Võistluskalender 2003: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
2. rida: | 2. rida: | ||
*'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] (100) [[Tallinna Malemaja]]s | *'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] (100) [[Tallinna Malemaja]]s | ||
*'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] (100) Tallinna Malemajas | *'''1''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] (100) Tallinna Malemajas | ||
*'''31. jaanuar – 10. veebruar''' [[Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (100 | *'''31. jaanuar – 10. veebruar''' [[Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (100) | ||
=== Juuli === | === Juuli === | ||
21. rida: | 21. rida: | ||
*'''8–9''' [[Viljandi 2003]] (64) [[Viljandi Kabeklubi]] | *'''8–9''' [[Viljandi 2003]] (64) [[Viljandi Kabeklubi]] | ||
*'''16''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 3. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | *'''16''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 3. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
*'''21–23''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100 | *'''19–23''' [[2003. aasta Aasia meistrivõistlused]] Indias Chandigarhis | ||
*'''21–23''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) Tallinna Malemaja (EKL) (kuna registreerus 4 võistkonda, toimus 22.–23. novembril) | |||
*'''24. november – 7. detsember''' [[Naiste 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) Zoutelande (Holland) | *'''24. november – 7. detsember''' [[Naiste 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] (100) Zoutelande (Holland) | ||
*'''28–30''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 2. ring, Tallinn (EKL) | *'''28–30''' [[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes]] (64) 2. ring, Tallinn (EKL) | ||
27. rida: | 28. rida: | ||
=== Detsember === | === Detsember === | ||
*'''5–7''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes]] (64) (võitis [[Keila Kabeklubi]] koosseisus Arno Uutma, [[Uno Plakk]], [[Urmas Väärtnõu]], Marika Azojan) Tallinna Malemaja (EKL) | *'''5–7''' [[2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes]] (64) (võitis [[Keila Kabeklubi]] koosseisus [[Arno Uutma]], [[Uno Plakk]], [[Urmas Väärtnõu]], [[Marika Azojan]]) Tallinna Malemaja (EKL) | ||
*'''7–14''' Vassili Sokovi memoriaal Peterburi | *'''7–14''' Vassili Sokovi memoriaal Peterburi | ||
*'''5–28''' Meeste maailmameistrivõistlused (64) Lugansk | *'''5–28''' Meeste maailmameistrivõistlused (64) Lugansk | ||
36. rida: | 37. rida: | ||
=== Teadmata kuupäev === | === Teadmata kuupäev === | ||
*[[Eesti naiste 31. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (võitis | *[[Eesti naiste 31. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003)]] (võitis Marika Azojan) | ||
*[[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis | *[[Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis Arno Uutma) | ||
*[[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis Marika Azojan) | *[[Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes]] (võitis Marika Azojan) | ||
*[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] (64) [[Nõmme Kabeklubi]] | *[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] (64) [[Nõmme Kabeklubi]] |
Redaktsioon: 26. oktoober 2014, kell 11:01
Veebruar
- 1 Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid (100) Tallinna Malemajas
- 1 Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud (100) Tallinna Malemajas
- 31. jaanuar – 10. veebruar Eesti meeste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003) (100)
Juuli
- 22–29 5. noorte kabeolümpia (100) Tallinna Malemajas
August
- 1–7 Euroopa noorte meistrivõistlused 2003 (100) Poolas Minskis
September
- 6–16 Euroopa 2003. aasta noorte meistrivõistlused vene kabes (64) Ukrainas Jevpatorias
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 1. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Oktoober
- 19 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 2. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 31. oktoober – 2. november Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes (64) 1. ring, Paide (Eesti Kabeliit)
November
- 8–9 Viljandi 2003 (64) Viljandi Kabeklubi
- 16 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 3. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 19–23 2003. aasta Aasia meistrivõistlused Indias Chandigarhis
- 21–23 2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100) Tallinna Malemaja (EKL) (kuna registreerus 4 võistkonda, toimus 22.–23. novembril)
- 24. november – 7. detsember Naiste 2003. aasta maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (100) Zoutelande (Holland)
- 28–30 Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistluste järelvõistlus vene kabes (64) 2. ring, Tallinn (EKL)
- 29–30 Eesti 2004. a. meeste meistrivõistluste esiliiga (100) Tallinn (EKL)
Detsember
- 5–7 2003. aasta Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes (64) (võitis Keila Kabeklubi koosseisus Arno Uutma, Uno Plakk, Urmas Väärtnõu, Marika Azojan) Tallinna Malemaja (EKL)
- 7–14 Vassili Sokovi memoriaal Peterburi
- 5–28 Meeste maailmameistrivõistlused (64) Lugansk
- 14 Eesti Kabeliidu 2003. aasta üldkoosolek Tallinna Malemajas
- 20–27 Juunioride MM (100) Trieste
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2003 – 4. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
- 21–29 rahvusvaheline noorteturniir Groningen/Delft
Teadmata kuupäev
- Eesti naiste 31. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2003) (võitis Marika Azojan)
- Eesti meeste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (võitis Arno Uutma)
- Eesti naiste 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes (võitis Marika Azojan)
- Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud (64) Nõmme Kabeklubi
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |