMSA
FMJD
4.–5. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Nõmme Kabeklubi Eesti Kabeliit
19. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
25. oktoober Hiiumaa meistrivõistlused 100 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
25. oktoober Tallinna meistrivõistlused vene kabes 64 Malemaja
31. oktoober – 7. november Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Zalaegerszeg (Ungari) EDC


November
1.–2. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit
1.–2. november Pärnumaa meistrivõistlused 64
8. november Tallinna meistrivõistlused 100 Malemaja SK Remii
8. november Orthezi 4. kabeturniir 64 Jõgeva
15.–16. november "Nõmme Sügis 2008" 64 Nõmme Kabeklubi Nõmme Kabeklubi
16. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
22. november Tallinna meistrivõistlused noortele 100 Malemaja
29.–30. november Eesti 2009. aasta meistrivõistluste esiliiga 100 Malemaja Eesti Kabeliit
Detsember
6.–7. detsember Eesti juunioride meistrivõistlused 64 Nõmme Kabeklubi Eesti Kabeliit
13.–14. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja Eesti Kabeliit
15.–22. detsember Juunioride maailmameistrivõistlused 100 Nidzica (Poola) FMJD
15.–22. detsember Neidude maailmameistrivõistlused 100 Nidziza (Poola) FMJD
20. detsember kell 10.00 Jõuluturniir Tartu SVK auhindadele 64 Tartu, Suur kaar 56, Tammelinna raamatukogu Tartu SVK
20. detsember Tallinna noorte meistrivõistlused 64 Malemaja
21. detsember Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
28. detsember Hiiumaa naiste meistrivõistlused 2008 vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi

Noorte vanuseklassid (2008. aastal)

  • Juuniorid – 1989 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1992 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 1995 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 1998 ja hiljem sündinud

Vaata ka

Personaalsed tööriistad
Üldandmed