Võistluskalender 2018
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Kohtunik | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaanuar | |||||||
6. jaanuar | Jõgevamaa mv 64-r kabes | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
13. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs, Irma Nahkor | ||
13. jaanuar | Jõgeva KK seeriavõistluse I etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
20.-21. jaanuar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud, poiste järelmatš | 100 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre | ||
21. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
25.-28. jaanuar | Eesti meeste 70. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel *Avamine kell 11:30 ja I voor kell 12:00 |
64 | Saaremaa Ühisgümnaasium | EKL | Aare Harak | ||
25.-28. jaanuar | Eesti naiste 62. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel *Avamine kell 11:30 ja I voor kell 12:00 |
64 | Saaremaa Ühisgümnaasium | EKL | Aare Harak | ||
26. jaanuar | Paul Antsaare mälestusvõistlus Turniiritabel | 64 | Saaremaa Ühisgümnaasium | Saaremaa Kabeklubi | Aare Harak | ||
Veebruar | |||||||
2. veebruar | Jõgevamaa noorte mv 64-r kabes | 64 | Torma spordihoone | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
3. veebruar | Jõgeva KK seeriavõistluse II etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
10.-11. veebruar | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre | ||
17. veebruar | Jõgevamaa seenioride MV *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
18. veebruar | Eesti 100 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
22.-25. veebruar | Eesti meeste 63. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak, Kermo Taimre | ||
22.-25. veebruar | Eesti naiste 46. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak, Kermo Taimre | ||
Märts | |||||||
3.-4. märts | 34. Eesti omavalitsuste talimängud | 64 | Viljandi | ESL Jõud | Gert Elmaste | ||
10. märts | Jõgevamaa mv 100-r kabes *Algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
17. märts | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Tulemused: Poisid Tüdrukud |
64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
18. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
24. märts | Jõgeva KK seeriavõistluse III etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
31. märts | Jõgevamaa lahtised mv brasiilia kabes *Algus kell 10:00 |
brasiilia | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
Aprill | |||||||
1. aprill | Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Arvo Rist | ||
7. aprill | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre | ||
8. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre | ||
9. aprill | Firmaspordi MV - tulemused *Algus kell 18:00 |
64 | Malemaja | Eesti Firmaspordi Liit | Kermo Taimre | ||
14. aprill | Jõgeva KK seeriavõistluse IV etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
15. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
21. aprill | Jõgevamaa mv 64-r ja 100-r välkkabes *Algus kell 10:00 |
64/100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
22. – 25. aprill | Eesti juunioride meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
28. aprill | Harjumaa MV 2018 JuhendTulemused täiskasvanud Tulemused noored | 64 | Jüri Gümnaasium | Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi | Aare Harak | ||
29. aprill – 8. mai | Noorte EM – Tulemused IDF-i lehel | 64 | Kranevo, Bulgaaria | IDF | |||
30. aprill – 9. mai | FMJD 64 sektsiooni noorte EM – (juhend), tulemused B-14 (kiir), (välk), (klassika) | 64 | Gümüldür, İzmiri provints, Türgi | FMJD | |||
Mai | |||||||
1. mai | Ida- ja Lääna-Kärdla 2018. aasta matš | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa kabeklubi | Arvo Rist | ||
5. - 9. mai | FMJD 64 sektsiooni MK etapp Turkish Open - (juhend), (välk), (kiir) | 64 | Gümüldür, İzmiri provints, Türgi | FMJD | |||
5. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
6. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak | ||
6. mai | Kukesamm 4 | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Krista Pahapill | ||
20. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
20-28. mai | Salou Open – (ametlik veebileht) Eestist osalesid Villem Lüüs, Karmen Kuusik ja Priit Lokotar | 100 | Salou, Hispaania | Johan Demasure | |||
26. mai | Jõgeva Pargikabe (juhend) *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
27. mai | Eesti meistrivõistlused seenioritele (juhend) | 64 | Jõgeva | Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liit, EKL, Jõgeva KK | |||
28. mai – 8. juuni | Noorte EM | 64 | Adler, Venemaa | MARŠ | |||
30.mai – 1. juuni | MM välk+kiir | 100 | Bergamo, Itaalia | FMJD | Johan Demasure | ||
Juuni | |||||||
30.mai – 1. juuni | MM välk+kiir | 100 | Bergamo, Itaalia | FMJD | Johan Demasure | ||
9. juuni | Lohusalu 2018 - täiskasvanud, noored *Algus kell 12:00 |
64 | Lohusalu | MTÜ Lohusalu Selts | Kermo Taimre | ||
17. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 6. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
Juuli | |||||||
7. juuli | Eesti meistrivõistlused brasiilia kabes | brasiilia | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
14. juuli | Hiiumaa 2018. aasta lahtised esivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa KK | |||
15. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
19.–22. juuli | Riga Open Tulemused | 100 | Riia | DAB | |||
27.–29. juuli | 54. Saaremaa kapp. Juhend Tulemused: individuaalne võistkondlik | 64 | Kuressaare | Saaremaa KK | |||
31. juuli | MK etapp "Jõgeva 2018" – Kiirturniir Tulemused -- juhend (eesti) (vene) | 64 | Kuremaa loss | IDF, Jõgeva KK | Villem Lüüs | ||
August | |||||||
31. juuli – 6. august | MK-etapp "Jõgeva 2018": põhiturniir, välkturniir (brasiilia kabe) | 64 | Kuremaa loss | Jõgeva KK | Villem Lüüs | ||
1.–9. august | Noorte Euroopa meistrivõistlused | 100 | EDC | ||||
4.–5. august | Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes | 64 | Kuressaare | ESSL | Gunnar Usin Janne Traumann | ||
11.–12. august | Rein Vettneri mälestusvõistlused | 100 | Haapsalu | Läänemaa KK | |||
18.–19. august | Treenerite koolitus | Malemaja | |||||
19. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
25.–26. august | Euroopa MV kiir- ja välkkabes | 100 | Szczyrk, Poola | EDC | |||
20.–29. august | FMJD 64-ruudulise kabe sektsiooni noorte MM – juhend, tulemused: B-11 (välk), (kiir), (klassika) B-14 (välk), (kiir), (klassika) G-17 (välk), (kiir), (klassika) G-20–G-26 (välk), (kiir), (klassika) |
64 | Jaroslavl, Venemaa | FMJD | |||
25. august – 4. september | MM noored, täiskasvanud, seeniorid | 64 | Kranevo, Bulgaria | IDF | |||
September | |||||||
1.–9. september | Veteranide Euroopa meistrivõistlused | 100 | EDC | ||||
8. september | Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
16. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
15.– 24. september | IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalesid Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma | 64 | Kranevo, Bulgaaria | IDF | |||
22.–23. september | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Kristi Promet | ||
24.–29. september | Brasiilia kabe MM - juhend | 64 | İzmiri provints, Türgi | FMJD | |||
29.september – 08.oktoober | Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud | 100 | Horyniec-Zdrój, Poola | FMJD | |||
Oktoober | |||||||
29. september – 8. oktoober | Noorte olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon, B-finaal), tüdrukud | 100 | Horyniec-Zdrój, Poola | FMJD | |||
13. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised | 64 | Paide Muusika- ja Teatrimaja | EKL | Aare Harak | ||
14. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised | 64 | Paide Muusika- ja Teatrimaja | EKL | Aare Harak | ||
20. oktoober | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
20. oktoober | Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused Juhend *Algus kell 12:00 |
64 | Abja Kultuurimaja | Gert Elmaste | |||
21. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
27. oktoober | Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Arvo Rist | ||
28. oktoober – 3. november | Noorte maailma meistrivõistlused | 100 | Homiel, Valgevene | FMJD | |||
November | |||||||
28. oktoober – 3. november | Noorte maailma meistrivõistlused | 100 | Homiel, Valgevene | FMJD | |||
10. november | Eesti juunioride meistrivõistlused - (noormehed) (neiud) | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
11. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
17. november | Eesti koolide III karikavõistlused kabes - juhend, ajakava *Algus kell 11:00 |
64 | Tallinna Pääsküla kool | Nõmme KK | |||
17. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
17. november | Viies kukesamm | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Irma Nahkor | ||
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
20. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs | ||
24. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
25. november |
|
64 | Palamuse Gümnaasium | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
mitmel päeval | Hiiumaa meistrivõistluste järelmatš | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |
| ||
Detsember | |||||||
1.–2. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | |||
8. detsember | Jõgeva KK seeriavõistluse VIII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
15. detsember | Orthezi 14. kabeturniir - juhend | 64 | Kuremaa loss | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
16. detsember | Aastalõpu turniir 2018 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 12. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
17.–22. detsember | Euroopa meistrivõistlused Eestist osalesid Merilii Jalg ja Villem Lüüs | 100 | Moskva | FMJD | Jacek Pawlicki |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1999 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 2002 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 2005 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 2008 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |