Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 2010

Allikas: Kabeliit

Euroopa 2010. aasta võistkondlikud meistrivõistlused toimusid Tallinna Malemajas 25.–30. märtsil 2010.

Sisukord

CROSS TABLES / TABEL

MEN / MEHED

Team / Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punkte Koht
1 Flag of Lithuania.png Leedu * 0 2 2 0 1 1 0 0 6 7
2 Flag of Estonia.png Eesti 2 * 2 2 0 0 0 1 1 8 5
3 Flag of the Czech Republic.png Tšehhi 0 0 * 0 0 0 0 0 0 0 9
4 Flag of France.png Prantsusmaa 0 0 2 * 0 0 0 0 0 2 8
5 Flag of the Netherlands.png Holland 2 2 2 2 * 1 1 1 2 13 2
6 Flag of Ukraine.png Ukraina 1 2 2 2 1 * 1 0 2 11 4
7 Flag of Russia.png Venemaa 1 2 2 2 1 1 * 1 2 12 3
8 Flag of Belarus.png Valgevene 2 1 2 2 1 2 1 * 2 13 1
9 Flag of Latvia.png Läti 2 1 2 2 0 0 0 0 * 7 6

WOMEN / NAISED

Team / Riik 1 2 3 4 5 6 Punkte Koht
1 Flag of Russia.png Venemaa * 0 2 1 1 1 5 3
2 Flag of the Netherlands.png Holland 2 * 2 2 2 2 10 1
3 Flag of Estonia.png Eesti 0 0 * 2 1 1 4 4
4 Flag of Lithuania.png Leedu 1 0 0 * 2 0 3 5
5 Flag of Ukraine.png Ukraina 1 0 1 0 * 0 2 6
6 Flag of Belarus.png Valgevene 1 0 1 2 2 * 6 2

Principal arbiter / Peakohtunik: Rima Danilevičienė

GAMES / MÄNGUD

SCHEDULE / AJAKAVA

MEN / MEHED
1. voor — 25.3.2010 kell 14.30
1 Eesti 3 : 3 Läti
2 Tšehhi 1 : 5 Valgevene
3 Prantsusmaa 2 : 4 Venemaa
4 Holland 3 : 3 Ukraina
5 Leedu  : BYE
2. voor — 26.3.2010 kell 10.00
1 Venemaa 3 : 3 Holland
2 Valgevene 5 : 1 Prantsusmaa
3 Läti 4 : 2 Tšehhi
4 Leedu 2 : 4 Eesti
5 Ukraina  : BYE
3. voor — 26.3.2010 kell 16.00
1 Tšehhi 2 : 4 Leedu
2 Prantsusmaa 2 : 4 Läti
3 Holland 3 : 3 Valgevene
4 Ukraina 3 : 3 Venemaa
5 Eesti  : BYE
4. voor — 27.3.2010 kell 10.00
1 Valgevene 5 : 1 Ukraina
2 Läti 2 : 4 Holland
3 Leedu 4 : 2 Prantsusmaa
4 Eesti 4 : 2 Tšehhi
5 Venemaa  : BYE
5. voor — 28.3.2010 kell 10.00
1 Prantsusmaa 2 : 4 Eesti
2 Holland 4 : 2 Leedu
3 Ukraina 4 : 2 Läti
4 Venemaa 3 : 3 Valgevene
5 Tšehhi  : BYE
6. voor — 28.3.2010 kell 16.00
1 Läti 2 : 2 Venemaa
2 Leedu 3 : 3 Ukraina
3 Eesti 1 : 5 Holland
4 Tšehhi 1 : 5 Prantsusmaa
5 Valgevene  : BYE
7. voor — 29.3.2010 kell 10.00
1 Holland 6 : 0 Tšehhi
2 Ukraina 4 : 2 Eesti
3 Venemaa 3 : 3 Leedu
4 Valgevene 5 : 1 Läti
5 Prantsusmaa  : BYE
8. voor — 29.3.2010 kell 16.00
1 Leedu 1 : 5 Valgevene
2 Eesti 0 : 6 Venemaa
3 Tšehhi 1 : 5 Ukraina
4 Prantsusmaa 1 : 5 Holland
5 Läti  : BYE
9. voor — 30.3.2010 kell 9.00
1 Ukraina  : Prantsusmaa
2 Venemaa  : Tšehhi
3 Valgevene  : Eesti
4 Läti  : Leedu
5 Holland  : BYE
WOMEN / NAISED
1. voor — 25.3.2010 kell 14.30
1 Venemaa 2 : 2 Valgevene
2 Holland 3 : 1 Ukraina
3 Eesti 3 : 1 Leedu
2. voor — 26.3.2010 kell 10.00
1 Valgevene 4 : 0 Leedu
2 Ukraina 2 : 2 Eesti
3 Venemaa 1 : 3 Holland
3. voor — 28.3.2010 kell 10.00
1 Holland 3 : 1 Valgevene
2 Eesti 0 : 4 Venemaa
3 Leedu 3 : 1 Ukraina
4. voor — 29.3.2010 kell 10.00
1 Valgevene 3 : 1 Ukraina
2 Venemaa 2 : 2 Leedu
3 Holland 3 : 1 Eesti
5. voor — 30.3.2010 kell 9.00
1 Eesti  : Valgevene
2 Leedu  : Holland
3 Ukraina  : Venemaa

LINKS / VÄLISLINGID

Personaalsed tööriistad