Võistluskalender 2014
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
11. jaanuar | Jõgevamaa meistrivõistlused 64-ruudulises kabes *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18.-19. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
19. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
23.-26. jaanuar | Eesti meeste 66. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Viljandi | EKL |
23.-26. jaanuar | Eesti naiste 58. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Viljandi | EKL |
Veebruar | ||||
1.-2. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud, tüdrukute järelmatš | 100 | Malemaja | EKL |
8. veebruar | Jõgevamaa meistrivõistlused 100-ruudulises kabes *algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
8. veebruar | Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused 64-ruudulises kabes | 64 | Laagri kool | Nõmme KK |
15.-16. veebruar | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
16. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
20. veebruar | Rae valla kabeäss 2014 - 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass | 64 | Vaida Kool | Vaida Kool |
21.-24. veebruar | Eesti meeste 59. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes tabel | 100 | Haapsalu | EKL |
21.-24. veebruar | Eesti naiste 42. meistrivõistlused rahvusvahelises kabestabel | 100 | Haapsalu | EKL
|
Märts | ||||
1.-2. märts | 22. Eesti valdade talimängud | 64 | Jõhvi | ESL Jõud |
1.-2. märts | 30. Eesti linnade talimängud | 64 | Rakvere | ESL Jõud |
7. märts | 5. kolme kooli sõpruskohtumine kabes | 64 | Suure-Jaani | Suure-Jaani Kool |
8. märts | Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
15. märts | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
15. märts | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
15. märts | Saare maakonna valdade talispartakiaadi kabevõistlused | 64 | Mustjala | Saaremaa KK |
16. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
20.-23. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
29. märts | Laiuse 32. kabeturniir *algus kell 10:00 |
64 | Laiuse | Laiuse POÜ |
30. märts | Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes *algus kell 10:00 |
64&100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
Aprill | ||||
12. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
12. aprill | Saare maakonna meistrivõistlused 64-r. kabes | 64 | Kuressaare | Saaremaa KK |
13. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
18. aprill | Jõgevamaa noorte meistrivõistlused | 64 | Palamuse | Jõgeva KK |
19. aprill | Hiiumaa 2014. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
19. aprill | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlused II etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
24. aprill | Moodsa kabe kiirturniir Kuressaares | 64 | Kuressaare | Saaremaa KK |
26. aprill | Eesti Spordiveteranide Liidu individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Jõhvi Spordisaal | Eesti Spordiveteranide Liit |
27. aprill | I klasside turniir "Kevad 2014" | 100 | Nõmme KK | Nõmme KK |
Mai | ||||
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2014. aasta matš | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
2.-4. mai | Nõmme kevad | 100 | Nõmme | Nõmme Kabeklubi |
10. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes 2014 | 100 | Malemaja | EKL |
11. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2014 Naised, Mehed | 100 | Malemaja | EKL |
17. mai | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
25. mai | Eesti V meistrivõistlused kahevõistluses male-kabe 2014 Male tulemused Kabe tulemusedKoondtabel |
64/male | Nõmme KK | Nõmme KK |
31. mai | Jõgeva Pargikabe 2014 | 64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva KK |
Juuni | ||||
7. juuni | Jõgevamaa meistrivõistlused brasiilia kabes | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
12. juuni | Bollywoodi karikas I etapp Tulemused | 64 | Bollywoodi Terrass | Bollywood / EKL |
14. juuni | Lohusalu turniir Tulemused: Noorte tulemused Mehed-naised | 64 | Lohusalu sadam | Arno Uutma |
15. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 6. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
28. juuni | IX Noorte Mõttemängude Festival | 64 | Malemaja | EKL |
29. juuni | IX Noorte Mõttemängude Festival | 100 | Malemaja | EKL |
Juuli | ||||
5. juuli | Hiiumaa 2014. aasta lahtised esivõistlused vene kabes *algus kell 12.15 |
64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
14. juuni | Bollywoodi karikas II etapp Tulemused | 64 | Bollywoodi Terrass | Bollywood / EKL |
19. juuli | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
26.-27. juuli | 50. Saaremaa Kapp Tulemused üldarvestus,naised,võistkonnad | 64 | Saaremaa KK | Saaremaa KK |
28. juuli | Jõgeva 2014. aasta rahvusvaheline kiirturniir | 100 | Jõgeva | Jõgeva KK |
29. juuli - 3. august | Jõgeva 2014. aasta rahvusvaheline turniir | 64 | Jõgeva | Jõgeva KK |
August | ||||
1.-7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Valgevene, Pinsk | EDC |
14. august | Bollywoodi karikas III etapp Tulemused | 64 | Bollywoodi Terrass | Bollywood / EKL |
16. august | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlused V etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
17. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
29. august | Hiiumaa naiste 2014. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
30. august | Polina Sergi IV mälestusturniir | 64 | Haapsalu Sotsiaalmaja Kastani 7 |
Läänemaa Kabeklubi |
September | ||||
13. september | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele: poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
20. september | Eesti meistrivõistlused välkkabes: naised, mehed | 64 | Malemaja | EKL |
21. september | Eesti meeste meistrivõistlused kiirkabes / Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
21. september | Eesti naiste meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | EKL |
28. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele: poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
Oktoober | ||||
6. oktoober | Euroopa välkkabe meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
7.-14. oktoober | Euroopa meistrivõistlused meestele | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
7.-14. oktoober | Euroopa meistrivõistlused naistele | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
11. oktoober | XI Meelit Männiste kabeturniir *algus kell 12:00 |
64 | Abja kultuurimaja | Gert Elmaste |
18. oktoober | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. oktoober | Euroopa meistrivõistlused välkkabes - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
18. oktoober | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse VI etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. oktoober | Uno Lintsi IV mälestusturniir *algus kell 11:00 |
64 | Haapsalu Sotsiaalmaja Kastani 7, Haapsalu |
Läänemaa KK |
19. oktoober | Euroopa meistrivõistlused kiirkabes - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
19. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele: poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
19. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
20.-25. oktoober | Euroopa meistrivõistlused - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
26. oktoober - 1. november | Pisi- ja minikadettide maailmameistrivõistlused | 100 | Tallinn | FMJD/EKL |
November | ||||
8.-9. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Partiid | 64 | Malemaja | EKL |
15. november | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
16. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
22. november | Eesti meistrivõistluste valikturniir juunioridele poisid, tüdrukud (tüdrukute järelmatš, poiste järelmatš) | 64 | Malemaja | EKL |
23. november | Eesti meistrivõistlused juunioridele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
23. november | Orthezi 10. kabeturniir | 64 | Jõgeva | Jõgeva KK |
29.-30. november | Nõmme sügis - mehed, naised | 64 | Nõmme | Nõmme Kabeklubi |
Detsember | ||||
6.–7. detsember | Pärnumaa meistrivõistlused - täiskasvanud, noored | 64 | Pärnu | Pärnumaa SL |
6.–7. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
10. detsember | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
14. detsember | Jõgeva MÜ 36. kabeturniir *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva | Jõgeva MÜ |
16.-22. detsember | Kadettide ja juunioride maailmameistrivõistlused - kadetid poisid, kadetid tüdrukud, juuniorid tüdrukud | 100 | Dąbki (Darłowo lähedal), Poola | FMJD |
20. detsember | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
20. detsember | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse III etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
21. detsember | Aastalõpu turniir / Enn Rüütsalu mälestusturniiri 12. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
23. detsember | Hiiumaa naiste 2014. aasta meistrivõistlused vene kabe kiirkabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1995 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1998 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2001 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2004 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |