Eesti 2009. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes toimusid 31. oktoobril ja 1. novembril 2009 Malemajas.
Turniiritabel
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koosseisud
- Järvamaa Kabeklubi: Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Nõmme Kabeklubi—1: Raido Värik, Konstantin Selli, Raimo Karjus, Helina Rajasalu, Kadi Veski
- Lasnamäe Male-Kabeklubi: Arvo Koppel, Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kaari Vainonen
- Tartumaa Kabeklubi: Enno Eerma, Villu Raja, Algo Laidvee, Anita Seppa
- Hiiumaa Kabeklubi: Arvo Rist, Raivo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi: Uno Plakk, Jüri Hermann, Heino Ots, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2: Anti Ingel, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Individuaaltulemused
Mehed
Naised
Matšide tulemused
I voor (31. oktoober 2009)
|
Jõgeva Kabeklubi |
4–4 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Uno Plakk |
2-0 |
Enno Eerma
|
Jüri Hermann |
1-1 |
Villu Raja
|
Heino Ots |
0-2 |
Algo Laidvee
|
Marika Azojan |
1-1 |
Anita Seppa
|
Hiiumaa Kabeklubi |
3–5 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Arvo Rist |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Raivo Rist |
0-2 |
Villem Lüüs
|
Ivo Vana |
1-1 |
Tarmo Tulva
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
3–5 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Anti Ingel |
0-2 |
Raido Värik
|
Janek Jaanimäe |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Mark Kristian Küttim |
2-0 |
Raimo Karjus
|
Diana Romanenkova |
1-1 |
Helina Rajasalu
|
II voor
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
6–2 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Arvo Koppel |
1-1 |
Mark Kristian Küttim
|
Villem Lüüs |
2-0 |
Janek Jaanimäe
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Anti Ingel
|
Kaari Vainonen |
2-0 |
Diana Romanenkova
|
Tartumaa Kabeklubi |
5–3 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Enno Eerma |
1-1 |
Arvo Rist
|
Villu Raja |
1-1 |
Raivo Rist
|
Algo Laidvee |
1-1 |
Ivo Vana
|
Anita Seppa |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
Järvamaa Kabeklubi |
6–2 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Argo Unnuk |
2-0 |
Jüri Hermann
|
Andrus Tull |
2-0 |
Uno Plakk
|
Ain Rool |
1-1 |
Heino Ots
|
Piret Viirma |
1-1 |
Marika Azojan
|
III voor
|
Hiiumaa Kabeklubi |
4–4 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Arvo Rist |
1-1 |
Andrus Tull
|
Raivo Rist |
1-1 |
Argo Unnuk
|
Ivo Vana |
1-1 |
Ain Rool
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Piret Viirma
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
2–6 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Anti Ingel |
2-0 |
Enno Eerma
|
Mark Kristian Küttim |
0-2 |
Villu Raja
|
Janek Jaanimäe |
0-2 |
Algo Laidvee
|
Diana Romanenkova |
0-2 |
Anita Seppa
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
2–6 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Konstantin Selli |
0-2 |
Villem Lüüs
|
Raido Värik |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Raimo Karjus |
0-2 |
Tarmo Tulva
|
Helina Rajasalu |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
IV voor
|
Tartumaa Kabeklubi |
3–5 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Enno Eerma |
1-1 |
Raido Värik
|
Villu Raja |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Algo Laidvee |
1-1 |
Raimo Karjus
|
Anita Seppa |
1-1 |
Helina Rajasalu
|
Järvamaa Kabeklubi |
7–1 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Andrus Tull |
2-0 |
Anti Ingel
|
Argo Unnuk |
1-1 |
Janek Jaanimäe
|
Ain Rool |
2-0 |
Mark Kristian Küttim
|
Piret Viirma |
2-0 |
Diana Romanenkova
|
Jõgeva Kabeklubi |
3–5 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Uno Plakk |
0-2 |
Arvo Rist
|
Jüri Hermann |
1-1 |
Raivo Rist
|
Heino Ots |
0-2 |
Ivo Vana
|
Marika Azojan |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
V voor (1. november 2009)
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
5-3 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Anti Ingel |
2-0 |
Uno Plakk
|
Janek Jaanimäe |
1-1 |
Jüri Hermann
|
Mark Kristian Küttim |
1-1 |
Heino Ots
|
Diana Romanenkova |
1-1 |
Marika Azojan
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
4–4 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Raimo Karjus |
0-2 |
Andrus Tull
|
Konstantin Selli |
1-1 |
Argo Unnuk
|
Raido Värik |
2-0 |
Ain Rool
|
Kadi Veski |
1-1 |
Piret Viirma
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
4–4 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Villem Lüüs |
2-0 |
Enno Eerma
|
Arvo Koppel |
0-2 |
Villu Raja
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Algo Laidvee
|
Kaari Vainonen |
1-1 |
Anita Seppa
|
VI voor
|
Järvamaa Kabeklubi |
5–3 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Andrus Tull |
1-1 |
Villem Lüüs
|
Argo Unnuk |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Ain Rool |
2-0 |
Tarmo Tulva
|
Piret Viirma |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
Jõgeva Kabeklubi |
4–4 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Uno Plakk |
2-0 |
Raimo Karjus
|
Jüri Hermann |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Heino Ots |
0-2 |
Raido Värik
|
Marika Azojan |
2-0 |
Kadi Veski
|
Hiiumaa Kabeklubi |
4–4 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Arvo Rist |
1-1 |
Anti Ingel
|
Raivo Rist |
1-1 |
Janek Jaanimäe
|
Ivo Vana |
1-1 |
Mark Kristian Küttim
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Diana Romanenkova
|
VII voor
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
5–3 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Konstantin Selli |
1-1 |
Arvo Rist
|
Raido Värik |
1-1 |
Raivo Rist
|
Raimo Karjus |
1-1 |
Ivo Vana
|
Kadi Veski |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
3–5 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Arvo Koppel |
0-2 |
Uno Plakk
|
Villem Lüüs |
1-1 |
Jüri Hermann
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Heino Ots
|
Kaari Vainonen |
1-1 |
Marika Azojan
|
Tartumaa Kabeklubi |
3–5 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Villu Raja |
1-1 |
Andrus Tull
|
Algo Laidvee |
0-2 |
Argo Unnuk
|
Enno Eerma |
1-1 |
Ain Rool
|
Anita Seppa |
1-1 |
Piret Viirma
|
Vaata ka