Hiiumaa 2011. aasta meistrivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 2011. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid reedel, 22. aprillil 2011 Kärdla Kultuurikeskuses.

Mängiti mõtlemisajaga 30 minutit kummalegi vastasele tervele partiile. Võrdsete punktide korral oli järgmine kriteerium Šmuljani koefitsient, millega ka medalite saajad otsustati.

KohtVõistleja1234567Punkte
1.Raivo Rist12212210
2.Arvo Rist11222210
3.Vahur Toss1011216
4.Taivo Rist0012126
5.Kaljo Pihlamets1010125
4.Ants Talumaa0001113
4.Kristjan Hinno0010012

Kohtunik oli Ants Talumaa.

Personaalsed tööriistad