Võistluskalender 2009

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
4. – 8. jaanuar 28. rahvusvaheline võistkondlik noorteturniir "Kuldne kabe" 64 Alanta (Leedu)
17. – 18. jaanuar Eestimaa XI talimängud - eelturniirid 64 kohtadel
18. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
24. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 64 Malemaja EKL
25. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 100 Malemaja EKL
31. jaanuar – 10. veebruar Eesti meeste 54. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
31. jaanuar – 8. veebruar Eesti naiste 37. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Veebruar
14. veebruar Tallinna meistrivõistlused noortele - juhend 64 Malemaja SK Remii
15. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
18. veebruar Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
21. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal Tüdrukud Poisid 100 Malemaja EKL
22. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele finaal Tüdrukud Poisid 100 Malemaja EKL
25. veebruar Eesti Kabeliidu 2009. aasta üldkoosolek Malemaja EKL
28. veebruar – 1. märts Eesti XI talimängude finaal – vallad ja linnad 64 Põlva Eestimaa Spordiliit "Jõud"
Märts
7. – 8. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele Tüdrukud Poisid 100 Nõmme Kabeklubi EKL
14. märts Tallinna meistrivõistlused noortele - juhend 100 Malemaja SK Remii
14. märts Saare maakonna meistrivõistlused 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
15. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir - 3. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
21.–22. märts Eesti naiste meistrivõistluste järelmatš Azojan – Veski 100 Malemaja EKL
21. märts Jõgeva maakonna meistrivõistlused 64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi
22. märts Eesti meistrivõistlused juunioridele – valikturniirid 100 Malemaja EKL
28.–29. märts ja
3.–5. aprill
Eesti meistrivõistlused juunioridele – finaalturniirid 100 Malemaja EKL


Aprill
11. aprill Hiiumaa 2009. a. meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
18. aprill ESVL individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 64 Tallinn Eesti Spordiveteranide Liit
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
23.–26. aprill Eesti meistrivõistlused (mehed, naised) - teave 64 Paide EKL
Mai
1. mai Kärdla linna Ida–Lääs matš 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
1.–3. mai "Nõmme kevad" 100 Nõmme Kabeklubi Nõmme Kabeklubi
9. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed 100 Malemaja EKL
10. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed 64 Malemaja EKL
16. mai Eesti noorte klubide karikavõistlused 100 Malemaja EKL
17. mai Eesti noorte klubide karikavõistlused 64 Malemaja EKL
17. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
23. mai Sulev Tuka mälestusturniir (2009) 64 Holstre
Juuni
6.–7. juuni Eesti meistrivõistluste järelmatšid
Uutma – Tull ja Vainonen – Azojan
64 Malemaja EKL
13.–14. juuni Eesti meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluses 2009 5 ala, sh kabe-64 Tartu Vint.ee, Tartu SS Kalev
21. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2009 - 6. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
28. juuni – 6. juuli Rahvusvaheline turniir "Tallinn 2009" 100 Malemaja EKL
Juuli
4.–5. juuli Kirikabetajate kokkutulek 64 Lagedi (Peipsi ääres) info: Jüri Lätt tel.5563 8330
11. juuli Hiiumaa lahtised esivõistlused 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
16.–19. juuli V Mõttemängude festival noortele
  • 16. juuli – kabe-64, rendžu
  • 17. juuli – kabe-100, male
  • 18. juuli – go, bridž
  • 19. juuli – othello
  Malemaja Eesti Kabeliit
19. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2009 - 7. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
24.–26. juuli Saaremaa kapa kabeturniir 64+100 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
August
1.–7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Holland EDC
16. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
29.–30. august vint.ee suvepäevad, mille raames peetakse ka Eesti meistrivõistlused pöördkabes (pöördkabe algus 29. august 14.00) Lähem info vint.ee foorumist erinevad alad Mokko puhkemaja mokko.ee vint.ee
September
12. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised 100 Malemaja EKL
13. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised 64 Malemaja EKL
19. september Tallinna meistrivõistlused 64 Malemaja SK Remii
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
26. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
27. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele finaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
Oktoober
3. oktoober Eesti kabe 100 100, 64 Tallinna Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi
10. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele, poolfinaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
10. oktoober Iecava 2009 - tabel (.xls) 64 Iecava (Läti)
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele, finaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
17. oktoober Tallinna meistrivõistlused 2009 (100) 100 Malemaja EKL
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
24.–25. oktoober "Nõmme Sügis 2009" 64 Nõmme Kabeklubi Nõmme Kabeklubi
31. oktoober – 1. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
November
7. november Orthezi 5. kabeturniir tulemused 64 Jõgeva spordihoone Virtus Jõgeva Kabeklubi
13. – 15. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
22. november Eesti-Läti sõpruskohtumine 100, 64 Malemaja EKL
27. november Arno Uutma simultaan (algus kell 19.00) 64 St. Patrick's pub (Narva mnt 5) EKL
28. – 29. november Eesti juunioride meistrivõistlused 64 Malemaja EKL


Detsember
4. detsember Aastalõpu välkturniir 2009 (algus kell 17.00) ja teenekate kabetajate autasustamine (kell 19.00) 64 Malemaja EKL
5. detsember Tallinna võistkondlikud klubide meistrivõistlused - juhend 64 Malemaja EKL
12.–13. detsember Eesti 55. meistrivõistluste esiliiga 100 Malemaja EKL
18. detsember
kell 10.30
Tartu SVK jõuluturniir 64 Tartu,
Kaunase pst 22, (Annelinn)
buss nr.5 Anne Gümnaasiumi bussipeatus,
Annelinna päevakeskus
Info Jüri Lätt tel 55638330
20. detsember Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
28.–29. detsember Juunioride meistrivõistluste järelmatš IngelSelli 3:1 100 Nõmme Kabeklubi EKL

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1990 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1993 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 1996 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 1999 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
2003200420052006200720082009201020112012201320142015
Personaalsed tööriistad
Üldandmed