Võistluskalender 2006: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
===Jaanuar=== | ===Jaanuar=== | ||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
359. rida: | 357. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|7. | |7.–8. oktoober | ||
|Eesti meistrivõistlused minikadettidele | |Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||
|64 | |64 | ||
385. rida: | 383. rida: | ||
|Tartumaa KK | |Tartumaa KK | ||
|- | |- | ||
|21. | |21.–22. oktoober | ||
|Eesti meistrivõistlused kadettidele | |Eesti meistrivõistlused kadettidele | ||
|64 | |64 | ||
392. rida: | 390. rida: | ||
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2006)|Tulemused]] | |[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2006)|Tulemused]] | ||
|- | |- | ||
|28. | |28.–29. oktoober | ||
|Maardu 8. rahvusvaheline turniir | |Maardu 8. rahvusvaheline turniir | ||
|64 | |64 | ||
410. rida: | 408. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|3 | |3.–5. november | ||
|Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | |Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | ||
|100 | |100 | ||
423. rida: | 421. rida: | ||
|- | |- | ||
|18. november | |18. november | ||
|Viljandi | |Viljandi 2006 | ||
|64 | |64 | ||
|Viljandi KK | |Viljandi KK | ||
440. rida: | 438. rida: | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|[[Eesti 2007. aasta meistrivõistluste esiliiga|Tulemused]] | |||
|} | |} | ||
447. rida: | 446. rida: | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |- | ||
|2. | |2.–3. detsember | ||
|Eesti juunioride meistrivõistlused | |Eesti juunioride meistrivõistlused | ||
|64 | |64 |
Redaktsioon: 6. aprill 2008, kell 20:22
Jaanuar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
14. – 15. jaanuar | Eesti valdade XIV talimängud - eelturniirid | 64 | kohtadel | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
14. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
26. jaanuar – 5. veebruar | Eesti meeste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28. jaanuar – 5. veebruar | Eesti naiste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Veebruar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
10 – 12. veebruar | Eesti valdade XIV talimängud - finaal | 64 | Tamsalu | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
11. veebruar | Väikelinnade talimängud | 64 | Sindi | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
19. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Märts
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
11. – 12. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
19. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
20. – 21. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
21. – 24. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | poisid Tüdrukud |
Aprill
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
2. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
8. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
8. – 9. aprill | Eesti kadettide meistrivõistlused | 100 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
14. – 16. aprill | Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | 100 | Nõmme KK | Nõmme KK | |
18. aprill | Tallinna koolide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Paremusjärjestus |
22. aprill | Sulev Tuka mälestusturniir | 64 | Holstre | Tulemused | |
23. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Mai
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
6. – 7. mai | E. Sauga mälestusturniir | 64 | Pärnu | Pärnu | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Naised Mehed |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Naised Mehed |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Juuni
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
3. – 4. juuni | Lohusalu kabeturniir | 64 | Lohusalu | Tulemused | |
7. juuni | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Viirma - Veski | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
11. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
15. – 18. juuni | Eesti meeste meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Eesti Kabeliit | Tulemused |
15. – 18. juuni | Eesti naiste meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28. juuni – 6. juuli | Tallinn - 2006 | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Juuli
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. juuli | Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Hiiumaa KK | Tulemused |
1. – 2. juuli | ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir | 64 | Nõmme KK | ||
9. juuli | Eesti meeste 58. meistrivõistlused (64) Järelmatš (Arno Uutma – Heinar Jahu) |
64 | Nõmme KK | EKL | Tulemused |
16. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
21. – 23. juuli | Saaremaa Kapa kabeturniir | 64+100 | Kuressaare | Saaremaa KK | Tulemused |
August
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. – 7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC | Erileht |
8. – 11. august | Mõttemängude festival | erinevad alad | Malemaja | Eesti Kabeliit | Erileht |
27. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
September
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
17. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
23. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
24. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Oktoober
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
7.–8. oktoober | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
21. oktoober | Harjumaa meistrivõistlused | 64 | Tallinna Malemaja | Harjumaa Spordiliit | |
21. oktoober | Tartu valla kabeturniir | 64 | Kõrveküla | Tartumaa KK | |
21.–22. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28.–29. oktoober | Maardu 8. rahvusvaheline turniir | 64 | Maardu | Maardu KK | |
29. ooktoober | Tallinna spordiveteranide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna spordiveteranide koondis |
November
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
3.–5. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
11.–12. november | Kabeturniir "Nõmme sügis" | 64 | Nõmme KK | Nõmme KK | |
18. november | Viljandi 2006 | 64 | Viljandi KK | Viljandi | |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
25.–26. november | Eesti 2007. a. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Detsember
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
2.–3. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | |
8.–10. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
17. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1987 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1990 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1993 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 1996 ja hiljem sündinud