Võistluskalender 2022

Allikas: Kabeliit

Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
8. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
9. jaanuar 1. kukesamm 2022 64 Malemaja Nupuklubi / Tabasalu KK Tarmo Tulva
15. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 100 Malemaja EKL Karmen Kuusik
16. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL
29. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Veebruar
5. veebruar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele 64 Malemaja EKL
12.-13. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele 100 Malemaja EKL
19. veebruar Jõgevamaa talimängud 64 Adavere JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
19.-20. veebruar "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 1.etapp 64/100 Riia, Läti
20. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-27. veebruar Eesti naiste 50. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
24.-27. veebruar Eesti meeste 67. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
Märts
4.-6. märts 38. Eesti omavalitsuste talimängud 64 ESL Jõud
12.-13. märts "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 2.etapp 64/100 Šiauliai, Leedu
19. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja EKL
20. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 3.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja EKL
26. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
26. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Aprill
2.-3. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
7.-10. aprill Eesti meistrivõistlused juunioritele 100 Malemaja EKL
16. aprill Jõgevamaa veteranide mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
17. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 4.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-24. aprill "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 3.etapp 64/100 Tallinn
23.-30. aprill Noorte EM 64 Türgi IDF
Mai
7. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
8. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
15. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 5.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28. mai Jõgeva Pargikabe 2022
*Võistluste algus kell 11:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Juuni
13.-20. juuni Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2022"/MK etapp 64 Jõgeva
19. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 6.etapp 64 Malemaja EKL
Juuli
2.-9. juuli Riia Open 100 Riia
10. juuli Välkkabe MM 100
17. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 7.etapp 64 Malemaja EKL
21. juuli - 24. juuli Eesti naiste 66. meistrivõistlused vene kabes 64 Hiiumaa, Kärdla EKL
21. juuli - 24. juuli Eesti meeste 74. meistrivõistlused vene kabes 64 Hiiumaa, Kärdla EKL
August
20.-30. august Noorte MM 64 Kranevo IDF
21. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 8.etapp 64 Malemaja EKL
September
10. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 64 Malemaja EKL
11. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele 64 Malemaja EKL
17. september Jõgevamaa mv brasiilia kabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 9.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-25. september Eesti meistrivõistlused juunioritele 64 Malemaja EKL
Oktoober
8. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
9. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
16. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 10.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele 100 Malemaja EKL
23. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele 64 Malemaja EKL
22.-23. oktoober "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 4.etapp 64/100 Riia, Läti
28. oktoober -5. november Noorte MM 100 Antalya, Türgi FMJD
November
28. oktoober -5. november Noorte MM 100 Antalya, Türgi FMJD
5.-6. november "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 5.etapp 64/100 Šiauliai, Leedu
20. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 11.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
03. detsember Paunvere 26. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Palamuse Palamuse Kultuur, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
10.-11. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
10.-11. detsember "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 6.etapp 64/100 Riia, Läti
17. detsember Orthezi 17. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Kuremaa loss Orthez OÜ, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. detsember 2022. aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 12.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2003 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2006 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2009 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2012 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2014 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Personaalsed tööriistad