Võistluskalender 2006

Allikas: Kabeliit

Sisukord

Jaanuar

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
14. – 15. jaanuar Eesti valdade XIV talimängud - eelturniirid 64 kohtadel Eesti Maaspordi Liit "Jõud"
14. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja Eesti Kabeliit Poisid Tüdrukud
15. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 100 Malemaja Eesti Kabeliit Poisid Tüdrukud
15. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused
26. jaanuar – 5. veebruar Eesti meeste meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused
28. jaanuar – 5. veebruar Eesti naiste meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused

Veebruar

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
10 – 12. veebruar Eesti valdade XIV talimängud - finaal 64 Tamsalu Eesti Maaspordi Liit "Jõud"
11. veebruar Väikelinnade talimängud 64 Sindi Eesti Maaspordi Liit "Jõud"
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused

Märts

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
11. – 12. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja Eesti Kabeliit Poisid Tüdrukud
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused
20. – 21. märts Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal 100 Malemaja Eesti Kabeliit Poisid Tüdrukud
21. – 24. märts Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal 100 Malemaja Eesti Kabeliit poisid Tüdrukud

Aprill

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
1. aprill Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused 64 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused
2. aprill Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused
8. aprill Valdade meistrivõistlused 64 Jõgeva Eesti Maaspordi Liit "Jõud"
8. – 9. aprill Eesti kadettide meistrivõistlused 100 Nõmme KK Eesti Kabeliit Poisid Tüdrukud
14. – 16. aprill Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" 100 Nõmme KK Nõmme KK
18. aprill Tallinna koolide meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet Paremusjärjestus
22. aprill Sulev Tuka mälestusturniir 64 Holstre   Tulemused
23. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused

Mai

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
6.–7. mai Erna Sauga mälestusturniir 64 Pärnu Pärnu
13. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed 100 Malemaja Eesti Kabeliit
14. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed 64 Malemaja Eesti Kabeliit
21. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK
21.–29. mai Salou 2006 100 Hispaania

Juuni

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
3.–4. juuni Lohusalu 2006 64 Lohusalu
7. juuni Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Viirma - Veski 100 Malemaja Eesti Kabeliit
11. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 6. etapp 64 Malemaja Lasnamäe MKK
15.–18. juuni Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused 64 Kärdla Eesti Kabeliit
28. juuni – 6. juuli Tallinn 2006 100 Malemaja Eesti Kabeliit

Juuli

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
1. juuli Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused 64 Kärdla Hiiumaa KK Tulemused
1. – 2. juuli ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir 64 Nõmme KK  
9. juuli Eesti meeste 58. meistrivõistlused (64)
Järelmatš (Arno Uutma – Heinar Jahu)
64 Nõmme KK EKL Tulemused
16. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused
21. – 23. juuli Saaremaa Kapa kabeturniir 64+100 Kuressaare Saaremaa KK Tulemused

August

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
1. – 7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Tallinn EDC Erileht
8. – 11. august Mõttemängude festival erinevad alad Malemaja Eesti Kabeliit Erileht
27. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused

September

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
2.–10. september Euroopa meistrivõistlused 100 Sloveenia, Bovec FMJD
17. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 9. etapp 64 Malemaja Lasnamäe MKK
23. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja Eesti Kabeliit
24. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja Eesti Kabeliit

Oktoober

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
7.–8. oktoober Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused
15. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused
21. oktoober Harjumaa meistrivõistlused 64 Tallinna Malemaja Harjumaa Spordiliit
21. oktoober Tartu valla kabeturniir 64 Kõrveküla Tartumaa KK
21.–22. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Nõmme KK Eesti Kabeliit Tulemused
28.–29. oktoober Maardu 8. rahvusvaheline turniir 64 Maardu Maardu KK
29. ooktoober Tallinna spordiveteranide meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna spordiveteranide koondis

November

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Tulemused
3.–5. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja Eesti Kabeliit
11.–12. november Kabeturniir "Nõmme sügis" 64 Nõmme KK Nõmme KK
18. november Viljandi 2006 64 Viljandi KK Viljandi
19. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 64 Malemaja Lasnamäe MKK Tulemused
25.–26. november Eesti 2007. a. meistrivõistluste esiliiga 100 Malemaja Eesti Kabeliit Tulemused

Detsember

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
2.–3. detsember Eesti juunioride meistrivõistlused 64 Nõmme KK Eesti Kabeliit
8.–10. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja Eesti Kabeliit
12.–22. detsember Maailma riikide karikavõistlused 100 Dakar (Senegal) FMJD
17. detsember Enn Rüütsalu mälestusturniir - 12. etapp 64 Malemaja Lasnamäe MKK

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1987 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1990 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 1993 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 1996 ja hiljem sündinud
Personaalsed tööriistad
Üldandmed