Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(→Naised) |
||
(ei näidata sama kasutaja 6 vahepealset redaktsiooni) | |||
23. rida: | 23. rida: | ||
Peakohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | Peakohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | ||
== Võistkondade | == Võistkondade koosseisud == | ||
*Lasnamäe Male-Kabeklubi - [[Villem Lüüs]], [[Tarmo Tulva]], [[Kalev Parksepp]], [[Kaari Vainonen]] | *Lasnamäe Male-Kabeklubi - [[Villem Lüüs]], [[Tarmo Tulva]], [[Kalev Parksepp]], [[Kaari Vainonen]] | ||
*Nõmme Kabeklubi—1 - [[Raido Värik]], [[Konstantin Selli]], [[Anti Ingel]], [[Helina Rajasalu]], [[Janne Mumme]] | *Nõmme Kabeklubi—1 - [[Raido Värik]], [[Konstantin Selli]], [[Anti Ingel]], [[Helina Rajasalu]], [[Janne Mumme]] | ||
30. rida: | 30. rida: | ||
*Jõgeva Kabeklubi - [[Uno Plakk]], [[Jüri Hermann]], [[Jaan Peets]], [[Marika Azojan]] | *Jõgeva Kabeklubi - [[Uno Plakk]], [[Jüri Hermann]], [[Jaan Peets]], [[Marika Azojan]] | ||
*Nõmme Kabeklubi—2 - [[Martin Talimets]], [[Riho Briker]], [[Janek Jaanimäe]], [[Mark Kristian Küttim]], [[Diana Romanenkova]] | *Nõmme Kabeklubi—2 - [[Martin Talimets]], [[Riho Briker]], [[Janek Jaanimäe]], [[Mark Kristian Küttim]], [[Diana Romanenkova]] | ||
== Individuaaltulemused == | |||
=== Mehed === | |||
{| class=wikitable | |||
! !! nimi !! reiting !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 | |||
|- | |||
|1 ||[[Raivo Rist]] ||2453||'''9''' || 6:2||11:2||10:1||16:2||12:2 | |||
|- | |||
|2 ||[[Raido Värik]] ||2544||'''9''' ||15:2||13:2||16:2|| 6:1|| 5:2 | |||
|- | |||
|3 ||[[Urmo Ilves]] ||2491||'''8''' || 8:1|| 5:1||12:2||11:2||18:2 | |||
|- | |||
|4 ||[[Konstantin Selli]] ||2391||'''8''' ||12:2|| 8:1||18:2|| 7:1||10:2 | |||
|- | |||
|5 ||[[Villem Lüüs]] ||2528||'''7''' ||18:2|| 3:1|| 8:2||17:2|| 2:0 | |||
|- | |||
|6 ||[[Andrus Tull]] ||2377||'''6''' || 1:0|| 9:1||15:2|| 2:1||14:2 | |||
|- | |||
|7 ||[[Argo Unnuk]] ||2474||'''6''' ||13:2||10:0||17:1|| 4:1||16:2 | |||
|- | |||
|8 ||[[Arvo Rist]] ||2341||'''5''' || 3:1|| 4:1|| 5:0||18:2||15:1 | |||
|- | |||
|9 ||[[Tarmo Tulva]] ||2254||'''5''' ||14:2|| 6:1||13:1||15:1||11:0 | |||
|- | |||
|10||[[Kalev Parksepp]] ||2307||'''5''' ||16:2|| 7:2|| 1:1||12:0|| 4:0 | |||
|- | |||
|11||[[Anti Ingel]] ||2208||'''5''' ||19:2|| 1:0||14:1|| 3:0|| 9:2 | |||
|- | |||
|12||[[Janek Jaanimäe]] ||2096||'''4''' || 4:0||18:2|| 3:0||10:2|| 1:0 | |||
|- | |||
|13||[[Ivo Vana]] ||2253||'''3''' || 7:0|| 2:0|| 9:1||14:1||17:1 | |||
|- | |||
|14||[[Jüri Hermann]] || ||'''3''' || 9:0||15:1||11:1||13:1|| 6:0 | |||
|- | |||
|15||[[Martin Talimets]] ||2157||'''3''' || 2:0||14:1|| 6:0|| 9:1|| 8:1 | |||
|- | |||
|16||[[Uno Plakk]] ||2362||'''2''' ||10:0||17:2|| 2:0|| 1:0|| 7:0 | |||
|- | |||
|17||[[Riho Briker]] ||2059||'''2''' || ||16:0|| 7:1|| 5:0||13:1 | |||
|- | |||
|18||[[Jaan Peets]] || ||'''0''' || 5:0||12:0|| 4:0|| 8:0|| 3:0 | |||
|- | |||
|19||[[Mark Kristian Küttim]] ||1828||'''0''' ||11:0|| || || || | |||
|} | |||
=== Naised === | |||
{| class=wikitable | |||
! !! nimi !! reiting !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 | |||
|- | |||
|1 ||[[Kaari Vainonen]] ||2170||'''9''' ||2:2||3:2||5:2||6:2||7:1 | |||
|- | |||
|2 ||[[Marika Azojan]] ||2196||'''8''' ||1:0||6:2||4:2||5:2||3:2 | |||
|- | |||
|3 ||[[Piret Viirma]] ||2243||'''4''' ||5:1||1:0||6:2||4:1||2:0 | |||
|- | |||
|4 ||[[Helina Rajasalu]] ||2069||'''4''' ||6:2||5:1||2:0||3:1|| | |||
|- | |||
|5 ||[[Katrin Rajasalu]] ||1955||'''3''' ||3:1||4:1||1:0||2:0||6:1 | |||
|- | |||
|6 ||[[Diana Romanenkova]] ||1756||'''1''' ||4:0||2:0||3:0||1:0||5:1 | |||
|- | |||
|7 ||[[Janne Mumme]] ||2103||'''1''' || || || || ||1:1 | |||
|} | |||
== Matšide tulemused == | |||
{| class=wikitable | |||
! colspan=3 | I voor (13. november 2009) | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi || 4–4 || Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 0–2 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 2–0 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Urmo Ilves || 1–1 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 1–1 || Katrin Rajasaluu | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 8–0 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 2–0 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Kalev Parksepp || 2–0 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 2–0 || Jaan Peets | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 2–0 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—2 !! 0–8 !! Nõmme Kabeklubi—1 | |||
|- | |||
| Martin Talimets || 0–2 || Raido Värik | |||
|- | |||
| Janek Jaanimäe || 0–2 || Konstantin Selli | |||
|- | |||
| Mark Kristian Küttim || 0–2 || Anti Ingel | |||
|- | |||
| Diana Romanenkova || 0–2 || Helina Rajasalu | |||
|- | |||
! colspan=3 | II voor (14. november 2009) | |||
|- | |||
! Hiiumaa Kabeklubi !! 4–4 !! Nõmme Kabeklubi—1 | |||
|- | |||
| Raivo Rist || 2–0 || Anti Ingel | |||
|- | |||
| Ivo Vana || 0–2 || Raido Värik | |||
|- | |||
| Arvo Rist || 1–1 || Konstantin Selli | |||
|- | |||
| Katrin Rajasalu || 1–1 || Helina Rajasalu | |||
|- | |||
! Jõgeva Kabeklubi !! 5–3 !! Nõmme Kabeklubi—2 | |||
|- | |||
| Uno Plakk || 2–0 || Riho Briker | |||
|- | |||
| Jüri Hermann || 1–1 || Martin Talimets | |||
|- | |||
| Jaan Peets || 0–2 || Janek Jaanimäe | |||
|- | |||
| Marika Azojan || 2–0 || Diana Romanenkova | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi !! 2–6 !! Lasnamäe Male-Kabeklubi | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 0–2 || Kalev Parksepp | |||
|- | |||
| Urmo Ilves || 1–1 || Villem Lüüs | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 1–1 || Tarmo Tulva | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 0–2 || Kaari Vainonen | |||
|- | |||
! colspan=3 | III voor (14. november 2009) | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 6–2 !! Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Kalev Parksepp || 1-1 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 2–0 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 1–1 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 2–0 || Katrin Rajasalu | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—2 !! 1–7 !! Järvamaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Janek Jaanimäe || 0–2 || Urmo Ilves | |||
|- | |||
| Martin Talimets || 0–2 || Andrus Tull | |||
|- | |||
| Riho Briker || 1–1 || Argo Unnuk | |||
|- | |||
| Diana Romanenkova || 0–2 || Piret Viirma | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—1 !! 5-3 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Konstantin Selli || 2–0 || Jaan Peets | |||
|- | |||
| Anti Ingel || 1–1 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Raido Värik || 2–0 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Helina Rajasalu || 0–2 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! colspan=3 | IV voor (15. november 2009) | |||
|- | |||
! Hiiumaa Kabeklubi !! 5–3 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Arvo Rist || 2–0 || Jaan Peets | |||
|- | |||
| Raivo Rist || 2–0 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Ivo Vana || 1–1 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Katrin Rajasalu || 0–2 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi !! 5–3 !! Nõmme Kabeklubi—1 | |||
|- | |||
| Urmo Ilves || 2–0 || Anti ingel | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 1–1 || Konstantin Selli | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 1–1 || Raido Värik | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 1–1 || Helina Rajasalu | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 5–3 !! Nõmme Kabeklubi—2 | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 2–0 || Riho Briker | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 1–1 || Martin Talimets | |||
|- | |||
| Kalev Parksepp || 0–2 || Janek Jaanimäe | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 2–0 || Diana Romanenkova | |||
|- | |||
! colspan=3 | V voor (15. november 2009) | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—2 !! 3–5 !! Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Janek Jaanimäe || 0–2 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Riho Briker || 1–1 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Martin Talimets || 1–1 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Diana Romanenkova || 1–1 || Katrin Rajasalu | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—1 !! 7–1 !! Lasnamäe Male-Kabeklubi | |||
|- | |||
| Anti Ingel || 2–0 || Tarmo Tulva | |||
|- | |||
| Konstantin Selli || 2–0 || Kalev Parksepp | |||
|- | |||
| Raido Värik || 2–0 || Villem Lüüs | |||
|- | |||
| Janne Mumme || 1–2 || Kaari Vainonen | |||
|- | |||
! Jõgeva Kabeklubi !! 2–6 !! Järvamaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Uno Plakk || 0–2 || Argo Unnuk | |||
|- | |||
| Jüri Hermann || 0–2 || Andrus Tull | |||
|- | |||
| Jaan Peets || 0–2 || Urmo Ilves | |||
|- | |||
| Marika Azojan || 2–0 || Piret Viirma | |||
|} | |||
[[Kategooria:2009]] |
Viimane redaktsioon: 22. november 2009, kell 20:20
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (100)
Tallinna Malemajas, 13.–15. novembrini 2009
Turniiritabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | * | 0 (1) | 2 (6) | 2 (6) | 2 (8) | 2 (5) | 8 (26) |
2 | Nõmme Kabeklubi—1 | 2 (7) | * | 0 (3) | 1 (4) | 2 (5) | 2 (8) | 7 (27) |
3 | Järvamaa Kabeklubi | 0 (2) | 2 (5) | * | 1 (4) | 2 (6) | 2 (7) | 7 (24) |
4 | Hiiumaa Kabeklubi | 0 (2) | 1 (4) | 1 (4) | * | 2 (5) | 2 (5) | 6 (20) |
5 | Jõgeva Kabeklubi | 0 (0) | 0 (3) | 0 (2) | 0 (3) | * | 2 (5) | 2 (13) |
6 | Nõmme Kabeklubi—2 | 0 (3) | 0 (0) | 0 (1) | 0 (3) | 0 (3) | * | 0 (10) |
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koosseisud
- Lasnamäe Male-Kabeklubi - Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kalev Parksepp, Kaari Vainonen
- Nõmme Kabeklubi—1 - Raido Värik, Konstantin Selli, Anti Ingel, Helina Rajasalu, Janne Mumme
- Järvamaa Kabeklubi - Urmo Ilves, Andrus Tull, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Hiiumaa Kabeklubi - Raivo Rist, Arvo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi - Uno Plakk, Jüri Hermann, Jaan Peets, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2 - Martin Talimets, Riho Briker, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Individuaaltulemused
Mehed
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raivo Rist | 2453 | 9 | 6:2 | 11:2 | 10:1 | 16:2 | 12:2 |
2 | Raido Värik | 2544 | 9 | 15:2 | 13:2 | 16:2 | 6:1 | 5:2 |
3 | Urmo Ilves | 2491 | 8 | 8:1 | 5:1 | 12:2 | 11:2 | 18:2 |
4 | Konstantin Selli | 2391 | 8 | 12:2 | 8:1 | 18:2 | 7:1 | 10:2 |
5 | Villem Lüüs | 2528 | 7 | 18:2 | 3:1 | 8:2 | 17:2 | 2:0 |
6 | Andrus Tull | 2377 | 6 | 1:0 | 9:1 | 15:2 | 2:1 | 14:2 |
7 | Argo Unnuk | 2474 | 6 | 13:2 | 10:0 | 17:1 | 4:1 | 16:2 |
8 | Arvo Rist | 2341 | 5 | 3:1 | 4:1 | 5:0 | 18:2 | 15:1 |
9 | Tarmo Tulva | 2254 | 5 | 14:2 | 6:1 | 13:1 | 15:1 | 11:0 |
10 | Kalev Parksepp | 2307 | 5 | 16:2 | 7:2 | 1:1 | 12:0 | 4:0 |
11 | Anti Ingel | 2208 | 5 | 19:2 | 1:0 | 14:1 | 3:0 | 9:2 |
12 | Janek Jaanimäe | 2096 | 4 | 4:0 | 18:2 | 3:0 | 10:2 | 1:0 |
13 | Ivo Vana | 2253 | 3 | 7:0 | 2:0 | 9:1 | 14:1 | 17:1 |
14 | Jüri Hermann | 3 | 9:0 | 15:1 | 11:1 | 13:1 | 6:0 | |
15 | Martin Talimets | 2157 | 3 | 2:0 | 14:1 | 6:0 | 9:1 | 8:1 |
16 | Uno Plakk | 2362 | 2 | 10:0 | 17:2 | 2:0 | 1:0 | 7:0 |
17 | Riho Briker | 2059 | 2 | 16:0 | 7:1 | 5:0 | 13:1 | |
18 | Jaan Peets | 0 | 5:0 | 12:0 | 4:0 | 8:0 | 3:0 | |
19 | Mark Kristian Küttim | 1828 | 0 | 11:0 |
Naised
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaari Vainonen | 2170 | 9 | 2:2 | 3:2 | 5:2 | 6:2 | 7:1 |
2 | Marika Azojan | 2196 | 8 | 1:0 | 6:2 | 4:2 | 5:2 | 3:2 |
3 | Piret Viirma | 2243 | 4 | 5:1 | 1:0 | 6:2 | 4:1 | 2:0 |
4 | Helina Rajasalu | 2069 | 4 | 6:2 | 5:1 | 2:0 | 3:1 | |
5 | Katrin Rajasalu | 1955 | 3 | 3:1 | 4:1 | 1:0 | 2:0 | 6:1 |
6 | Diana Romanenkova | 1756 | 1 | 4:0 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | 5:1 |
7 | Janne Mumme | 2103 | 1 | 1:1 |
Matšide tulemused
I voor (13. november 2009) | ||
---|---|---|
Järvamaa Kabeklubi | 4–4 | Hiiumaa Kabeklubi |
Andrus Tull | 0–2 | Raivo Rist |
Argo Unnuk | 2–0 | Ivo Vana |
Urmo Ilves | 1–1 | Arvo Rist |
Piret Viirma | 1–1 | Katrin Rajasaluu |
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 8–0 | Jõgeva Kabeklubi |
Tarmo Tulva | 2–0 | Jüri Hermann |
Kalev Parksepp | 2–0 | Uno Plakk |
Villem Lüüs | 2–0 | Jaan Peets |
Kaari Vainonen | 2–0 | Marika Azojan |
Nõmme Kabeklubi—2 | 0–8 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Martin Talimets | 0–2 | Raido Värik |
Janek Jaanimäe | 0–2 | Konstantin Selli |
Mark Kristian Küttim | 0–2 | Anti Ingel |
Diana Romanenkova | 0–2 | Helina Rajasalu |
II voor (14. november 2009) | ||
Hiiumaa Kabeklubi | 4–4 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Raivo Rist | 2–0 | Anti Ingel |
Ivo Vana | 0–2 | Raido Värik |
Arvo Rist | 1–1 | Konstantin Selli |
Katrin Rajasalu | 1–1 | Helina Rajasalu |
Jõgeva Kabeklubi | 5–3 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Uno Plakk | 2–0 | Riho Briker |
Jüri Hermann | 1–1 | Martin Talimets |
Jaan Peets | 0–2 | Janek Jaanimäe |
Marika Azojan | 2–0 | Diana Romanenkova |
Järvamaa Kabeklubi | 2–6 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Argo Unnuk | 0–2 | Kalev Parksepp |
Urmo Ilves | 1–1 | Villem Lüüs |
Andrus Tull | 1–1 | Tarmo Tulva |
Piret Viirma | 0–2 | Kaari Vainonen |
III voor (14. november 2009) | ||
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6–2 | Hiiumaa Kabeklubi |
Kalev Parksepp | 1-1 | Raivo Rist |
Villem Lüüs | 2–0 | Arvo Rist |
Tarmo Tulva | 1–1 | Ivo Vana |
Kaari Vainonen | 2–0 | Katrin Rajasalu |
Nõmme Kabeklubi—2 | 1–7 | Järvamaa Kabeklubi |
Janek Jaanimäe | 0–2 | Urmo Ilves |
Martin Talimets | 0–2 | Andrus Tull |
Riho Briker | 1–1 | Argo Unnuk |
Diana Romanenkova | 0–2 | Piret Viirma |
Nõmme Kabeklubi—1 | 5-3 | Jõgeva Kabeklubi |
Konstantin Selli | 2–0 | Jaan Peets |
Anti Ingel | 1–1 | Jüri Hermann |
Raido Värik | 2–0 | Uno Plakk |
Helina Rajasalu | 0–2 | Marika Azojan |
IV voor (15. november 2009) | ||
Hiiumaa Kabeklubi | 5–3 | Jõgeva Kabeklubi |
Arvo Rist | 2–0 | Jaan Peets |
Raivo Rist | 2–0 | Uno Plakk |
Ivo Vana | 1–1 | Jüri Hermann |
Katrin Rajasalu | 0–2 | Marika Azojan |
Järvamaa Kabeklubi | 5–3 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Urmo Ilves | 2–0 | Anti ingel |
Argo Unnuk | 1–1 | Konstantin Selli |
Andrus Tull | 1–1 | Raido Värik |
Piret Viirma | 1–1 | Helina Rajasalu |
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 5–3 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Villem Lüüs | 2–0 | Riho Briker |
Tarmo Tulva | 1–1 | Martin Talimets |
Kalev Parksepp | 0–2 | Janek Jaanimäe |
Kaari Vainonen | 2–0 | Diana Romanenkova |
V voor (15. november 2009) | ||
Nõmme Kabeklubi—2 | 3–5 | Hiiumaa Kabeklubi |
Janek Jaanimäe | 0–2 | Raivo Rist |
Riho Briker | 1–1 | Ivo Vana |
Martin Talimets | 1–1 | Arvo Rist |
Diana Romanenkova | 1–1 | Katrin Rajasalu |
Nõmme Kabeklubi—1 | 7–1 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Anti Ingel | 2–0 | Tarmo Tulva |
Konstantin Selli | 2–0 | Kalev Parksepp |
Raido Värik | 2–0 | Villem Lüüs |
Janne Mumme | 1–2 | Kaari Vainonen |
Jõgeva Kabeklubi | 2–6 | Järvamaa Kabeklubi |
Uno Plakk | 0–2 | Argo Unnuk |
Jüri Hermann | 0–2 | Andrus Tull |
Jaan Peets | 0–2 | Urmo Ilves |
Marika Azojan | 2–0 | Piret Viirma |