Võistluskalender 2006: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Juuli) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Juuli) |
||
258. rida: | 258. rida: | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | !Aeg!!Üritus!!Mänguliik!!Koht!!Korraldaja!!Tulemused | ||
|- | |||
|1. juuli | |||
|Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused | |||
|64 | |||
|Kärdla | |||
|Hiiumaa KK | |||
|[[Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused (2006)|Juhend]] | |||
|- | |- | ||
|1. – 2. juuli | |1. – 2. juuli |
Redaktsioon: 19. juuni 2006, kell 07:39
Võistluskalender 2006
Kalenderplaan 2006
Jaanuar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
14. – 15. jaanuar | Eesti valdade XIV talimängud - eelturniirid | 64 | kohtadel | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
14. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
15. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
26. jaanuar – 5. veebruar | Eesti meeste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28. jaanuar – 5. veebruar | Eesti naiste meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
Veebruar
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
10 – 12. veebruar | Eesti valdade XIV talimängud - finaal | 64 | Tamsalu | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
11. veebruar | Väikelinnade talimängud | 64 | Sindi | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
19. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Märts
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
11. – 12. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
19. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
20. – 21. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
21. – 24. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | poisid Tüdrukud |
Aprill
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
2. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
8. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |
8. – 9. aprill | Eesti kadettide meistrivõistlused | 100 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | Poisid Tüdrukud |
14. – 16. aprill | Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | 100 | Nõmme KK | Nõmme KK | |
18. aprill | Tallinna koolide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Paremusjärjestus |
22. aprill | Sulev Tuka mälestusturniir | 64 | Holstre | Tulemused | |
23. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Mai
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
6. – 7. mai | E. Sauga mälestusturniir | 64 | Pärnu | Pärnu | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Naised Mehed |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Naised Mehed |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
Juuni
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
3. – 4. juuni | Lohusalu kabeturniir | 64 | Lohusalu | Tulemused | |
7. juuni | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Viirma - Veski | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Tulemused |
11. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | Tulemused |
15. – 18. juuni | Eesti meeste meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Eesti Kabeliit | Tulemused |
15. – 18. juuni | Eesti naiste meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Eesti Kabeliit | Tulemused |
28. juuni – 6. juuli | Tallinn - 2006 | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | Osavõtjate koossseis |
Juuli
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. juuli | Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused | 64 | Kärdla | Hiiumaa KK | Juhend |
1. – 2. juuli | ESS "Kalevi" lahtine noorteturniir | 64 | Nõmme KK | ||
16. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | |
21. – 23. juuli | Saaremaa Kapa kabeturniir | 64+100 | Kuressaare | Saaremaa KK |
August
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
1. – 7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC | Erileht |
8. – 11. august | Mõttemängude festival | erinevad alad | Malemaja | Eesti Kabeliit | Erileht |
27. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
September
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
17. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | |
23. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
24. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Oktoober
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
7. – 8. oktoober | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | |
21. – 22. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | |
28. – 29. oktoober | Maardu 8. rahvusvaheline turniir | 64 | Maardu | Maardu KK |
November
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
3 – 5. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
11. - 12. november | Kabeturniir "Nõmme sügis" | 64 | Nõmme KK | Nõmme KK | |
18. november | Viljandi - 2006 | 64 | Viljandi KK | Viljandi | |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK | |
25. - 26. november | Eesti 2007. a. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Detsember
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Tulemused |
---|---|---|---|---|---|
2. – 3. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit | |
8. - 10. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit | |
17. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1987 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1990 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1993 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 1996 ja hiljem sündinud