Võistluskalender 2006: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Aprill) |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 47 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
===Jaanuar=== | ===Jaanuar=== | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
8. rida: | 4. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|14. | |14.–15. jaanuar | ||
|Eesti valdade XIV | |Eesti valdade XIV talimängude eelturniirid | ||
|64 | |64 | ||
|kohtadel | |kohtadel | ||
18. rida: | 14. rida: | ||
|Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | |Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |[[Malemaja]] | ||
|Eesti Kabeliit | |[[Eesti Kabeliit]] | ||
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - poisid|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - tüdrukud|Tüdrukud]] | |[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - poisid|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - tüdrukud|Tüdrukud]] | ||
|- | |- | ||
30. rida: | 26. rida: | ||
|- | |- | ||
|15. jaanuar | |15. jaanuar | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 1. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |[[Lasnamäe MKK]] | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 1. etapp|Tulemused]] | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 1. etapp|Tulemused]] | ||
|- | |- | ||
56. rida: | 52. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|10 | |10.–12. veebruar | ||
|Eesti valdade XIV talimängud - finaal | |Eesti valdade XIV talimängud - finaal | ||
|64 | |64 | ||
|Tamsalu | |Tamsalu | ||
| | |"Jõud" | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
67. rida: | 63. rida: | ||
|64 | |64 | ||
|Sindi | |Sindi | ||
| | |"Jõud" | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|19. veebruar | |19. veebruar | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 2. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 2. etapp|Tulemused]] | ||
|} | |} | ||
83. rida: | 79. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|11. | |11.–12. märts | ||
|Eesti meistrivõistlused minikadettidele | |Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||
|100 | |100 | ||
91. rida: | 87. rida: | ||
|- | |- | ||
|19. märts | |19. märts | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 3. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
97. rida: | 93. rida: | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 3. etapp|Tulemused]] | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 3. etapp|Tulemused]] | ||
|- | |- | ||
|20. | |20.–21. märts | ||
|Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | |Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | ||
|100 | |100 | ||
104. rida: | 100. rida: | ||
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal|Tüdrukud]] | |[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal|Tüdrukud]] | ||
|- | |- | ||
|21. | |21.–24. märts | ||
|Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | |Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | ||
|100 | |100 | ||
122. rida: | 118. rida: | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2006 (64)|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|2. aprill | |2. aprill | ||
128. rida: | 125. rida: | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2006 (100)|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|8. aprill | |8. aprill | ||
133. rida: | 131. rida: | ||
|64 | |64 | ||
|Jõgeva | |Jõgeva | ||
| | |"Jõud" | ||
|- | |- | ||
|8. | |8.–9. aprill | ||
|Eesti kadettide meistrivõistlused | |Eesti kadettide meistrivõistlused | ||
|100 | |100 | ||
142. rida: | 140. rida: | ||
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud|Tüdrukud]] | |[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid|Poisid]] [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud|Tüdrukud]] | ||
|- | |- | ||
|14. | |14.–16. aprill | ||
| | |Nõmme Kevad 2006 | ||
|100 | |100 | ||
|Nõmme KK | |Nõmme KK | ||
|Nõmme | |[[Nõmme Kabeklubi]] | ||
|- | |- | ||
|18. aprill | |18. aprill | ||
153. rida: | 151. rida: | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Tallinna Haridusamet | |Tallinna Haridusamet | ||
|[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2006)| | |[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2006)|Paremusjärjestus]] | ||
|- | |- | ||
|22. aprill | |22. aprill | ||
160. rida: | 158. rida: | ||
|Holstre | |Holstre | ||
| | | | ||
| | |[[Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)|Tulemused]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
|23. aprill | |23. aprill | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 4. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 4. etapp|Tulemused]] | |||
|} | |} | ||
===Mai=== | ===Mai=== | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | ||
|- | |||
|6.–7. mai | |||
|Erna Sauga mälestusturniir | |||
|64 | |||
|Pärnu | |||
|Pärnu | |||
|- | |- | ||
|13. mai | |13. mai | ||
|Eesti meistrivõistlused välkkabes | |Eesti meistrivõistlused välkkabes: [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - naised 100 (2006)|Naised]] [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 100 (2006)|Mehed]] | ||
|100 | |100 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
194. rida: | 186. rida: | ||
|- | |- | ||
|14. mai | |14. mai | ||
|Eesti meistrivõistlused välkkabes | |Eesti meistrivõistlused välkkabes: [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - naised 64 (2006)|Naised]] [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 64 (2006)|Mehed]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
200. rida: | 192. rida: | ||
|- | |- | ||
|21. mai | |21. mai | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 5. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 5. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|- | |||
|21.–29. mai | |||
|[[Salou 2006]] | |||
|100 | |||
|Hispaania | |||
|} | |} | ||
209. rida: | 206. rida: | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | ||
|- | |- | ||
|3. | |3.–4. juuni | ||
|Lohusalu | |[[Lohusalu 2006]] | ||
| | |64 | ||
|Lohusalu | |Lohusalu | ||
| | | | ||
|- | |||
|7. juuni | |||
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir|Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Viirma - Veski]] | |||
|100 | |||
|Malemaja | |||
|Eesti Kabeliit | |||
|- | |- | ||
|11. juuni | |11. juuni | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 6. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 6. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|- | |- | ||
|15. | |15.–18. juuni | ||
|Eesti meeste meistrivõistlused | |Eesti [[Eesti meeste 58. meistrivõistlused vene kabes (2006)|meeste]] ja [[Eesti naiste 50. meistrivõistlused vene kabes (2006)|naiste]] meistrivõistlused | ||
|Eesti | |||
| | |||
|64 | |64 | ||
|Kärdla | |Kärdla | ||
236. rida: | 233. rida: | ||
|- | |- | ||
|28. juuni – 6. juuli | |28. juuni – 6. juuli | ||
|Tallinn | |[[Tallinn 2006]] | ||
|100 | |100 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
247. rida: | 244. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|1. | |1. juuli | ||
|Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused | |||
|64 | |||
|Kärdla | |||
|Hiiumaa KK | |||
|[[Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused (2006)|Tulemused]] | |||
|- | |||
|1.–2. juuli | |||
|ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir | |ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir | ||
|64 | |64 | ||
|Nõmme KK | |Nõmme KK | ||
| | |ESS "Kalev" | ||
|- | |||
|9. juuli | |||
|Eesti meeste 58. meistrivõistlused (64) <br>Järelmatš ([[Arno Uutma]] – [[Heinar Jahu]]) | |||
|64 | |||
|Nõmme KK | |||
|[[Eesti Kabeliit]] | |||
|[[Eesti meeste 58. meistrivõistlused vene kabes (2006)#Järelmatš|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|16. juuli | |16. juuli | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 7. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 7. etapp|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|21. | |21.–23. juuli | ||
|Saaremaa | |Saaremaa Kapp | ||
|64+100 | |64+100 | ||
|Kuressaare | |Kuressaare | ||
|Saaremaa KK | |Saaremaa KK | ||
|[[XLII Saaremaa kapa kabeturniir (2006)|Tulemused]] | |||
<!-- lükkub sügisesse | |||
|- | |- | ||
|29. | |29.–30. juuli | ||
|Tartu valla kabeturniir | |Tartu valla kabeturniir | ||
|64 | |64 | ||
|Kõrveküla | |Kõrveküla | ||
|Tartumaa KK | |Tartumaa KK | ||
--> | |||
|} | |} | ||
277. rida: | 292. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|1. | |1.–7. august | ||
|Euroopa noorte meistrivõistlused | |Euroopa noorte meistrivõistlused | ||
|100 | |100 | ||
|Tallinn | |Tallinn | ||
|EDC | |[[EDC]] | ||
|[[Euroopa noorte meistrivõistlused 2006|Erileht]] | |||
|- | |- | ||
|8. | |8.–11. august | ||
|Mõttemängude festival | |Mõttemängude festival | ||
|erinevad alad | |erinevad alad | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Mõttemängude festival noortele 2006|Erileht]] | |||
|- | |- | ||
|27. august | |27. august | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 8. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 8. etapp|Tulemused]] | |||
|} | |} | ||
299. rida: | 317. rida: | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | ||
|- | |||
|2.–10. september | |||
|[[Bovec 2006|Euroopa meistrivõistlused]] | |||
|100 | |||
|Sloveenia, Bovec | |||
|[[FMJD]] | |||
|- | |- | ||
|17. september | |17. september | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 9. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 9. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
308. rida: | 332. rida: | ||
|- | |- | ||
|23. september | |23. september | ||
|Eesti meistrivõistlused kiirkabes | |[[Eesti 2006. a. meistrivõistlused kiirkabes (100)|Eesti meistrivõistlused kiirkabes]] | ||
|100 | |100 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
314. rida: | 338. rida: | ||
|- | |- | ||
|24. september | |24. september | ||
|Eesti meistrivõistlused kiirkabes | |[[Eesti 2006. a. meistrivõistlused kiirkabes (64)|Eesti meistrivõistlused kiirkabes]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
325. rida: | 349. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|7. | |7.–8. oktoober | ||
|Eesti meistrivõistlused minikadettidele | |Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|15. oktoober | |15. oktoober | ||
|Enn Rüütsalu | |Enn Rüütsalu mälestusturniiri 10. etapp | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 10. etapp|Tulemused]] | |||
|- | |||
|21. oktoober | |||
|Harjumaa meistrivõistlused | |||
|64 | |||
|Malemaja | |||
|Harjumaa Spordiliit | |||
|- | |||
|21. oktoober | |||
|Tartu valla kabeturniir | |||
|64 | |||
|Kõrveküla | |||
|Tartumaa KK | |||
|- | |- | ||
|21. | |21.–22. oktoober | ||
|Eesti meistrivõistlused kadettidele | |Eesti meistrivõistlused kadettidele | ||
|64 | |64 | ||
|Nõmme KK | |Nõmme KK | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2006)|Tulemused]] | |||
|- | |- | ||
|28. | |28.–29. oktoober | ||
|Maardu 8. rahvusvaheline turniir | |Maardu 8. rahvusvaheline turniir | ||
|64 | |64 | ||
|Maardu | |Maardu | ||
|Maardu KK | |Maardu KK | ||
|- | |||
|29. ooktoober | |||
|Tallinna spordiveteranide meistrivõistlused | |||
|64 | |||
|Malemaja | |||
|Tallinna spordiveteranide koondis | |||
|} | |} | ||
353. rida: | 398. rida: | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | ||
|- | |- | ||
|3 | |3.–5. november | ||
|Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | |Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | ||
|100 | |100 | ||
361. rida: | 406. rida: | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|- | |- | ||
|11. november | |11.–12. november | ||
| | |Nõmme Sügis 2006 | ||
|64 | |64 | ||
| | |Nõmme KK | ||
| | |Nõmme KK | ||
|- | |- | ||
| | |18. november | ||
| | |Viljandi 2006 | ||
|64 | |64 | ||
| | |Viljandi | ||
| | |Viljandi KK | ||
|- | |- | ||
|19. november | |19. november | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 11. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 11. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|- | |- | ||
|25. | |25.–26. november | ||
|Eesti 2007. | |[[Eesti 2007. aasta meistrivõistluste esiliiga]] | ||
|100 | |100 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
389. rida: | 434. rida: | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja | ||
|- | |- | ||
|2. | |2.–3. detsember | ||
|Eesti juunioride meistrivõistlused | |[[Eesti juunioride meistrivõistlused 2006 (64)|Eesti juunioride meistrivõistlused]] | ||
|64 | |64 | ||
|Nõmme KK | |Nõmme KK | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|- | |- | ||
|8. | |8.–10. detsember | ||
|Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | |Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|- | |||
|12.–22. detsember | |||
|[[Maailma riikide 2006. aasta karikavõistlused|Maailma riikide karikavõistlused]] | |||
|100 | |||
|Dakar (Senegal) | |||
|FMJD | |||
|- | |- | ||
|17. detsember | |17. detsember | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 12. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 12. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
417. rida: | 468. rida: | ||
== Vaata ka == | == Vaata ka == | ||
*[[ | *[[Eesti 2006. a. kabevõistluste üldjuhend]] | ||
{{Võistluskalendrid}} | |||
[[Kategooria:2006]] | [[Kategooria:2006]] |
Viimane redaktsioon: 19. detsember 2014, kell 09:14
Jaanuar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
14.–15. jaanuar | Eesti valdade XIV talimängude eelturniirid | 64 | kohtadel | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
14. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
26. jaanuar – 5. veebruar | Eesti meeste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28. jaanuar – 5. veebruar | Eesti naiste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Veebruar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
10.–12. veebruar | Eesti valdade XIV talimängud - finaal | 64 | Tamsalu | "Jõud" | |
11. veebruar | Väikelinnade talimängud | 64 | Sindi | "Jõud" | |
19. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 2. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Märts
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
11.–12. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
19. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 3. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
20.–21. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
21.–24. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | poisid Tüdrukud |
Aprill
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
2. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
8. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | "Jõud" | |
8.–9. aprill | Eesti kadettide meistrivõistlused | 100 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
14.–16. aprill | Nõmme Kevad 2006 | 100 | Nõmme KK | Nõmme Kabeklubi | |
18. aprill | Tallinna koolide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Paremusjärjestus |
22. aprill | Sulev Tuka mälestusturniir | 64 | Holstre | Tulemused | |
23. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 4. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Mai
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
6.–7. mai | Erna Sauga mälestusturniir | 64 | Pärnu | Pärnu |
13. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes: Naised Mehed | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 5. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
21.–29. mai | Salou 2006 | 100 | Hispaania |
Juuni
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
3.–4. juuni | Lohusalu 2006 | 64 | Lohusalu | |
7. juuni | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Viirma - Veski | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
11. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 6. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
15.–18. juuni | Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Eesti Kabeliit |
28. juuni – 6. juuli | Tallinn 2006 | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Juuli
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. juuli | Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Hiiumaa KK | Tulemused |
1.–2. juuli | ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir | 64 | Nõmme KK | ESS "Kalev" | |
9. juuli | Eesti meeste 58. meistrivõistlused (64) Järelmatš (Arno Uutma – Heinar Jahu) |
64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Tulemused |
16. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 7. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
21.–23. juuli | Saaremaa Kapp | 64+100 | Kuressaare | Saaremaa KK | Tulemused |
August
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1.–7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC | Erileht |
8.–11. august | Mõttemängude festival | erinevad alad | Malemaja | Eesti Kabeliit | Erileht |
27. august | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 8. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
September
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
2.–10. september | Euroopa meistrivõistlused | 100 | Sloveenia, Bovec | FMJD |
17. september | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 9. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
23. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
24. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Oktoober
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
7.–8. oktoober | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
21. oktoober | Harjumaa meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Harjumaa Spordiliit | |
21. oktoober | Tartu valla kabeturniir | 64 | Kõrveküla | Tartumaa KK | |
21.–22. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28.–29. oktoober | Maardu 8. rahvusvaheline turniir | 64 | Maardu | Maardu KK | |
29. ooktoober | Tallinna spordiveteranide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna spordiveteranide koondis |
November
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
3.–5. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
11.–12. november | Nõmme Sügis 2006 | 64 | Nõmme KK | Nõmme KK |
18. november | Viljandi 2006 | 64 | Viljandi | Viljandi KK |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
25.–26. november | Eesti 2007. aasta meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Detsember
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
2.–3. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
8.–10. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
12.–22. detsember | Maailma riikide karikavõistlused | 100 | Dakar (Senegal) | FMJD |
17. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1987 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1990 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1993 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 1996 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |