Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Neiud) |
|||
10. rida: | 10. rida: | ||
! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[Andreas Tulva]] ||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' || | | 1 || [[Andreas Tulva]] ||Lasnamäe MKK||*||2||2||2||2||2||.||1|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||0||*||0||0||0||.||0||0|| ''' ''' || | | 2 || [[Kristofer Diligentov]] ||Nõmme KK ||0||*||0||0||0||.||0||0|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Karl Jaagup Kask]] ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' || | | 3 || [[Karl Jaagup Kask]] ||Nõmme KK ||0||2||*||2||.||2||1||0|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || [[Karl Richard Esvald]] ||0||2||0||*||0||2||0||.|| ''' ''' || | | 4 || [[Karl Richard Esvald]] ||Nõmme KK ||0||2||0||*||0||2||0||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Andreas Jürgenson]] ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' || | | 5 || [[Andreas Jürgenson]] ||Nõmme KK ||0||2||.||2||*||2||0||2|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Kris Taimre]] ||0||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' || | | 6 || [[Kris Taimre]] ||Nõmme KK ||0||.||0||0||0||*||0||0|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 7 || [[Hendrik Tamm]] ||.||2||1||2||2||2||*||2|| ''' ''' || | | 7 || [[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa SL ||.||2||1||2||2||2||*||2|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || [[Janek Jaanimäe]] ||1||2||2||.||0||2||0||*|| ''' ''' || | | 8 || [[Janek Jaanimäe]] ||Nõmme KK ||1||2||2||.||0||2||0||*|| ''' ''' || | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 22. märts 2013, kell 08:31
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | . | 1 | ||
2 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 0 | * | 0 | 0 | 0 | . | 0 | 0 | ||
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 0 | 2 | * | 2 | . | 2 | 1 | 0 | ||
4 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | . | ||
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 0 | 2 | . | 2 | * | 2 | 0 | 2 | ||
6 | Kris Taimre | Nõmme KK | 0 | . | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | ||
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | . | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | ||
8 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 2 | . | 0 | 2 | 0 | * |
Neiud
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | . | 0 | ||
2 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | * | 2 | 2 | 1 | . | 1 | 2 | ||
3 | Anett Moor | Nõmme KK | 0 | 0 | * | 1 | . | 0 | 0 | 0 | ||
4 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | . | 2 | * | 2 | 1 | 1 | ||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 2 | . | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | ||
7 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | . | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | ||
8 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | * | 9 |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/