Hiiumaa 26. lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit
Nr.Võistleja12345678KokkuKoht
1Ivar Truu010000018.
2Raivo Rist2222122131.
3Jaan Truu100101256.
4Rein Kirst202111183.
5Taivo Rist201111284.
6Arvo Rist2121122112.
7Kaarel Koitla201110165.
8Ants Talumaa200100147.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 10. juulil 2010 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 13 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 16).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 10 krooni. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või Hiiumaa Spordiliidust, Leigri väljak 11, Kärdla 92401, telefon 46 31244.
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00 ja Haapsalust 9.40. Praam väljub Rohukülast 10.30 ja autobuss saabub Kärdlasse 12.40.
Personaalsed tööriistad