Võistluskalender 2015

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
18. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 1. etapp 64 Malemaja EKL
22.-25. jaanuar Eesti meeste 67. meistrivõistlused vene kabes partiid 64 Tartu Ülikooli Narva kolledž EKL
22.-25. jaanuar Eesti naiste 59. meistrivõistlused vene kabes partiid 64 Tartu Ülikooli Narva kolledž EKL
24. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud 100 Malemaja EKL
Veebruar
7. veebruar Einu Ehase XII mälestusturniir ja Raplamaa meistrivõistlused Juhend 64 Kaiu rahvamaja Raplamaa Spordiliit
7.-8. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
14. veebruar Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused 64-ruudulises kabes (2015) 64 Laagri kool Nõmme KK
15. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 2. etapp 64 Malemaja EKL
15. veebruar Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš 2014 64 Malemaja EKL
21.-24. veebruar Eesti meeste 60. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Jõgeva, Virtus EKL
21.-24. veebruar Eesti naiste 43. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Jõgeva, Virtus EKL
28. veebruar-1. märts 23. Eesti valdade talimängud Tulemused jooksvalt 64 Tahkuranna ESL Jõud
28. veebruar-1. märts 31. Eesti linnade talimängud 64 Valga ESL Jõud
Märts
7.-8. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud
* Poiste järelmatši võitis Andreas Jürgenson
100 Malemaja EKL
14. märts Tallinna noorte MV 100 / Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir Tulemused 100 Malemaja SK Remii / EKL
15. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp 64 Malemaja EKL
19.-22. märts Eesti juunioride meistrivõistlused - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
31. märts Raplamaa Koolinoorte kabe võistkondlik MV 64 Raplamaa Spordiliit
Aprill
3.–5. aprill Nõmme Kevad 100 Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi
11. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
12. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
18. aprill Hiiumaa 2015. aasta meistrivõistlused vene kabes meestele 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
18. aprill Tallinna noorte MV 64 - poisid, tüdrukud 64 Malemaja SK Remii
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja EKL
25. aprill Harjumaa meistrivõistlused Juhend Tulemused 64 Peetri Lasteaed-Põhikool Harjumaa Spordiliit / Tabasalu Kabeklubi
26. aprill Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir “Kevad 2015” Juhend 100 Nõmme Noortemaja Nõmme Kabeklubi
Mai
2. mai Ida- ja Lääne-Kärdla matš 2015 64 Kärdla Hiiumaa Kabeklubi
2. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed 100 Malemaja EKL
3. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes: Naised Mehed 100 Malemaja EKL
12.–23. mai Naiste 2015. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Wuhan, Hiina FMJD
17. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 5. etapp 64 Malemaja EKL
30. mai Jõgeva Pargikabe 64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi
31. mai ESSL meistrivõistlused
Tulemused: Mehed Naised Võistkonnad
64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi / ESSL
Juuni
8. juuni Eesti Kabeliidu 2015. aasta suvine üldkoosolek Tallinna Malemaja Eesti Kabeliit
11. juuni Bollywoodi karika I etapp
*Algus kell 18:00
64 Bollywoodi terrass Bollywood/EKL
12. juuni Irma Nahkori juubeliturniir
*Algus kell 17:00
64 Malemaja
13. juuni Lohusalu 2015 Täiskasvanud Noored
*Algus kell 12:00
64 Lohusalu sadam Laulasmaa SK
21. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniiri 6. etapp 64 Malemaja EKL
27.–28. juuni X noorte mõttemängude festival 64, 100 64
100
Malemaja EKL
Juuli
4. juuli Hiiumaa 2015. aasta lahtised esivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
9. juuli Bollywoodi karika II etapp
*Algus kell 18:00
64 Bollywoodi Terrass Bollywood/EKL
19. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp 64 Malemaja EKL
27.–31. juuli Jõgeva 2015 Jõgeva Kabeklubi veebileht Tulemused 64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi
August
1. august Kiirturniir "Jõgeva 2015" Tulemused 100 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi
1.-7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Tallinn EDC
13. august Bollywoodi karika III etapp
*Algus kell 18:00
64 Bollywoodi Terrass Bollywood / EKL
16. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja EKL
22.-23. august Valge Daami turniir naistele 100 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi
22.–23. august Balti klubide võistkondlikud meistrivõidstlused Võistluste leht (läti keeles) 100 Riia Dambretes Attīstības Biedrība
September
12. september Eesti meistrivõistlused välkkabes Meeste tulemusedNaiste tulemused 64 Malemaja EKL
13. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes Meeste tulemusedMeeste järelmatšNaiste tulemused 64 Malemaja EKL
19. september Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp 64 Malemaja EKL
26. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, poiste järelmatš,tüdrukud 64 Malemaja EKL
Oktoober
10. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
10. oktoober Rahvusvaheline turniir 64-ruudulises kabes "Iecava-2015" Tulemused 64 Iecava, Läti Arnolds Šimkuss
17. oktoober Uno Lintsi VI mälestusvõistlused 64 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi
17. oktoober Meelit Männiste mälestusvõistlusedTulemused
*Algus kell 12:00
64 Abja Kultuurimaja Viljandi Kabeklubi
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja EKL
24. oktoober Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš 64 Malemaja EKL
25. oktoober Eesti juunioride meistrivõistluste finaal poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš 64 Malemaja EKL
November
1.–7. november Noorte 2015. aasta maailmameistrivõistlused 100 Beilen, Holland FMJD
7.–8. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
14.–15. november Pärnumaa meistrivõistlused: täiskasvanud, noored 64 Pärnu Pärnumaa Spordiliit
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja EKL
28. november Paunvere kabeturniir 2015
*algus kell 10:00
64 Palamuse Gümnaasium Palamuse vallavalitsus
28.–29. november Nõmme Sügis: mehed, naised 64 Pääsküla Gümnaasium Nõmme Kabeklubi


Detsember
1. detsember Raplamaa koolinoorte MV (A–E-klass), juhend, tulemused 64 Raplamaa Spordiliit
2. detsember Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12
64 Malemaja Tallinna Haridusamet
6. detsember Hiiumaa 2015. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
12.–13. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused, partiid 100 Malemaja EKL
19. detsember Orthezi 11. kabeturniir 64 Kuremaa loss, Jõgeva vald Jõgeva KK
20. detsember Aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 12. etapp 64 Malemaja EKL
26. detsember Hiiumaa naiste 2015. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
30. detsember Hiiumaa 2015. aasta lõpu turniir 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1996 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1999 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2002 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2005 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
Personaalsed tööriistad