Eesti reitingud 1. aprill 2008 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
|||
651. rida: | 651. rida: | ||
|55||[[Diana Romanenkova]]||Nõmme KK||II||1553||62 | |55||[[Diana Romanenkova]]||Nõmme KK||II||1553||62 | ||
|- | |- | ||
|56||[[Inge Roots (Leesla) | |56||[[Inge Roots]] (Leesla)||Saaremaa KK||MK||2168||172 | ||
|- | |- | ||
|57||[[Sirli Sarapuu]]||Lasnamäe MKK||||1649||13 | |57||[[Sirli Sarapuu]]||Lasnamäe MKK||||1649||13 |
Redaktsioon: 16. detsember 2014, kell 12:00
Eesti reitingud 1. aprill 2008 (64)
Arvestatud võistlused
- Kiirturniirid (k2=0.3)
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2008 (64) - poisid
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 1. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 2. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 3. etapp
Mehed
Top 10 (A nimekiri)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2612 | 435 |
2 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2560 | 131 |
3 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2542 | 335 |
4 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2536 | 180 |
5 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2496 | 336 |
6 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2490 | 540 |
7 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2488 | 279 |
8 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2472 | 242 |
9 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2468 | 313 |
10 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2449 | 397 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Olev Abel | Käru | 1605 | 28 | |
3 | Ärni Aia | 2007 | 42 | ||
4 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
5 | Enno Allev | Valgamaa | 2207 | 28 | |
6 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2296 | 277 |
7 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2365 | 266 |
8 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
9 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
10 | German Berg | Lasnamäe MKK | 1609 | 18 | |
11 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
12 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1890 | 18 | |
13 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
14 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1992 | 35 | |
15 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1763 | 13 | |
16 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
17 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2420 | 672 |
18 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2155 | 41 | |
19 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
20 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2390 | 748 |
21 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
22 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
23 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
24 | Anton Hermann | Puka | MK | 2170 | 27 |
25 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2335 | 58 |
26 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
27 | Anti Ingel | Nõmme KK | NI | 2274 | 485 |
28 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2369 | 45 |
29 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
30 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
31 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2211 | 85 |
32 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1811 | 64 |
33 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1885 | 141 |
34 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1711 | 36 | |
35 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
36 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2449 | 397 |
37 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1910 | 23 | |
38 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2164 | 453 |
39 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
40 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
41 | Hubert Järvan | Tallinn | 2174 | 9 | |
42 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 1620 | 38 | |
43 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1842 | 71 |
44 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
45 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
46 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2343 | 9 |
47 | Fredi Karindi | Lasnamäe KK | 1641 | 19 | |
48 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2335 | 300 |
49 | Heiki Karp | M | 2548 | 15 | |
50 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
51 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
52 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1803 | 39 | |
53 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2378 | 466 |
54 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2176 | 329 |
55 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
56 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
57 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
58 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2317 | 292 |
59 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
60 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
61 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
62 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1834 | 107 |
63 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2303 | 38 | |
64 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
65 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
66 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
67 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
68 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
69 | Andres Kuusk | 2246 | 47 | ||
70 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
71 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
72 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1863 | 60 |
73 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
74 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2413 | 800 |
75 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2204 | 87 |
76 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
77 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
78 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2309 | 77 |
79 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
80 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
81 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
82 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
83 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
84 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
85 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 55 |
86 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2182 | 94 |
87 | Kalle Lokk | 2185 | 115 | ||
88 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
89 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
90 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
91 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2560 | 131 |
92 | Tarmo Lukk | MK | 2368 | 7 | |
93 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
94 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
95 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2223 | 169 |
96 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2490 | 540 |
97 | Lembit Maidla | 2214 | 50 | ||
98 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
99 | Udo Mandre | 2107 | 16 | ||
100 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
101 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
102 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2177 | 130 |
103 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2392 | 381 |
104 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
105 | August Morozov | Pärnu | MK | 2352 | 58 |
106 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
107 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2305 | 45 |
108 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2133 | 524 |
109 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
110 | Marko Nõmm | Lasnamäe MKK | 1684 | 18 | |
111 | Teet Ojamets | Lasnamäe MKK | 1550 | 12 | |
112 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
113 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
114 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2328 | 17 | |
115 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
116 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
117 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
118 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2388 | 63 |
119 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
120 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
121 | Riivo Parts | Käru | 1473 | 11 | |
122 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
123 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2255 | 321 |
124 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
125 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2260 | 51 |
126 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
127 | Ants Pent | MK | 2102 | 192 | |
128 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
129 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2197 | 25 |
130 | Rasmus Pikkel | Lasnamäe MKK | 1666 | 16 | |
131 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2125 | 194 |
132 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2423 | 357 |
133 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2238 | 473 |
134 | Genadi Popman | 2289 | 38 | ||
135 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2143 | 62 |
136 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2098 | 33 |
137 | Elar Pärn | 2279 | 9 | ||
138 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
139 | Ivo Pärnapuu | Rapla | 2092 | 23 | |
140 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2201 | 323 |
141 | Jüri Raidväli | MK | 2376 | 9 | |
142 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
143 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2119 | 23 |
144 | René Reinumägi | 1925 | 29 | ||
145 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
146 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2472 | 242 |
147 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2542 | 335 |
148 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2318 | 500 |
149 | Kristjan Risti | Lasnamäe MKK | 1500 | 11 | |
150 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2213 | 61 |
151 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
152 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
153 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2488 | 279 |
154 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
155 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
156 | Vjatšeslav Rumjantsev | Tamka | 1441 | 10 | |
157 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
158 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
159 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
160 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 63 |
161 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
162 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
163 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
164 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2383 | 471 |
165 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
166 | Aleksandr Serõn | MK | 2363 | 37 | |
167 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2414 | 55 |
168 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
169 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
170 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2116 | 72 |
171 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
172 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
173 | Allan Šipovski | Lasnamäe MKK | 1422 | 20 | |
174 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1908 | 159 |
175 | Marko Šorin | 2178 | 30 | ||
176 | Mihail Šorin | 2154 | 30 | ||
177 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2317 | 14 |
178 | Kristofer Tali | Nõmme KK | NII | 1656 | 19 |
179 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2128 | 138 |
180 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2260 | 102 |
181 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2158 | 54 |
182 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 1948 | 64 |
183 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
184 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
185 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2146 | 572 |
186 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
187 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
188 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
189 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
190 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
191 | Joel Markus Terras | Lasnamäe MKK | 1579 | 34 | |
192 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
193 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1595 | 19 | |
194 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
195 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
196 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
197 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2406 | 224 |
198 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
199 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2306 | 188 |
200 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2283 | 763 |
201 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2496 | 336 |
202 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2222 | 177 |
203 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
204 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
205 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2288 | 270 |
206 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
207 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2536 | 180 |
208 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
209 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2612 | 435 |
210 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
211 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
212 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2307 | 52 |
213 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2310 | 596 |
214 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
215 | Juri Vinogradski | Tamka | 1519 | 12 | |
216 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
217 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2268 | 105 | |
218 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 31 | |
219 | Tiit Vunk | 2057 | 38 | ||
220 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2468 | 313 |
221 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
222 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2219 | 285 |
223 | Artur Ööbik | 2019 | 140 | ||
224 | Paul Ümar | Valga | 1962 | 13 |
Naised
Top 10 (nimekiri A)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK-->M | 2321 | 254 |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
3 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2230 | 256 |
4 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2185 | 113 |
5 | Inge Roots (Leesla) | Saaremaa KK | MK | 2168 | 172 |
6 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2158 | 238 |
7 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 292 |
8 | Kristel Polding (Tilk) | Hiiumaa KK | I | 2106 | 24 |
9 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2090 | 179 |
10 | Katrin Rajasalu (Laupa) | Hiiumaa KK | I | 2083 | 71 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
3 | Anne Maria Brusila | Lasnamäe MKK | 1021 | 9 | |
4 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
5 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1421 | 52 |
6 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1795 | 44 |
7 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1484 | 55 |
8 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
9 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
10 | Riina Jaanuska | 1995 | 27 | ||
11 | Marge Joarand (Olde) | Järvamaa KK | MK | 2249 | 49 |
12 | Marie Eliise Jürisoo | Nõmme KK | 1069 | 14 | |
13 | Veronika Kalmus (Teder) | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
14 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
15 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
16 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
17 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
18 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2186 | 140 |
19 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
20 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
21 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
22 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2049 | 47 |
23 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
24 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
25 | Elle Luik | Puka | 1984 | 32 | |
26 | Anastassia Mantšenko | Tamka | 1361 | 21 | |
27 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1964 | 71 |
28 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
29 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 292 |
30 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2097 | 97 |
31 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2122 | 35 |
32 | Kadri Murumaa | Käru | 1462 | 15 | |
33 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
34 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
35 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
36 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1410 | 58 |
37 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2285 | 88 |
38 | Glafira Orlova | Narva | I | 1990 | 12 |
39 | Tatjana Pantelejeva | Tamka | 1496 | 13 | |
40 | Merike Parve (Rist) | Hiiumaa KK | I | 2067 | 65 |
41 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1882 | 98 |
42 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1629 | 110 | |
43 | Mare Plakso | Jõgeva | 2047 | 6 | |
44 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
45 | Kristel Polding (Tilk) | Hiiumaa KK | I | 2106 | 24 |
46 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
47 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2056 | 55 |
48 | Tiina Põlendik | 1559 | 30 | ||
49 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
50 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1904 | 106 |
51 | Katrin Rajasalu (Laupa) | Hiiumaa KK | I | 2083 | 71 |
52 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
53 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2185 | 113 |
54 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
55 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1553 | 62 |
56 | Inge Roots (Leesla) | Saaremaa KK | MK | 2168 | 172 |
57 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
58 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
59 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
60 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
61 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
62 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2035 | 37 |
63 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1601 | 138 | |
64 | Alisa Silm | Tamka | 1252 | 17 | |
65 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
66 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
67 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1963 | 183 |
68 | Janet Tamm | Pärnu | III | 1557 | 53 |
69 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
70 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
71 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
72 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1920 | 29 | |
73 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 1265 | 25 | |
74 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
75 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
76 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK-->M | 2321 | 254 |
77 | Kersti Vares | Rakvere | MK | 2077 | 13 |
78 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2158 | 238 |
79 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 2006 | 314 |
80 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2230 | 256 |
81 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2090 | 179 |
82 | Kätlin Vist | 1298 | 17 | ||
83 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |