Hiiumaa 2015. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Meeste turniir

NrNimi12345678910KokkuKoht
1Mihkel-Kalju Tammeveski001100000210.
2Tarmo Tulva20111010067.
3Imre Anton221211111123.
4Heino Tammeaid11111000058.
5Udo Mäele11011010059.
6Jüri Hermann21111100186.
7Konstantin Selli221221212151.
8Ants Talumaa211212011115.
9Raivo Rist221222111142.
10Taivo Rist221221011124.

Naiste ja noorte turniir

NrNimi123456789KokkuKoht
1Viive Pärna1020220296. (N II)
2Oskar Kogermann10202122104. (P I)
3Karmen Vagula22202002103. (T II)
4Reio Kaldoja0000201038. (P III)
5Janne Mumme22222022141. (N I)
6Martin Pärna0000020029. (P IV)
7Brigid-Ly Palkman01222022112. (T I)
8Quentin Apri2021020295. (P II)
9Leanika Pärna0002020047. (T III)

Mõtlemisajaks valiti kummalegi vastasele 15 minutit partiile aega juurde lisamata. Mõtlemisaja valikul lähtuti sellest, et jõuaks õhtusele Tallinna kiirbussile.

Mõlema turniiri kohtunik oli Arvo Rist.

Eriti huvitavaks kujunes naiste ja noorte turniir, kus kõik osavõtjad said tunda võidurõõmu ja kaotusekibedust.

Võrdsete punktide korral otsustas paremusjärjestuse, nagu turniiri alguses kokku lepitud, Šmuljani koefitsient. Naiste ja noorte turniiril osutus kolmanda koha määramisel seegi võrdseks, järgmine kriteerium oli omavaheline kohtumine.

Noored võistlesid küll täiskasvanutega ühisel turniiril, aga autasustati naiste, poiste ja tüdrukute kolme parimat eraldi.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 4. juulil 2015 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 12.15 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 18).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või telefonidelt 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 11.55.
Personaalsed tööriistad