Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 19. detsember 2023, kell 14:20 kasutajalt Taivo (arutelu | kaastöö) (Uus lehekülg: ''''Hiiumaa 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid 25. novembril 2023 Hiiumaa Spordikeskuses. <table border = 1> <tr bgcolor="#efefef"><th>Nr</th><th>Võistleja</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>Kokku</th><th>Koht</th></tr> <tr><td>1</td><td>Triin Unt</td><td></td><td>2 (2+2)</td><td>2 (2+2)</td><td>1 (0+2)</td><td>5 (10)</td><td>2.</td></tr> <tr><td>2</td><td>Teili Unt</td><td>0 (0+0)</td><td></td><td>2 (2+2)</td><td>0 (0+0)</td><td...')
(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Hiiumaa 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid 25. novembril 2023 Hiiumaa Spordikeskuses.

NrVõistleja1234KokkuKoht
1Triin Unt2 (2+2)2 (2+2)1 (0+2)5 (10)2.
2Teili Unt0 (0+0)2 (2+2)0 (0+0)2 (4)3.
3Kadi Kiiver0 (0+0)0 (0+0)0 (0+0)0 (0)4.
4Kätlin Mast1 (2+0)2 (2+2)2 (2+2)5 (10)1.

Mõtlemisaeg oli kummagi partii jaoks 30 minutit + iga käigu pealt 30 sekundit kummalegi vastasele. Avakäigud loositi.

Esikoht jäi jagamisele. Seetõttu toimus samal päeval järelmatš lühendatud mõtlemisajaga (5 minutit partiile + 3 sekundit käigule). Kätlin Mast võitis järelmatši mõlemad partiid ja tuli Hiiumaa meistriks.

Naiste meistrivõistlustega samal ajal toimusid meeste meistrivõistlused. Osales ainult kaks võistlejat, Raivo Rist ja Taivo Rist. Mängiti kaks partiid sama ajakontrolliga nagu naised: kummalegi 30 minutit partiile + 30 sekundit käigule. Avakäikude loosimise tulemusena mängiti taandusavangut: 1. c3d4 d6c5 2. b2c3 c7d6. Esimene partii, kus Raivol olid valged, lõppes viigiga. Taivo võitis teise partii valgetega ja tuli Hiiumaa meistriks.