Võistluskalender 2023
Allikas: Kabeliit
Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee või elektroonilise vormi kaudu siit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Kohtunik |
---|---|---|---|---|---|
Jaanuar | |||||
07. jaanuar | Jõgevamaa mv Juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
08. jaanuar | Kukesamm XI | 64 | Malemaja | Nupuklubi, Tabasalu Kabeklubi | Tarmo Tulva |
14. jaanuar | 100. seeriaturniir 2023 kevad - 1.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
15. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 1.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21.-22. jaanuar | Eesti meistrivõistlused kadettidele - Registreerimine Poisid Tüdrukud *Registreerimise tähtaeg 14. jaanuar! |
64 | Malemaja | EKL | |
26.-29. jaanuar | Eesti naiste 67. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel *Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar! |
64 | Kohtla-Järve Gümnaasium | EKL | Aare Harak |
26.-29. jaanuar | Eesti meeste 75. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel *Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar! |
64 | Kohtla-Järve Gümnaasium | EKL | Aare Harak |
Veebruar | |||||
4. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
64 | Elva Gümnaasium Algkooli õppehoone Tartu mnt 3 Elva |
EKL | Tarmo Tulva |
5. veebruar | XXI Juhan Aidaku mälestusturniir Tulemused | 64 | Hugo Hommik | ||
11. veebruar | Jõgevamaa mv Juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
100 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
12. veebruar | Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 Juhend A-turniir B-turniir | 64 | Elva Gümnaasium | Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
18. veebruar | 100. seeriaturniir 2023 kevad - 2.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
19. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23.-26. veebruar | Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
23.-26. veebruar | Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
Märts | |||||
4.-5. märts | 39. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel | 64 | Elva | ESL Jõud | |
12. märts | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine *Võistluste algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
18. märts | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid & Tüdrukud Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
18. märts | 100. seeriaturniir 2023 kevad - 3.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
19. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 3.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. märts | Elva Kabe 2023 2.etapp Lastegrupp Täiskasvanud | 64 | Elva Spordihoone Tartu mnt 3 |
Elva Mõttemängude Klubi | |
25. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
25. märts | Jõgevamaa mv välkkabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
25. märts | Jõgevamaa mv välkkabes *Võistluste algus kell 10:00 |
100 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
26. märts | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
26.märts | Luunja Mõisaaida kabeturniir Juhend Täiskasvanud Noored | 64 | Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus |
Andres Karba | |
Aprill | |||||
1.-2. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine *Registreerimise tähtaeg 25. märts! |
100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
8. aprill | Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 3.etapp Juhend A-turniir B-turniir |
100 | Elva Spordihoone Tartu mnt 3 |
Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
14.-16. aprill | Nõmme kevad - juhend Turniiritabel | 100 | Nõmme huvikool | Nõmme Kabeklubi | Aare Harak |
15. aprill | 100. seeriaturniir 2023 kevad - 4.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
15. aprill | Jõgevamaa veteranide mv *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
16. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 4.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
22. aprill | Harjumaa MV Juhend, Registreerimine Mini-ja pisikadetide tabelÜldarvestus | 64 | Kiili Gümnaasium | Harjumaa Spordiliit | Aare Harak |
22. aprill - 1. mai | Noorte EM | 64 | Türgi | IDF | |
27. aprill - 6. mai | Täiskasvanute EM | 64 | Türgi | IDF | |
Mai | |||||
22. aprill - 1. mai | Noorte EM | 64 | Türgi | IDF | |
27. aprill - 6. mai | Täiskasvanute EM | 64 | Türgi | IDF | |
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2023. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
06. mai | Jõgevamaa mv brasiilia kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
07. mai | Elva Kabe 2023 - 4. etapp A-turniir B-turniir |
64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Registreerimine Meeste turniiritabel Naiste turniiritabel |
100 | Malemaja | EKL | |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Registreerimine Meeste turniiritabel Naiste turniiritabel |
100 | Malemaja | EKL | |
20. mai | 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. mai | Viimsi noorteturniir Juhend Tabel | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
27. mai | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
27. mai | Jõgeva Pargikabe Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. mai | Eesti veteranide mv - Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | EKL, Jõgeva Kabeklubi | |
Juuni | |||||
3. juuni | Kukesammu turniir | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Krista Pahapill |
17. juuni | 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 6.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
17. juuni | EKL üldkoosolek Algus kell 15 |
Malemaja | EKL | ||
25.–30. juuni | Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2023" - Võistlusjuhend Rules and regulations | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi | |
Juuli | |||||
1. juuli | 2023. aasta Arvo Risti mälestusvõistlus | 64 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
2.–8. juuli | Riga Open World Cup - juhend | 100 | Riia | Läti - LDF | |
15. juuli | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 1.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
22. juuli | Riia open, noored, kiirturniir Juhend U9, U11 läti k. Juhend U14, U19 läti k. | 100 | Riia | Läti | |
23. juuli | Riia open, täiskasvanud, kiirturniir Juhend läti k. | 100 | Riia | Läti | |
28-30. juuli | 59. Saaremaa Kapp Juhend | 64 | Saaremaa Spordikeskus | Saaremaa Kabeklubi | |
August | |||||
1.-9. august | Noorte EMLastevanemate/treenerite turniir | 100 | Hotell Dzingel, Tallinn | EDC | |
12. august | Tartumaa meistrivõistlused välkkabes / Elva Kabe 2023 5.etapp Juhend A-turniir B-turniir | 64 | Elva Spordihoone, Tartu mnt 3 | Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
19. august | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 2.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
25.-27. august | Balti noorte meistrivõistlused 100 Juhend Tulemused Fotod | 100 | Jelgava | LDF | |
September | |||||
2. september | Tartumaa mv Brasiilia kabes/ Elva Kabe 2023 6.etapp Juhend A-turniir B-turniir | 64 | Elva Spordihoone | Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
9. september | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Mehed Naised | 64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
10. september | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele Tabel | 64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
16. september | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 3.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
17. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 6.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23. september | ESL Jõud meistrivõistlused JuhendRegistreerumine Jõudi lehel Kadetid, täiskasvanud Minikadetid | 64 | Virtus, Jõgeva | ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi | Aare Harak |
30. september - 1. oktoober | Eesti meistrivõistlused juunioritele neiud, noormehed | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
Oktoober | |||||
30. september - 1. oktoober | Eesti meistrivõistlused juunioritele neiud, noormehed | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
7. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised |
64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
8. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes- naised, mehed |
64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
14. oktoober | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 4.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 7.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlus kabes - juhend | 64 | Abja kultuurimaja | Gert Elmaste | |
21. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - tulemused | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
22. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
27. oktoober - 4. november | Noorte MM - tulemused | 100 | Police, Poola | FMJD | |
November | |||||
27. oktoober - 4. november | Noorte MM - tulemused | 100 | Police, Poola | FMJD | |
3.-5. november | Lehti mälestusturniir - 64, 100 | 100 | Arula külalistemaja | Tarmo Tulva | |
11.-12. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | |
18. november | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
18. november | Elva Kabe 2023 7.etapp A-turniir B-turniir | 64 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3 |
Elva MMK | |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 8.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
25. november | Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
25. november | Paunvere 27. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Kaarepere rahvamaja | Jõgeva Valla Kultuur, Jõgeva Kabeklubi | |
26. november | Coop Jõgeva 45. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Jõgeva | Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. november | Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
Detsember | |||||
2.-3. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Turniiritabel | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
09. detsember | Kohtunike koolitus - Registreerimine *Algus kell 11:00 |
Malemaja | EKL | ||
10. detsember | 13. Kukesamm - Turniiritabel | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Tarmo Tulva |
16. detsember | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 6.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
16. detsember | Orthezi 18. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Kuremaa loss | Orthez OÜ, Jõgeva Kabeklubi | |
17. detsember | 2023. aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 9.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
18. detsember | Tartu SVK jõuluturniir *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Kaunase pst 22, Tartu | Jüri Lätt, tel 55638330 | |
29. detsember | Elva Kabe 2023 aastalõputurniir /8.etapp Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
100 | Elva Spordihoone | Elva MMK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 2004 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 2007 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2010 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2013 ja hiljem sündinud
- Mikrokadetid - 2015 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |