Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - Pildid (10): erinevus redaktsioonide vahel
Resümee puudub |
|||
10. rida: | 10. rida: | ||
Pilt:Podium g16.jpg|G16: vasakult [[Viktoria Bila]], [[Matrjona Nogovitsõna]] ja [[Olga Fjodorovitš]] | Pilt:Podium g16.jpg|G16: vasakult [[Viktoria Bila]], [[Matrjona Nogovitsõna]] ja [[Olga Fjodorovitš]] | ||
Pilt:Podium b16.jpg|B16: vasakult [[Nikolai Germogenov]], [[Andrei Toltšikov]] ja [[Ainur Šaibakov]] | Pilt:Podium b16.jpg|B16: vasakult [[Nikolai Germogenov]], [[Andrei Toltšikov]] ja [[Ainur Šaibakov]] | ||
Pilt:Podium g19.jpg|G19: vasakult [[Laura Ratniece]], [[Marfa Danilova]] ja [[Julia | Pilt:Podium g19.jpg|G19: vasakult [[Laura Ratniece]], [[Marfa Danilova]] ja [[Julia Romanscaia]] | ||
Pilt:Podium b19.jpg|B19: vasakult [[Pim Meurs]], [[Igor Mihhaltšenko]] ja [[ | Pilt:Podium b19.jpg|B19: vasakult [[Pim Meurs]], [[Igor Mihhaltšenko]] ja [[Elşan Zeynalov]] | ||
Pilt:Podium poland.jpg|Poola koondisele tõid võistkondliku hõbeda noorimates vanuseklassides võitnud Alicja Kaszuba ja Wojciech Wołczak | Pilt:Podium poland.jpg|Poola koondisele tõid võistkondliku hõbeda noorimates vanuseklassides võitnud Alicja Kaszuba ja Wojciech Wołczak | ||
Pilt:Podium teams.jpg|Võistkondade parimad: Poola, Venemaa ja Holland ning võistluste peakohtunik [[Henri Macaux]] | Pilt:Podium teams.jpg|Võistkondade parimad: Poola, Venemaa ja Holland ning võistluste peakohtunik [[Henri Macaux]] | ||
</gallery> | </gallery> |
Viimane redaktsioon: 4. november 2008, kell 23:00
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Autasustamine
-
G10: vasakult Gulnaz Abubakirova, Alicja Kaszuba ja Njurgujana Azarova
-
B10: vasakult Oskar Budis, Wojciech Wołczak ja Aleksandr Urmanov
-
G13: vasakult Silvia Markovtsõ, Heike Verheul ja Maria Tjurina
-
B13: vasakult Roel Boomstra, Aleksandr Safonov ja Anthon Hanssens
-
G16: vasakult Viktoria Bila, Matrjona Nogovitsõna ja Olga Fjodorovitš
-
B16: vasakult Nikolai Germogenov, Andrei Toltšikov ja Ainur Šaibakov
-
G19: vasakult Laura Ratniece, Marfa Danilova ja Julia Romanscaia
-
B19: vasakult Pim Meurs, Igor Mihhaltšenko ja Elşan Zeynalov
-
Poola koondisele tõid võistkondliku hõbeda noorimates vanuseklassides võitnud Alicja Kaszuba ja Wojciech Wołczak
-
Võistkondade parimad: Poola, Venemaa ja Holland ning võistluste peakohtunik Henri Macaux