Võistluskalender 2010
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
2. - 3. jaanuar | Eesti meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluse paarismängus 2010 | sudoku, male, bridž, gomoku, kabe-64 | Kullo huvikeskus | Vint.ee, Kullo, Eesti Lauamängude Mitmevõistluse Liit |
17. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
23. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
24. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
30. jaanuar – 7. veebruar | Eesti meeste 55. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
30. jaanuar – 7. veebruar | Eesti naiste 38. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
31. jaanuar | Juhan Aidaku IX mälestusturniir juhend (pdf) | 64 | Sürgavere põhikool | |
Veebruar | ||||
13. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal Tüdrukud Poisid | 100 | Malemaja | EKL |
14. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele finaal Tüdrukud Poisid | 100 | Malemaja | EKL |
20.–21. veebruar | Eesti meistrivõistlused kadettidele Tüdrukud Poisid | 100 | Malemaja | EKL |
21. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
28. veebruar | Tallinna noorte meistrivõistlused - Nooremad Vanemad | 100 | Malemaja | Remii |
Märts | ||||
6. märts | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele | 64 | Malemaja | EKL |
7. märts | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele | 100 | Malemaja | EKL |
13. märts | Tallinna noorte meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Remii |
17. märts | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
20. märts | Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniirid | 100 | Malemaja | EKL |
21. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir - 3. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
25. märts - 30. märts | Euroopa riikide võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL/EDC |
27. märts | Laiuse 28. kabeturniir (algus kell 10:00) | 64 | Laiuse | Laiuse POÜ info: Jaan Peets 55562730 |
Aprill | ||||
3. aprill | Hiiumaa 2010. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
3. aprill | Vara turniir (algus kell 10:00) | 64 | Vara | info: Riina Jaanuska 5071607 |
2.–4. aprill | Nõmme kevad | 100 | Pääsküla Gümnaasium | Nõmme KK |
7.–11. aprill | Eesti juunioride meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
11. aprill | Tallinna SVK meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna SVK |
17. aprill | Tartu meistrivõistlused | 64 | Turu 8, Tartu | Tartu SS Kalev, Tartumaa Kabeklubi |
18. aprill | Male-kabe 2010. aasta Eesti meistrivõistlused | kabe-64, male | Rakvere | Rakvere Maleklubi, Eesti Maleliit, Vint.ee |
18. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
22.–25. aprill | Eesti meeste 62. meistrivõistlused vene kabes ja Eesti naiste 54. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Jõgeva, Aia 40, korraldus- ja majutusinfo |
EKL
|
Mai | ||||
7. mai | Eesti meistrivõistluste järelmatš Arno Uutma – Raivo Rist 3:1 |
64 | Malemaja | EKL |
8. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed | 100 | Malemaja | EKL |
9. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed | 64 | Malemaja | EKL |
16. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
29. mai | Sulev Tuka mälestusturniir - täiskasvanud noored | 64 | Holstre | |
Juuni | ||||
20. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir - 6. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
26. juuni – 4. juuli | Rahvusvaheline turniir "Tallinn 2010" | 100 | Malemaja | EKL |
28. juuni | Eesti Kabeliidu 2010. aasta üldkoosolek | Malemaja | EKL
| |
Juuli | ||||
3.–4. juuli | Eesti meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluses | male, vene kabe, bridž, gomoku, sudoku | Rakvere | Rakvere Maleklubi, Vint.ee |
10. juuli | Hiiumaa lahtised esivõistlused | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
8.–13. juuli | VI mõttemängude festival noortele 2010 | male, kabe-100, kabe-64, go, bridž, ristsõnad, rendžu, sudoku | Malemaja | Eesti Kabeliit |
18. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir - 7. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
23.–25. juuli | Saaremaa kapa kabeturniir 2010 | 64 | Kuressaare | Saaremaa Kabeklubi |
27.–30. juuli | Rahvusvaheline turniir - juhend, положение | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi
|
August | ||||
1.–7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Mińsk Mazowiecki (Poola) | EDC |
6.–14. august | Brunssum Open 2010 + Hollandi lahtised meistrivõistlused (Eestist osales Elvia Sõber, kes oli turniiri parim naine) | 100 | Brunssum | |
14.–23. august | incassodivisieyoungmasters (Eestist osales Kadi Veski) | 100 | Hoogeveen | Damclub Hoogeveen |
15. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
24.–31. august | Euroopa meeste meistrivõistlused (Eestist osaleb Argo Unnuk) | 100 | EDC | |
September | ||||
04. september | Eesti meistrivõistlused pöördkabes | 64 | Aarde Villa | EKL/ Vint.ee |
11. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
100 | Malemaja | EKL |
12. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
64 | Malemaja | EKL |
19. september | Tallinna lahtised meistrivõistlused 2010 ja Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
25. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
26. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
Oktoober | ||||
8.–15. oktoober | Euroopa MV Veteranidele (Eestist osales Uno Plakk) | 100 | Berliin | |
16. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlus | 64 | Abja-Paluoja kultuurimaja | |
16. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
16. oktoober | Iecava 2010 - tabel (.xls) | 64 | Iecava (Läti) | |
17. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
17. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
30.–31. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Tulemused | 64 | Malemaja | EKL |
30. oktoober – 4. november | Kadettide maailmameistrivõistlused - Eestist osaleb Hendrik Tamm - Tulemused | 100 | Oteppe (Belgia) | FMJD |
November | ||||
6. november | Orthez'i 6. auhinnaturniir (algus kell 10:00) | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi |
6. november | Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Remii |
12. – 14. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
20. – 21. november | Nõmme Sügis | 64 | Nõmme Noortemaja, Mai tn. 23 | Nõmme KK |
21. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Detsember | ||||
4. detsember | Paunvere kabeturniir (algus kell 10:00) | 64 | Palamuse | Palamuse spordiklubi Info: Ellen Kliiman 5258509 |
4.–5. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
4.–12. detsember | FIRST CHINESE (SEMI) OPEN TOURNAMENT | 100 | Xin Tai (Hiina) | Chinese Draughts Association |
11.–12. detsember | Eesti 56. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | EKL |
17. detsember kell 10.30 |
Tartu SVK jõuluturniir | 64 | Tartu, Kaunase pst 22, (Annelinn) buss nr.5 Anne Gümnaasiumi bussipeatus, Annelinna päevakeskus |
Info Jüri Lätt tel 55638330 |
19. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1991 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1994 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1997 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2000 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |