Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
September
11.–13. september
plakat Baltic Cup 2020
Tulemused: Mehed Naised
64 Kuremaa loss Jõgeva Kabeklubi Villem Lüüs
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. september Eesti meistrivõistlused juunioridele Noormehed Neiud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
Oktoober
3. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Registreerimine
Võistlus on edasi lükatud!
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak
4. oktoober Coop Jõgeva 42. kabeturniir juhend 64 Virtus, Jõgeva Jõgeva Coop Ülar Poom
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL Aare Harak
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL Aare Harak
17. oktoober Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
25. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
November
10. november Jõgevamaa noorte MV
Algus kell 12:30
64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva KK Ülar Poom
14. november Jõgeva KK karikavõistluse IX etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
22. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
28.-29. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad