Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 28 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
[[Pilt:Em2006.png|center|Euroopa noorte meistrivõistlused 2006]] | [[Pilt:Em2006.png|center|Euroopa noorte meistrivõistlused 2006]] | ||
{{ECY2006}} | |||
'''Euroopa 2006. aasta noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes''' korraldas 1.–7. augustil 2006 Tallinnas [[Eesti Kabeliit]]. | |||
[http://www.kabeliit.ee/images/7/7c/Eyc_2006_rules.pdf Juhend (inglise keeles, .pdf) / Regulations (in English, .pdf)] | |||
==Asukoht== | |||
Võistlused toimuvad [http://www.sisekaitse.ee Sisekaitseakadeemias], Kase 61, Tallinn. Kohale saab bussiga nr. 5, Sarapuu peatus. | |||
Competitions will be held in [http://www.sisekaitse.ee Estonian Public Service Academy], Kase 61, Tallinn. Bus no. 5, st. Sarapuu. | |||
==Registreeritud mängijad== | |||
== | {| class=wikitable | ||
|- | |||
!Jrk!!Riik!!Föderatsioon!!G10!!G13!!G16!!G19!!B10!!B13!!B16!!B19!!Kokku | |||
|- | |||
|1 ||{{am}}||Armeenia || || || || || ||1|| || ||'''1''' | |||
|- | |||
|2 ||{{az}}||Aserbaidžaan || || || || ||1||1||1||1||'''4''' | |||
|- | |||
|3 ||{{by}}||Valgevene || || ||2|| || || ||3||1||'''6''' | |||
|- | |||
|4 ||{{be}}||Belgia || || || || ||1||1||1||1||'''4''' | |||
|- | |||
|5 ||{{cz}}||Tšehhi Vabariik|| || || || || || ||3|| ||'''3''' | |||
|- | |||
|6 ||{{ee}}||Eesti ||4||4||3||2||4||4||3||3||'''27''' | |||
|- | |||
|7 ||{{fr}}||Prantsusmaa ||1||1||1|| ||2||3||3||2||'''13''' | |||
|- | |||
|8 ||{{de}}||Saksamaa ||2||1|| ||2||3||3||2||1||'''14''' | |||
|- | |||
|9 ||{{nl}}||Holland ||3||3||3||3||3||3||3||3||'''24''' | |||
|- | |||
|10||{{hu}}||Ungari ||3||2||1|| ||2||3||3||1||'''15''' | |||
|- | |||
|11||{{it}}||Itaalia || || || || || ||1||2||3||'''6''' | |||
|- | |||
|12||{{lv}}||Läti ||3||3||3||3||3||3||3||3||'''24''' | |||
|- | |||
|13||{{lt}}||Leedu ||2||3||3||3||3||3||3||3||'''23''' | |||
|- | |||
|14||{{md}}||Moldova || || || ||1|| || ||1|| ||'''2''' | |||
|- | |||
|15||{{pl}}||Poola ||3||3||3||3||3||3||3||3||'''24''' | |||
|- | |||
|16||{{ru}}||Venemaa ||3||3||3||3||3||3||3||3||'''24''' | |||
|- | |||
|17||{{ua}}||Ukraina || ||3||3||3||3||3||3||3||'''21''' | |||
|- | |||
! !! !! !!24!!26!!25!!23!!31!!35!!40!!31!!235 | |||
|} | |||
==Ajakava== | |||
{| class=wikitable | |||
|- | |||
|31. juuli || 18.00 || Esindajate nõupidamine / Meeting for representatives | |||
|- | |||
|1. august || 12.00 || Avamine / Opening ceremony | |||
|- | |||
| || 15.00 || 1. voor / Round 1 | |||
|- | |||
|2. august || 09.00 || 2. voor / Round 2 | |||
|- | |||
| || 15.00 || 3. voor / Round 3 | |||
|- | |||
|3. august || 09.00 || 4. voor / Round 4 | |||
|- | |||
|4. august || 09.00 || 5. voor / Round 5 | |||
|- | |||
| || 15.00 || 6. voor / Round 6 | |||
|- | |||
|5. august || 09.00 || 7. voor / Round 7 | |||
|- | |||
| || 15.00 || 8. voor / Round 8 | |||
|- | |||
| || 20.00 || Treenerite ja esindajate nõupidamine / Meeting for trainers and representaives of federations | |||
|- | |||
|6. august || 09.00 || 9. voor / Round 9 | |||
|- | |||
|7. august || 09.00 || Välkturniir / Blitz-tournament | |||
|- | |||
| || || Lõpetamine / Closing ceremony | |||
|} | |||
{| class="toccolours" style="margin: 0 2em 0 2em;" | |||
{{EMnooredajalugu}} | |||
|} | |||
[[Kategooria:Euroopa noorte meistrivõistlused 2006| ]] | [[Kategooria:Euroopa noorte meistrivõistlused 2006| ]] |
Viimane redaktsioon: 21. juuli 2008, kell 17:02
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Euroopa 2006. aasta noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes korraldas 1.–7. augustil 2006 Tallinnas Eesti Kabeliit.
Juhend (inglise keeles, .pdf) / Regulations (in English, .pdf)
Asukoht
Võistlused toimuvad Sisekaitseakadeemias, Kase 61, Tallinn. Kohale saab bussiga nr. 5, Sarapuu peatus.
Competitions will be held in Estonian Public Service Academy, Kase 61, Tallinn. Bus no. 5, st. Sarapuu.
Registreeritud mängijad
Ajakava
31. juuli | 18.00 | Esindajate nõupidamine / Meeting for representatives |
1. august | 12.00 | Avamine / Opening ceremony |
15.00 | 1. voor / Round 1 | |
2. august | 09.00 | 2. voor / Round 2 |
15.00 | 3. voor / Round 3 | |
3. august | 09.00 | 4. voor / Round 4 |
4. august | 09.00 | 5. voor / Round 5 |
15.00 | 6. voor / Round 6 | |
5. august | 09.00 | 7. voor / Round 7 |
15.00 | 8. voor / Round 8 | |
20.00 | Treenerite ja esindajate nõupidamine / Meeting for trainers and representaives of federations | |
6. august | 09.00 | 9. voor / Round 9 |
7. august | 09.00 | Välkturniir / Blitz-tournament |
Lõpetamine / Closing ceremony |
Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes |
---|
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 |