Võistluskalender 2003: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
P (→Oktoober) |
||
(ei näidata sama kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
=== Veebruar === | === Veebruar === | ||
*'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] (100) [[Tallinna Malemaja]]s | *'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] (100) [[Tallinna Malemaja]]s ([[Eesti Kabeliit]], edaspidi EKL) | ||
*'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] (100) Tallinna Malemajas | *'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] (100) Tallinna Malemajas (EKL) | ||
*'''31. jaanuar – 10. veebruar''' [[Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (100) | *'''31. jaanuar – 10. veebruar''' [[Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (100) | ||
=== Juuli === | === Juuli === | ||
*'''28. juuni – 4. juuli''' [[Kadettide 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) | |||
*'''22–29''' [[5. noorte kabeolümpia]] (100) Tallinna Malemajas | *'''22–29''' [[5. noorte kabeolümpia]] (100) Tallinna Malemajas | ||
15. rida: | 16. rida: | ||
=== September === | === September === | ||
*'''6''' [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (100)]] Tallinn ( | *'''6''' [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (100)]] Tallinn (EKL) | ||
*'''7''' [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (64)]] Tallinn ( | *'''7''' [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (64)]] Tallinn (EKL) | ||
*'''6–16''' [[Euroopa 2003. aasta noorte meistrivõistlused vene kabes]] (64) Ukrainas Jevpatorias | *'''6–16''' [[Euroopa 2003. aasta noorte meistrivõistlused vene kabes]] (64) Ukrainas Jevpatorias | ||
*'''20''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (64)]] Tallinn ( | *'''15–23''' [[Läti 2003. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) | ||
*'''20''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (64)]] Tallinn (EKL) | |||
*'''21''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 1. etapp]] (64) Malemaja ([[Lasnamäe MKK]]) | *'''21''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 1. etapp]] (64) Malemaja ([[Lasnamäe MKK]]) | ||
=== Oktoober === | === Oktoober === | ||
*'''4–5''' [[Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (64) Tallinn (EKL) | |||
*'''10–12''' [[Juozas Kulikauskase 2003. aasta mälestusvõistlused]] Vilnius | |||
*'''19''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 2. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | *'''19''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 2. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
*'''31. oktoober – 2. november''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 1. ring, Paide ( | *'''25–28''' [[Eesti juunioride 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (64) Tallinna Malemaja (EKL) | ||
*'''31. oktoober – 2. november''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 1. ring, Paide (EKL) | |||
=== November === | === November === | ||
32. rida: | 37. rida: | ||
*'''28–30''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 2. ring, Tallinn (EKL) | *'''28–30''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 2. ring, Tallinn (EKL) | ||
*'''29–30''' [[Eesti 2004. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga]] (100) Tallinn (EKL) | *'''29–30''' [[Eesti 2004. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga]] (100) Tallinn (EKL) | ||
*'''30''' [[Eesti 2003. aasta rahvusvahelise kabe meistrivõistlused kiirkabes]] (100) järelturniir Tallinn | *'''30''' [[Eesti 2003. aasta rahvusvahelise kabe meistrivõistlused kiirkabes]] (100) järelturniir Tallinn (EKL) | ||
=== Detsember === | === Detsember === | ||
*'''5–7''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes]] (64) (võitis [[Keila Kabeklubi]] koosseisus [[Arno Uutma]], [[Uno Plakk]], [[Urmas Väärtnõu]], [[Marika Azojan]]) Tallinna Malemaja (EKL) | *'''5–7''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes]] (64) (võitis [[Keila Kabeklubi]] koosseisus [[Arno Uutma]], [[Uno Plakk]], [[Urmas Väärtnõu]], [[Marika Azojan]]) Tallinna Malemaja (EKL) | ||
*'''7–14''' Vassili Sokovi memoriaal Peterburis | *'''7–14''' Vassili Sokovi memoriaal Peterburis | ||
*'''13''' [[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (64) järelmatš Tallinnas | *'''13''' [[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (64) järelmatš Tallinnas (EKL) | ||
*'''14''' [[Eesti Kabeliidu 2003. aasta üldkoosolek]] Tallinna Malemajas | *'''14''' [[Eesti Kabeliidu 2003. aasta üldkoosolek]] Tallinna Malemajas (EKL) | ||
*'''16–28''' [[2003. aasta meeste maailmameistrivõistlused vene kabes]] (64) Ukrainas Simferoopolis | *'''16–28''' [[2003. aasta meeste maailmameistrivõistlused vene kabes]] (64) Ukrainas Simferoopolis | ||
*'''20–27''' [[2003. aasta juunioride maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) Itaalias Triestes | *'''20–27''' [[2003. aasta juunioride maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) Itaalias Triestes | ||
48. rida: | 53. rida: | ||
*[[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis Arno Uutma) | *[[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis Arno Uutma) | ||
*[[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (aprillis Tartus, võitis Marika Azojan) | *[[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (aprillis Tartus, võitis Marika Azojan) | ||
*[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] (64) [[Nõmme Kabeklubi]] | *[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] (64) [[Nõmme Kabeklubi]] (EKL) | ||
*[[Tallinn 2003]] (100) Malemaja (EKL) | *[[Tallinn 2003]] (100) Malemaja (EKL) | ||
*[[Eesti 10. meistrivõistlused kirikabes (100)]] (EKL) | |||
{{Võistluskalendrid}} | {{Võistluskalendrid}} | ||
[[Kategooria:2003| ]] | [[Kategooria:2003| ]] |
Viimane redaktsioon: 16. november 2015, kell 09:02
Veebruar
- 1 Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid (100) Tallinna Malemajas (Eesti Kabeliit, edaspidi EKL)
- 1 Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud (100) Tallinna Malemajas (EKL)
- 31. jaanuar – 10. veebruar Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003) (100)
Juuli
- 28. juuni – 4. juuli Kadettide 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100)
- 22–29 5. noorte kabeolümpia (100) Tallinna Malemajas
August
- 1–7 Euroopa noorte meistrivõistlused 2003 (100) Poolas Minskis
- 9 Malekeskuse lõputurniir (100) Malemaja (Paul Kerese Malekeskus)
- 9 Malekeskuse seeriavõistluse viimane, 8. etapp (100) Malemaja (Paul Kerese Malekeskus)
- 17 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 8. etapp (64) Malemaja (Paul Kerese Malekeskus)
- 23 Sulev Tuka 2003. aasta mälestusturniir (64) Holstre koolimaja
September
- 6 Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (100) Tallinn (EKL)
- 7 Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2003 (64) Tallinn (EKL)
- 6–16 Euroopa 2003. aasta noorte meistrivõistlused vene kabes (64) Ukrainas Jevpatorias
- 15–23 Läti 2003. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100)
- 20 Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (64) Tallinn (EKL)
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 1. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Oktoober
- 4–5 Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (64) Tallinn (EKL)
- 10–12 Juozas Kulikauskase 2003. aasta mälestusvõistlused Vilnius
- 19 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 2. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 25–28 Eesti juunioride 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (64) Tallinna Malemaja (EKL)
- 31. oktoober – 2. november Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes (64) 1. ring, Paide (EKL)
November
- 8–9 Viljandi 2003 (64) Viljandi Kabeklubi
- 16 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 3. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 22–23 2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100) Tallinna Malemaja (EKL)
- 24. november – 7. detsember Naiste 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100) Hollandis Zoutelandes
- 28–30 Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes (64) 2. ring, Tallinn (EKL)
- 29–30 Eesti 2004. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga (100) Tallinn (EKL)
- 30 Eesti 2003. aasta rahvusvahelise kabe meistrivõistlused kiirkabes (100) järelturniir Tallinn (EKL)
Detsember
- 5–7 2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes (64) (võitis Keila Kabeklubi koosseisus Arno Uutma, Uno Plakk, Urmas Väärtnõu, Marika Azojan) Tallinna Malemaja (EKL)
- 7–14 Vassili Sokovi memoriaal Peterburis
- 13 Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (64) järelmatš Tallinnas (EKL)
- 14 Eesti Kabeliidu 2003. aasta üldkoosolek Tallinna Malemajas (EKL)
- 16–28 2003. aasta meeste maailmameistrivõistlused vene kabes (64) Ukrainas Simferoopolis
- 20–27 2003. aasta juunioride maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100) Itaalias Triestes
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 4. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 21–29 noorteturniir Groningen/Delft 2003 Hollandis
Teadmata kuupäev
- Eesti naiste 31. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003) (võitis Marika Azojan)
- Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (võitis Arno Uutma)
- Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (aprillis Tartus, võitis Marika Azojan)
- Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud (64) Nõmme Kabeklubi (EKL)
- Tallinn 2003 (100) Malemaja (EKL)
- Eesti 10. meistrivõistlused kirikabes (100) (EKL)
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |