Võistluskalender 2013
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
5. jaanuar | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
19. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2013 poisid tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
20. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2013 poisid tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
20. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
26. jaanuar | Eesti Kabeliidu üldkoosolek *algus kell 10:00 |
Malemaja | EKL | |
26.–27. jaanuar | Eesti meeste 58. meistrivõistluste valikturniir tulemused *algus kell 12:00 |
100 | Malemaja | EKL |
Veebruar | ||||
02. veebruar | Einu Ehase X mälestusturniir ja Rapla maakonna MV Juhend Tulemused | 64 | Kaiu Rahvamaja | Rapla Maakonna Spordiliit |
02.-03. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2013 | 100 | Malemaja | EKL |
6. veebruar | Tallinna koolinoorte 2013. a. meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
14. veebruar | Rae valla koolinoorte võistlus "Kabeäss 2013" | 64 | Vaida Põhikool | Rae VV |
16. veebruar | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
16. veebruar | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
16.-24. veebruar | Eesti meeste 58. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
16.-24. veebruar | Eesti naiste 41. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
17. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
Märts | ||||
2. märts | Laagri kooli lahtised meistrivõistlused | 64 | Laagri kool | Laagri kool Nõmme KK |
1.-3. märts | XII Maatalimängud | 64 | Võru | Eestimaa Spordiliit Jõud |
8. märts | Eesti naiste meistrivõistluste järelmatš 1. partii Azojan-Viirma | 100 | Tallinn | EKL |
9. märts | Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir | 100 | Malemaja | EKL |
14. märts | Eesti naiste meistrivõistluste järelmatš 2. partii Viirma-Azojan | 100 | Tallinn | EKL |
17. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
19.–22. märts | Eesti meistrivõistlused juunioridele | 100 | Malemaja | EKL |
24. märts | Jõgeva maakonna meistrivõistlused *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
30. märts | Hiiumaa 2013. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Hiiumaa Kabeklubi | Kärdla kultuurikeskus |
29.–31. märts | Nõmme Kevad | 100 | Nõmme Kabeklubi | Nõmme KK |
Aprill | ||||
03.–08. aprill | Euroopa Võistkondlikud MV Juhend Partiid | 100 | Malemaja | EKL, EDC |
11.–14. aprill | Eesti meeste 65. meistrivõistlused ja Eesti naiste 57. meistrivõistlused | 64 | Pärnu | EKL |
13. aprill | Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. aprill | Jõgeva maakonna meistrivõistlused *algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. aprill | Tallinna 2013. noorte meistrivõistlused vene kabes | 64 | Malemaja | SK Remii |
21. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
27.-28. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele 2013 poisid tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
Mai | ||||
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla matš 2013 | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
4. mai | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
5. mai | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed naised | 100 | Malemaja | EKL |
12. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes algus kell 12:00 mehed naised |
64 | Malemaja | EKL |
12.-18. mai | Maailmameistrivõistluste tiitlimatš Schwarzman - Georgiev | 100 | Nordic Hotel Forum | EKL, EDC, FMJD |
18. mai | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. mai | Tallinna noorte meistrivõistlused 2013 | 100 | Malemaja | SK Remii |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
25. mai | Eesti veteranide meistrivõistlused | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
26. mai | Jõgeva Pargikabe 2013 | 64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva KK |
26. mai | Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir "Kevad 2013" | 100 | Nõmme KK | Nõmme KK |
mai | Eesti Kabeliidu 2013. aasta suvine üldkoosolek | Malemaja | EKL | |
Juuni | ||||
8. juuni | Jõgeva maakonna lahtised meistrivõistlused brasiilia kabes *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
8. juuni | IV Eesti meistrivõistlused male-kabe kompleksvõistluses | 64, male | Viljandi Spordikeskuses | Viljandi Maleklubi CC Fellin |
15. juuni | Lohusalu 2013 | 64 | Lohusalu sadam | Arno Uutma |
16. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 6. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
28. juuni | Eesti meeste välkkabe meistrivõistluste järelmatš | 64 | Malemaja | EKL |
29. juuni - 01. juuli | VIII Noorte Mõttemängude Festival | Rendžu/Bridž/male/kabe64/kabe100 | Malemaja | EKL |
Juuli | ||||
6. juuli | Hiiumaa 2013. aasta lahtised esivõistlused vene kabes *algus kell 12.15 | 64 | Kärdla kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
6. juuli | Eesti meistrivõistlused inglise kabes 2013 | 64 | Lasita puhkemaja | vint.ee |
7. juuli | Eesti meistrivõistlused pöördkabes 2013 | 64 | Lasita puhkemaja | vint.ee |
20. juuli | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
21. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
24. juuli | Reta Puit auhinnaturniir Tulemused | 64 | Kuresaare | Saaremaa Kabeklubi |
26.-28. juuli | 49. Saaremaa Kapp Tulemused | 64 | Kuresaare | Saaremaa Kabeklubi |
29. juuli - 3. august | Rahvusvaheline turniir Jõgeva 2013 | 64 | Jõgeva | Jõgeva KK |
August | ||||
1.–7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | EDC | |
4. august | Rahvusvaheline kiirturniir Jõgeva 2013 | 100 | Jõgeva | Jõgeva KK |
18. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
31. august - 1. september | Mõttespordi viievõistluse individuaal 2013 | male, vene kabe, (värvivahetusega) gomoku,sudokude lahendamine, bridž. | Huvikeskus Kullo Eurosaalis, Mustamäe tee 59, Tallinn | Eesti Mottespordiliit |
September | ||||
7. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed naised | 100 | Malemaja | EKL |
8. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | EKL |
14. september | Polina Sergi IV mälestusturniir *Haapsalu Sotsiaalmaja, Kastani7, Haapsalu. Algus 11:00 |
64 | Haapsalu Sotsiaalmaja | Läänemaa Kabeklubi |
15. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
21. september | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
21. september | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse II etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
28. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2013 | 64 | Malemaja | EKL |
Oktoober | ||||
05. oktoober | Uno Lintsi IV mälestusturniir *Haapsalu Sotsiaalmaja, Kastani7, Haapsalu. Algus 11:00 |
64 | Haapsalu Sotsiaalmaja | Läänemaa Kabeklubi |
12. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele 2013 poisid tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
12. oktoober | Meelit Männiste X mälestusvõistlus *algus kell 12:00 |
64 | Abja kultuurimaja | |
13. oktoober | Saare maakonna 42. kabekarikavõistlused | 64 | Kuressaare | Saaremaa kabeklubi |
19. oktoober | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
24. oktoober | Saaremaa kiirturniiride sarja II osavõistlus (64-r- tavakabe) | 64 | Kuressaare | Saaremaa kabeklubi |
26. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
26. oktoober - 03. november | Pisi- ja minikadettide MM | 100 | Orša, Valgevene | FMJD |
November | ||||
2.–3. november | Nõmme Sügis juhend (.pdf) | 64 | Pääsküla gümnaasium Vikerkaare 10 / Põllu 109 |
Nõmme Kabeklubi |
10.-11. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
16. november | Eesti juunioride meistrivõistluste poolfinaal - poisid, poiste järelmatš, tüdrukud, tüdrukute järelmatš |
64 | Malemaja | EKL |
17. november | Eesti juunioride meistrivõistluste finaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
17. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
23. november | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
23.-24. november | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Trees-Tamm | 100 | Malemaja | EKL |
24. november | Orthez'i 9. kabeturniir | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
Detsember | ||||
4. detsember | Tallinna koolinoorte 2013/14 õ.a. võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
15. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp / Aastalõpu turniir 2013 Osavõtumaks: täiskasvanud 2€, noored ja pensionärid 1€ |
64 | Malemaja | EKL |
15. detsember | EKL pidulik vastuvõtt kell 14:00 |
Malemaja | EKL | |
21. detsember | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
21. detsember | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse III etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1994 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1997 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2000 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2003 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |