Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2016. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
7. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes: mehed, naised 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
8. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes: mehed, naised 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
14. mai Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused Tulemused, Poisid (minikadetid), Poisid (pisikadetid), Tüdrukud 64 Laagri Kool Laagri Huvialakool, Laagri Kool, Nõmme Kabeklubi Kermo Taimre
15. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. mai Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
28. mai Jõgeva Pargikabe
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi
29. mai Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused Tabelid: Mehed Naised Võistkondlik 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Villem Lüüs
Juuni
11. juuni Lohusalu 2016 - täiskasvanud, noored
*Algus kell 12:00
64 Lohusalu sadam Laulasmaa SK Kermo Taimre
18. juuni Jõgevamaa lahtised mv brasiilia kabes
*Algus kell 10:00
Brasiilia kabe Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
19. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
8.-10. juuli XI noorte mõttemängude festival - kabe, male 64, 100, male, rendžu, bridž Malemaja EKL Kermo Taimre
9. juuli Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
9. juuli Hiiumaa 2016. aasta lahtised esivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
17. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29.-31. juuli 52. Saaremaa kapp 64 Saaremaa Saaremaa Kabeklubi Jaan Truu

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Juuni sünnipäevalised:
8. juuni 1973 Veronika Kalmus meistersportlane
10. juuni 1945 Irma Nahkor meistrikandidaat
11. juuni 1987 Riho Briker
13. juuni 1942 Enn Kuuspere meistrikandidaat
13. juuni 1949 Silvia Muru meistrikandidaat
13. juuni 1975 Marge Sandberg meistrikandidaat
13. juuni 1979 Ilona Sinkel meistrikandidaat
22. juuni 1993 Helina Rajasalu
23. juuni 1946 Peeter Küttner meistrikandidaat
26. juuni 1938 Leino Lember meistrikandidaat
26. juuni 1992 Margit Viirma


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad
Üldandmed