U. Lintsi mälestusturniir

Allikas: Kabeliit

Uno Lintsi mälestusturniir toimus 26. novembril 2011 Haapsalus Kastani sotsiaalmajas.

Ajakontroll: 15 minutit partiile + 10 sekundit igale käigule.

Koht Nimi Maakond 1 2 3 4 5 6 7 Kokku Märkus
1. Raivo Rist Hiiumaa 18:2 10:2 4:2 3:1 2:1 8:2 6:1 11
2. Arvo Rist Hiiumaa 22:2 6:2 7:2 14:2 1:1 3:1 4:1 11
3. Piret Viirma Järvamaa 24:2 5:2 13:2 1:1 7:1 2:1 8:2 11 I naine
4. Uno Plakk Jõgeva 9:2 11:2 1:0 6:1 13:2 7:2 2:1 10
5. Renee Pajuste Läänemaa 26:2 3:0 8:0 17:2 18:2 10:2 9:2 10
6. Taivo Rist Hiiumaa 8:2 2:0 9:2 4:1 14:1 16:2 1:1 9
7. Marika Azojan Jõgeva 17:2 16:2 2:0 11:2 3:1 4:0 13:2 9 II naine
8. Uudo Ojabstein Läänemaa 6:0 22:2 5:2 12:2 10:2 1:0 3:0 8
9. Viive Pärna Läänemaa 5:0 25:2 6:0 20:2 15:2 11:2 5:0 8 III naine
10. Mihkel-Kalju Tammeveski Tallinn 23:2 1:0 19:2 16:2 8:0 5:0 14:2 8
11. Marina Ivanovitš Läänemaa 25:2 4:0 17:2 7:0 21:2 9:0 18:2 8 IV naine
12. Anni Oraver Läänemaa 15:1 13:0 20:2 8:0 22:2 14:1 16:2 8 V naine
13. Kalev Randlaine Läänemaa 14:1 12:2 3:0 15:2 4:0 19:2 7:0 7
14. Vello Soomre Läänemaa 13:1 18:2 15:2 2:0 6:1 12:1 10:0 7
15. Kalev Mänd Läänemaa 12:1 19:2 14:0 13:0 9:0 26:2 17:2 7 I noormees
16. Aime Laur Jõgeva 21:2 7:0 24:2 10:0 19:2 6:0 12:0 6 VI naine
17. Anti Antikainen Läänemaa 7:0 21:2 11:0 5:0 23:2 20:2 15:0 6 II noormees
18. Ketlin Õunap Läänemaa 1:0 14:0 25:2 23:2 5:0 21:2 11:0 6 I neiu
19. Dan Taidla Läänemaa 20:2 15:0 10:0 24:2 16:0 13:0 23:2 6 III noormees
20. Leanika Pärna Läänemaa 19:0 23:2 12:0 9:0 24:2 17:0 22:2 6 II neiu
21. Marilii Niibon Läänemaa 16:0 17:0 22:2 25:2 11:0 18:0 26:1 5 III neiu
22. Laura Latik Läänemaa 2:0 8:0 21:0 26:2 12:0 24:2 20:0 4 IV neiu
23. Merlin Murumäe Läänemaa 10:0 20:0 26:2 18:0 17:0 25:2 19:0 4 V nmeiu
24. Andrea Ojamu Läänemaa 3:0 26:2 16:0 19:0 20:0 22:0 25:1 3 VI neiu
25. Reelika Pärna Läänemaa 11:0 9:0 18:0 21:0 26:1 23:0 24:1 2 VII neiu
26. Reio Kaldoja Läänemaa 5:0 24:0 23:0 22:0 25:1 15:0 21:1 2 IV noormees

Järelmätš neidude 1.–2. kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule):

Ketlin Õunap – Leanika Pärna 2:0.

Järelmatš I–III kohale (3 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)

jrk nimi 1 2 3 punkte
1. Raivo Rist 1 1 2
2. Piret Viirma 1 1 2
3. Arvo Rist 1 1 2

Järelmatš I–III kohale (2 minutit partiile + 2 sekundit igale käigule)

jrk nimi 1 2 3 punkte koht
1. Raivo Rist 2 2 4 1
2. Piret Viirma 0 0 0 3
3. Arvo Rist 0 2 2 2

Kohtunik: Aare Harak

Personaalsed tööriistad