Võistluskalender 2004: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja 2 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti Kabeliidu 2004. aasta võistluskalendri''' kinnitas [[EKL juhatus]] 14. detsembril 2003. | '''Eesti Kabeliidu 2004. aasta võistluskalendri''' ja üldjuhendi kinnitas [[EKL juhatus]] 14. detsembril 2003. | ||
== Üldjuhend == | |||
*[[Eesti 2004. a. kabevõistluste üldjuhend]] | |||
===Jaanuar=== | ===Jaanuar=== | ||
*'''10''' Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (64) [[Nõmme Kabeklubi]] (EKL) | *'''10''' Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (64) [[Nõmme Kabeklubi]] (EKL) [[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2004 (64) - poisid|poisid]] [[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2004 (64) - tüdrukud|tüdrukud]] | ||
*'''11''' Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (100) Nõmme KK (EKL) | *'''11''' Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (100) Nõmme KK (EKL) | ||
*'''18''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 1. etapp]] (64) Malemaja | *'''18''' [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 1. etapp]] (64) Malemaja | ||
*'''25''' Eesti meistrivõistlused minikadettidele (100) Nõmme KK (EKL) [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid|poisid]] | *'''25''' Eesti meistrivõistlused minikadettidele (100) Nõmme KK (EKL) [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid|poisid]] [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - tüdrukud|tüdrukud]] | ||
*'''30. jaanuar – 9. veebruar''' Eesti meistrivõistlused [[Eesti meeste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2004)|meestele]] ja [[Eesti naiste 32. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2004)|naistele]] (100) [[Tallinna Malemaja]] | *'''30. jaanuar – 9. veebruar''' Eesti meistrivõistlused [[Eesti meeste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2004)|meestele]] ja [[Eesti naiste 32. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2004)|naistele]] (100) [[Tallinna Malemaja]] | ||
85. rida: | 88. rida: | ||
[[Kategooria:2004]] | [[Kategooria:2004]] | ||
Viimane redaktsioon: 19. detsember 2014, kell 08:37
Eesti Kabeliidu 2004. aasta võistluskalendri ja üldjuhendi kinnitas EKL juhatus 14. detsembril 2003.
Üldjuhend
Jaanuar
- 10 Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (EKL) poisid tüdrukud
- 11 Eesti meistrivõistlused pisikadettidele (100) Nõmme KK (EKL)
- 18 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 1. etapp (64) Malemaja
- 25 Eesti meistrivõistlused minikadettidele (100) Nõmme KK (EKL) poisid tüdrukud
- 30. jaanuar – 9. veebruar Eesti meistrivõistlused meestele ja naistele (100) Tallinna Malemaja
Veebruar
- 10 15. Cannes'i rahvusvaheline turniir
- 15 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 2. etapp (64) Malemaja
- 28–29 Eesti meistrivõistlused kadettidele (100) Nõmme Kabeklubi (EKL)
Märts
- 13–25 Matš Aafrika – Euroopa. Ouagadougou (Burkina Faso)
- 20–21 Eesti meistrivõistlused juunioridele (100) poolfinaal Malemaja (EKL)
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 3. etapp (64) Malemaja
- 21–24 Eesti meistrivõistlused juunioridele (100) finaalid Malemaja (EKL)
- Veteranide maailmameistrivõistlused (64) Saksamaa
Aprill
- 1–10 Euroopa naiste meistrivõistlused (64) Šiauliai
- 3 Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele (64) Malemaja (EKL)
- 4 Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele (100) Malemaja (EKL)
- 10 Sulev Tuka mälestusturniir (64) Holstre
- 18 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 4. etapp (64) Malemaja
- 22–25 Eesti meistrivõistlused meestele (64) Kuressaare (EKL)
- 23–25 Eesti meistrivõistlused naistele (64) Kuressaare (EKL)
- 26. aprill – 5. mai Euroopa noorte individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused (64) Orjol
Mai
- 5–8 V Barnsteen-turniir. Bunschoten (Holland)
- 16 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 5. etapp (64) Malemaja
Juuni
- 6 Hansapäevade kiirturniir (64) Viljandi
- 13–19 XXIV Kuldne Praha (100)
- 20 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 6. etapp (64) Malemaja
- 25–29 Euroopa klubide karikavõistlused meestele ja naistele (100) Tallinna Malemaja
- 30. juuni – 6. juuli Tallinn Open 2004 (100) Tallinn (EKL)
Juuli
- 3–10 Delft. DuWo Kennistad kabefestival
- 17–24 Axioma Orap Open. Den Haag (100)
- 18 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 7. etapp (64) Malemaja
- 25–31 Nijmegeni rahvusvaheline turniir
August
- 1–7 Euroopa noorte meistrivõistlused 2004 (100) Kluczbork (Poola)
- 6–9 Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare
- 6–14 Brunssumi rahvusvaheline turniir
- 15 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 8. etapp (64) Malemaja
- 16–24 Goes. 5. SNS turniir
September
- 3–13 Euroopa noorte individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused (64) Jevpatoria
- 3–13 Euroopa veteranide meistrivõistlused (64) Jevpatoria
- 12–19 Euroopa naiste meistrivõistlused (100) ? Darlowo (Poola) ? (EDC)
- 18 Eesti meistrivõistlused minikadettidele (64) Nõmme KK (EKL)
- 19 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 9. etapp (64) Malemaja
- 25 Eesti meistrivõistlused kiirkabes meestele ja naistele (100) Tallinn (EKL)
- 26 Eesti meistrivõistlused kiirkabes meestele ja naistele (64) Tallinn (EKL)
Oktoober
- 2 Eesti meistrivõistlused kadettidele (64) poolfinaal Nõmme KK (EKL)
- 3 Eesti meistrivõistlused kadettidele (64) finaalid Nõmme KK (EKL)
- 16 Harjumaa meistrivõistlused (64) täiskasvanud + 3 noorte vanuseklassi. Malemaja (Harjumaa Spordiliit)
- 9–10 Nõmme sügis 2004 (64) Nõmme Kabeklubi
- 17 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 10. etapp (64) Malemaja
- 23–24 Eesti meistrivõistlused juunioridele (64) Malemaja (EKL)
- Meeste maailmameistrivõistlused (64) Brasiilia
November
- 5–7 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused (100) Malemaja (EKL)
- 6–7 Viljandi 2004 (64)
- 21 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 11. etapp (64) Malemaja
- 27–28 Eesti 2005. a. meistrivõistluste esiliiga (100) Malemaja (EKL)
Detsember
- 10–12 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused (64) Malemaja (EKL)
- 19 Enn Rüütsalu mälestusturniir 2004 - 12. etapp (64) Malemaja
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |