Võistluskalender 2021

Allikas: Kabeliit

Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
16. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
17. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 1. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Arno Uutma
21.-24. jaanuar Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes
Võistlus lükatakse edasi!
64 EKL Aare Harak
21.-24. jaanuar Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes
Võistlus lükatakse edasi!
64 EKL Aare Harak
Veebruar
6. veebruar Eesti Kabeliidu 2021. aasta üldkoosolek Malemaja EKL
6.–7. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
13.–14. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
20. veebruar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Malemaja EKL Arno Uutma, Irma Nahkor
21. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 2. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.–28. veebruar Eesti meeste 66. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Aare Harak
25.–28. veebruar Eesti naiste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Aare Harak


Märts
5.-7. märts 37. Eesti omavalitsuste talimängud
Jäävad ära! Järgmised talimängud toimuvad 4.-6. märtsil 2022 Ida-Virumaal!
64 Jõhvi ESL Jõud
13. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Elva
20. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Malemaja EKL Aare Harak, Irma Nahkor
21. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 3. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Malemaja EKL
Aprill
01. aprill - 12. mai Rahvusvahelise kabe seeriaturniir 100 vint.ee vint.ee, EKL
17.-21. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Arno Uutma, Argo Unnuk
18. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 4. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. aprill-1. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Türgi IDF A. Langina
Mai
10. aprill - 12. mai Rahvusvahelise kabe seeriaturniir 100 vint.ee vint.ee, EKL
8. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL
9. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL
16. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 5. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuni
17.–20. juuni Eesti meeste 66. meistrivõistlused rahvusvahelises kabesl ja Eesti naiste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
*Võistluste algus kell 14:00
100 Malemaja EKL Aare Harak
20. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
26. juuni Eesti Kabeliidu 2021. aasta suvine üldkoosolek Malemaja EKL
27. juuni – 15. juuli Maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Tallinn FMJD, EKL
Juuli
4. juuli Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tabel 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
10. juuli Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Arno Uutma
17. juuli Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
17. juuli Jõgevamaa MV, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. juuli Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
18. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Kristi Promet
22.-25. juuli Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
22.-25. juuli Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
23.-25. juuli 57. Saaremaa Kapp - juhend Turniiritabel 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi Jaan Truu
31. juuli 40. kabetajate kokkutulek
*Algus kell 10:00
Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt Ülar Poom
31. juuli Jõgevamaa MV välkkabes, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64/100 Paduvere, Jõgevamaa JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
August
1.–9. august Euroopa noorte online karikavõistlused 100 vint.ee EDC Johan Demasure
6. august Grillfesti suur kabesimultaan 2021 - 23-kordne Eesti meister Arno Uutma
*Võistluste algus kell 14:30
64 Pärnu Vallikäär
7. august Hiiumaa naiste 2021. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
8. august Hiiumaa meeste 2021. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
15. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
20.–31. august MM võistlused noortele ja veteranidele 64 Kranevo IDF
September
4. september ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Noormehed Neiud Täiskasvanud
*Võistluste algus kell 12:00. NB! Võistlustel osalejad peavad olema valmis oma nakkusohutust tõendama.
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak, Krista Villemson
5. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
10.-19. september Euroopa meistrivõistlused
64 Jõgeva IDF, Jõgeva KK
19. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-26. september Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid, Tüdrukud 64 Malemaja EKL Arno Uutma
Oktoober
2. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused 2021 Juhend
*Võistluste algus kell 11:00 Taiskasvanud ja juuniorid , Noored
64 Jõgeva ESL Jõud, EKL, Jõgeva Kabeklubi Aare Harak
3. oktoober Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Karmen Kuusik, Triinu Jalg
9. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Turniiritabel 64 Malemaja EKL Aare Harak
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes MehedNaised 64 Malemaja EKL Aare Harak
16. oktoober Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Arno Uutma
17. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
24. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
November
6.-7. november Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele 100 Malemaja EKL
20. november Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
21. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.-28. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
11.-12. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
18. detsember Orthezi 16. kabeturniir 64 Kuremaa loss, Kuremaa Jõgeva Kabeklubi, Orthez OÜ Ülar Poom
19. detsember Aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2002 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2005 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2008 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2011 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2013 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021

Personaalsed tööriistad