Võistluskalender 2015
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
18. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
22.-25. jaanuar | Eesti meeste 67. meistrivõistlused vene kabes partiid | 64 | Tartu Ülikooli Narva kolledž | EKL |
22.-25. jaanuar | Eesti naiste 59. meistrivõistlused vene kabes partiid | 64 | Tartu Ülikooli Narva kolledž | EKL |
24. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
Veebruar | ||||
7. veebruar | Einu Ehase XII mälestusturniir ja Raplamaa meistrivõistlused Juhend | 64 | Kaiu rahvamaja | Raplamaa Spordiliit |
7.-8. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
14. veebruar | Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused 64-ruudulises kabes (2015) | 64 | Laagri kool | Nõmme KK |
15. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
15. veebruar | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš 2014 | 64 | Malemaja | EKL |
21.-24. veebruar | Eesti meeste 60. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Jõgeva, Virtus | EKL |
21.-24. veebruar | Eesti naiste 43. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Jõgeva, Virtus | EKL |
28. veebruar-1. märts | 23. Eesti valdade talimängud Tulemused jooksvalt | 64 | Tahkuranna | ESL Jõud |
28. veebruar-1. märts | 31. Eesti linnade talimängud | 64 | Valga | ESL Jõud |
Märts | ||||
7.-8. märts | Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud * Poiste järelmatši võitis Andreas Jürgenson |
100 | Malemaja | EKL |
14. märts | Tallinna noorte MV 100 / Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir Tulemused | 100 | Malemaja | SK Remii / EKL |
15. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
19.-22. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
31. märts | Raplamaa Koolinoorte kabe võistkondlik MV | 64 | Raplamaa Spordiliit | |
Aprill | ||||
3.–5. aprill | Nõmme Kevad | 100 | Pääsküla Gümnaasium | Nõmme Kabeklubi |
11. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
12. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
18. aprill | Hiiumaa 2015. aasta meistrivõistlused vene kabes meestele | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
18. aprill | Tallinna noorte MV 64 - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | SK Remii |
19. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
25. aprill | Harjumaa meistrivõistlused Juhend Tulemused | 64 | Peetri Lasteaed-Põhikool | Harjumaa Spordiliit / Tabasalu Kabeklubi |
26. aprill | Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir “Kevad 2015” Juhend | 100 | Nõmme Noortemaja | Nõmme Kabeklubi |
Mai | ||||
2. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla matš 2015 | 64 | Kärdla | Hiiumaa Kabeklubi |
2. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed | 100 | Malemaja | EKL |
3. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes: Naised Mehed | 100 | Malemaja | EKL |
12.–23. mai | Naiste 2015. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Wuhan, Hiina | FMJD |
17. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
30. mai | Jõgeva Pargikabe | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi |
31. mai | ESSL meistrivõistlused Tulemused: Mehed Naised Võistkonnad |
64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi / ESSL |
Juuni | ||||
8. juuni | Eesti Kabeliidu 2015. aasta suvine üldkoosolek | Tallinna Malemaja | Eesti Kabeliit | |
11. juuni | Bollywoodi karika I etapp *Algus kell 18:00 |
64 | Bollywoodi terrass | Bollywood/EKL |
12. juuni | Irma Nahkori juubeliturniir *Algus kell 17:00 |
64 | Malemaja | |
13. juuni | Lohusalu 2015 Täiskasvanud Noored *Algus kell 12:00 |
64 | Lohusalu sadam | Laulasmaa SK |
21. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 6. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
27.–28. juuni | X noorte mõttemängude festival 64, 100 | 64 100 |
Malemaja | EKL |
Juuli | ||||
4. juuli | Hiiumaa 2015. aasta lahtised esivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
9. juuli | Bollywoodi karika II etapp *Algus kell 18:00 |
64 | Bollywoodi Terrass | Bollywood/EKL |
19. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
27.–31. juuli | Jõgeva 2015 Jõgeva Kabeklubi veebileht Tulemused | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi |
August | ||||
1. august | Kiirturniir "Jõgeva 2015" Tulemused | 100 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi |
1.-7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC |
13. august | Bollywoodi karika III etapp *Algus kell 18:00 |
64 | Bollywoodi Terrass | Bollywood / EKL |
16. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
22.-23. august | Valge Daami turniir naistele | 100 | Haapsalu Sotsiaalmaja | Läänemaa Kabeklubi |
22.–23. august | Balti klubide võistkondlikud meistrivõidstlused Võistluste leht (läti keeles) | 100 | Riia | Dambretes Attīstības Biedrība |
September | ||||
12. september | Eesti meistrivõistlused välkkabes Meeste tulemusedNaiste tulemused | 64 | Malemaja | EKL |
13. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Meeste tulemusedMeeste järelmatšNaiste tulemused | 64 | Malemaja | EKL |
19. september | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
20. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
26. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, poiste järelmatš,tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
Oktoober | ||||
10. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
10. oktoober | Rahvusvaheline turniir 64-ruudulises kabes "Iecava-2015" Tulemused | 64 | Iecava, Läti | Arnolds Šimkuss |
17. oktoober | Uno Lintsi VI mälestusvõistlused | 64 | Haapsalu Sotsiaalmaja | Läänemaa Kabeklubi |
17. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlusedTulemused *Algus kell 12:00 |
64 | Abja Kultuurimaja | Viljandi Kabeklubi |
18. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
24. oktoober | Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš | 64 | Malemaja | EKL |
25. oktoober | Eesti juunioride meistrivõistluste finaal poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš | 64 | Malemaja | EKL |
November | ||||
1.–7. november | Noorte 2015. aasta maailmameistrivõistlused | 100 | Beilen, Holland | FMJD |
7.–8. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
14.–15. november | Pärnumaa meistrivõistlused: täiskasvanud, noored | 64 | Pärnu | Pärnumaa Spordiliit |
15. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
28. november | Paunvere kabeturniir 2015 *algus kell 10:00 |
64 | Palamuse Gümnaasium | Palamuse vallavalitsus |
28.–29. november | Nõmme Sügis: mehed, naised | 64 | Pääsküla Gümnaasium | Nõmme Kabeklubi
|
Detsember | ||||
1. detsember | Raplamaa koolinoorte MV (A–E-klass), juhend, tulemused | 64 | Raplamaa Spordiliit | |
2. detsember | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
6. detsember | Hiiumaa 2015. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
12.–13. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused, partiid | 100 | Malemaja | EKL |
19. detsember | Orthezi 11. kabeturniir | 64 | Kuremaa loss, Jõgeva vald | Jõgeva KK |
20. detsember | Aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - 12. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
26. detsember | Hiiumaa naiste 2015. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
30. detsember | Hiiumaa 2015. aasta lõpu turniir | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1996 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1999 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2002 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2005 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |