Esileht

Allikas: Kabeliit
Seoses eriolukorra kehtestamisega jäävad kõik turniirid ära kuni 1. maini 2020.
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Märts
29.veebruar-1. märts 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel 64 Kunda ESL Jõud Aare Harak, Villem Lüüs
7.-8. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele
Poisid Tüdrukud
100 Malemaja EKL Villem Lüüs
14. märts Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
28. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
28. märts Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
Brasiilia Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Aprill
4. aprill Harjumaa MV
Võistlus on edasi lükatud!
64 Järveküla kool (Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald) Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi Villem Lüüs
7. aprill Firmaspordi Kevadspartakiaad
NB! Võistlus toimub virtuaalselt!
64 vint.ee Eesti Firmaspordi Liit
11.-12. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
18. aprill Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
64 ja 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL
22.-25. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele
Võistlus on edasi lükatud!
100 Malemaja EKL
25. aprill Jõgevamaa seenioride MV
Algus kell 10:00

Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Mai
2.–10. mai Noorte EM 64 Kobuleti, Gruusia IDF
2. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
3. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
16. mai Jõgeva KK karikavõistluse VII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. mai Jõgeva Pargikabe 2020
Algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
31. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele 64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Aprilli sünnipäevalised:
6. aprill 1947 Raivo Rist FMJD meister
7. aprill 1944 Uno Plakk meistersportlane
12. aprill 1946 Nijazmet Ismailov meistrikandidaat
13. aprill 1931 Juta Raudsepp meistrikandidaat
18. aprill 1966 Argo Unnuk FMJD meister
19. aprill 1973 Indrek Migur meistrikandidaat
24. aprill 1968 Riho Teinemaa meistrikandidaat
24. aprill 1991 Kadi Veski FMJD meister
26. aprill 1970 Urmas Väärtnõu meistrikandidaat
27. aprill 1993 Elvia Sõber meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad