Võistluskalender 2014

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
11. jaanuar Jõgevamaa meistrivõistlused 64-ruudulises kabes
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
18.-19. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
19. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp 64 Malemaja EKL
23.-26. jaanuar Eesti meeste 66. meistrivõistlused vene kabes 64 Viljandi EKL
23.-26. jaanuar Eesti naiste 58. meistrivõistlused vene kabes 64 Viljandi EKL
Veebruar
1.-2. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš 100 Malemaja EKL
8. veebruar Jõgevamaa meistrivõistlused 100-ruudulises kabes
*algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
8. veebruar Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused 64-ruudulises kabes 64 Laagri kool Nõmme KK
15.-16. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
16. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp 64 Malemaja EKL
20. veebruar Rae valla kabeäss 2014 - 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass 64 Vaida Kool Vaida Kool
21.-24. veebruar Eesti meeste 59. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes tabel 100 Haapsalu EKL
21.-24. veebruar Eesti naiste 42. meistrivõistlused rahvusvahelises kabestabel 100 Haapsalu EKL


Märts
1.-2. märts 22. Eesti valdade talimängud 64 Jõhvi ESL Jõud
1.-2. märts 30. Eesti linnade talimängud 64 Rakvere ESL Jõud
7. märts 5. kolme kooli sõpruskohtumine kabes 64 Suure-Jaani Suure-Jaani Kool
8. märts Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
15. märts Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
15. märts Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
15. märts Saare maakonna valdade talispartakiaadi kabevõistlused 64 Mustjala Saaremaa KK
16. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp 64 Malemaja EKL
20.-23. märts Eesti juunioride meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
29. märts Laiuse 32. kabeturniir
*algus kell 10:00
64 Laiuse Laiuse POÜ
30. märts Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes
*algus kell 10:00
64&100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
Aprill
12. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
12. aprill Saare maakonna meistrivõistlused 64-r. kabes 64 Kuressaare Saaremaa KK
13. aprill Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
18. aprill Jõgevamaa noorte meistrivõistlused 64 Palamuse Jõgeva KK
19. aprill Hiiumaa 2014. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
19. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlused II etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja EKL
24. aprill Moodsa kabe kiirturniir Kuressaares 64 Kuressaare Saaremaa KK
26. aprill Eesti Spordiveteranide Liidu individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 64 Jõhvi Spordisaal Eesti Spordiveteranide Liit
27. aprill I klasside turniir "Kevad 2014" 100 Nõmme KK Nõmme KK
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2014. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
2.-4. mai Nõmme kevad 100 Nõmme Nõmme Kabeklubi
10. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 2014 100 Malemaja EKL
11. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2014 Naised, Mehed 100 Malemaja EKL
17. mai Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
18. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp 64 Malemaja EKL
25. mai Eesti V meistrivõistlused kahevõistluses male-kabe 2014
Male tulemused Kabe tulemusedKoondtabel
64/male Nõmme KK Nõmme KK
31. mai Jõgeva Pargikabe 2014 64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK
Juuni
7. juuni Jõgevamaa meistrivõistlused brasiilia kabes 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
12. juuni Bollywoodi karikas I etapp Tulemused 64 Bollywoodi Terrass Bollywood / EKL
14. juuni Lohusalu turniir Tulemused: Noorte tulemused Mehed-naised 64 Lohusalu sadam Arno Uutma
15. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir – 6. etapp 64 Malemaja EKL
28. juuni IX Noorte Mõttemängude Festival 64 Malemaja EKL
29. juuni IX Noorte Mõttemängude Festival 100 Malemaja EKL
Juuli
5. juuli Hiiumaa 2014. aasta lahtised esivõistlused vene kabes
*algus kell 12.15
64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
14. juuni Bollywoodi karikas II etapp Tulemused 64 Bollywoodi Terrass Bollywood / EKL
19. juuli Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp 64 Malemaja EKL
26.-27. juuli 50. Saaremaa Kapp Tulemused üldarvestus,naised,võistkonnad 64 Saaremaa KK Saaremaa KK
28. juuli Jõgeva 2014. aasta rahvusvaheline kiirturniir 100 Jõgeva Jõgeva KK
29. juuli - 3. august Jõgeva 2014. aasta rahvusvaheline turniir 64 Jõgeva Jõgeva KK
August
1.-7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Valgevene, Pinsk EDC
14. august Bollywoodi karikas III etapp Tulemused 64 Bollywoodi Terrass Bollywood / EKL
16. august Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlused V etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
17. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja EKL
29. august Hiiumaa naiste 2014. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
30. august Polina Sergi IV mälestusturniir 64 Haapsalu Sotsiaalmaja
Kastani 7
Läänemaa Kabeklubi
September
13. september Eesti meistrivõistlused pisikadettidele: poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
20. september Eesti meistrivõistlused välkkabes: naised, mehed 64 Malemaja EKL
21. september Eesti meeste meistrivõistlused kiirkabes / Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp 64 Malemaja EKL
21. september Eesti naiste meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
28. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele: poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
Oktoober
6. oktoober Euroopa välkkabe meistrivõistlused 100 Tallinn EDC/EKL
7.-14. oktoober Euroopa meistrivõistlused meestele 100 Tallinn EDC/EKL
7.-14. oktoober Euroopa meistrivõistlused naistele 100 Tallinn EDC/EKL
11. oktoober XI Meelit Männiste kabeturniir
*algus kell 12:00
64 Abja kultuurimaja Gert Elmaste
18. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
18. oktoober Euroopa meistrivõistlused välkkabes - naised, mehed 64 St Peterburg FMJD 64
18. oktoober Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse VI etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
18. oktoober Uno Lintsi IV mälestusturniir
*algus kell 11:00
64 Haapsalu Sotsiaalmaja
Kastani 7, Haapsalu
Läänemaa KK
19. oktoober Euroopa meistrivõistlused kiirkabes - naised, mehed 64 St Peterburg FMJD 64
19. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele: poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
19. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja EKL
20.-25. oktoober Euroopa meistrivõistlused - naised, mehed 64 St Peterburg FMJD 64
26. oktoober - 1. november Pisi- ja minikadettide maailmameistrivõistlused 100 Tallinn FMJD/EKL
November
8.-9. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Partiid 64 Malemaja EKL
15. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
16. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja EKL
22. november Eesti meistrivõistluste valikturniir juunioridele poisid, tüdrukud (tüdrukute järelmatš, poiste järelmatš) 64 Malemaja EKL
23. november Eesti meistrivõistlused juunioridele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
23. november Orthezi 10. kabeturniir 64 Jõgeva Jõgeva KK
29.-30. november Nõmme sügis - mehed, naised 64 Nõmme Nõmme Kabeklubi
Detsember
6.–7. detsember Pärnumaa meistrivõistlused - täiskasvanud, noored 64 Pärnu Pärnumaa SL
6.–7. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
10. detsember Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
14. detsember Jõgeva MÜ 36. kabeturniir
*algus kell 10:00
64 Jõgeva Jõgeva MÜ
16.-22. detsember Kadettide ja juunioride maailmameistrivõistlused - kadetid poisid, kadetid tüdrukud, juuniorid tüdrukud 100 Dąbki (Darłowo lähedal), Poola FMJD
20. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. detsember Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse III etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
21. detsember Aastalõpu turniir / Enn Rüütsalu mälestusturniiri 12. etapp 64 Malemaja EKL
23. detsember Hiiumaa naiste 2014. aasta meistrivõistlused vene kabe kiirkabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1995 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1998 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2001 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2004 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
Personaalsed tööriistad