Võistluskalender 2007
Allikas: Kabeliit
Võistluskalender 2007
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
3. – 8. jaanuar | XXVI rahvusvaheline võistkondlik noorteturniir "Kuldne kabe" | 64 | Riia | |
13. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Tüdrukud Poisid |
64 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
14. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Tüdrukud Poisid |
100 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
20. – 21. jaanuar | Eesti valdade XV talimängud - eelturniirid | 64 | kohtadel | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
21. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp | 64 | Paul Kerese Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Veebruar | ||||
1. – 11. veebruar | Eesti meeste 52. meistrivõistlused (100) | 100 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
3. – 11. veebruar | Eesti naiste 35. meistrivõistlused (100) | 100 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
10. veebruar | Väikelinnade talimängud | 64 | Tõrva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
10 – 11. veebruar | Eesti valdade XV talimängud - finaal | 64 | Lähte | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
17. – 18. veebruar | Eesti kadettide meistrivõistlused Tüdrukud Poisid |
100 | Nõmme Kabeklubi | Eesti Kabeliit |
18. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2. etapp | 64 | Paul Kerese Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
21. veebruar | Eesti kadettide meistrivõistlused - Järelmatšid Priit Tänav – Anti Ingel Tulemused Kadi Veski – Elvia Sõber Tulemused |
100 | Nõmme Kabeklubi | Eesti Kabeliit |
Märts | ||||
9. – 16. märts | Maailmameistrivõistluste tsooniturniir | 100 | Vilnius (Leedu) | EDC |
10. – 11. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele |
100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
18. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 3. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
21. – 22. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
22. – 25. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal Neiud Noormehed |
100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
31. märts | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit
|
Aprill | ||||
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
4. aprill | Tallinna koolinoorte 2007. a. meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
6.–8. aprill | Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | 100 | Nõmme Kabeklubi | Nõmme Kabeklubi |
7. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
7. aprill | Hiiumaa meistrivõistlused vene kabes meestele | 64 | Kärdla | Hiiumaa Kabeklubi |
14. aprill | Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Paide | Eesti Spordiveteranide Liit |
14.–23. aprill | Noorte maailmameistrivõistlused Eestist osalesid Joanna Sild ja Veronika Pikkel |
brasiilia | Berliin | |
15. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 4. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
19.–22. aprill | Eesti meeste 59. meistrivõistlused ja Eesti naiste 51. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Uderna küla, Rõngu vald | Eesti Kabeliit |
22.–28. aprill | Ashdod Open Eestist osales Piret Viirma |
100 | Ashdod (Iisrael) | |
28. aprill | Sulev Tuka 31. mälestusturniir | 64 | Holstre | |
Mai | ||||
12. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed | 100 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
13. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes naised mehed | 64 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
19. mai | Tallinna päevale pühendatud perepäev males ja kabes | 64 | Paul Kerese Malemaja | Spordiklubi Remii |
20. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 5. etapp | 64 | Paul Kerese Malemaja | Lasnamäe MKK |
20.–28. mai | Salou 2007 | 100 | Salou (Hispaania) |
|
Juuni | ||||
9. juuni | SK Remii kiirturniir | 100 | Malemaja | Spordiklubi Remii |
13.–29. juuni | Naiste maailmameistrivõistlused Eestist osales Piret Viirma. |
100 | Jakutsk (Venemaa) | FMJD |
17. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 6. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
25. juuni – 2. juuli | Kadettide maailmameistrivõistlused Eestist osales Kadi Veski, kes saavutas 5. koha. |
100 | Toulouse, Tournefeuille & Saint Férréol (Prantsusmaa) | FMJD |
27. juuni – 5. juuli | Tallinn 2007 | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Juuli | ||||
7. juuli | Hiiumaa 23. lahtised esivõistlused | 64 | Kärdla | Hiiumaa Kabeklubi |
14. – 21. juuli | DNC Open 2007 http://www.damweb.nl/tho/ | 100 | Haag (Holland) | |
15. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir 7. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
22. – 28. juuli | Nijmegen Open 2007 http://www.nijmegenopen.nl/open2007/index.htm | 100 | Nijmegen (Holland) | |
26. – 30. juuli | Mõttemängude festival noortele 26. juuli – male ja go 27. juuli – bridž ja rendžu 28. juuli – 64.-r. kabe ja sudoku 29. juuli – 100.-r. kabe ja ristsõnade lahendamine võistluste algus iga päev kell 11.00 |
erinevad alad | Malemaja | Eesti Kabeliit |
August | ||||
1. – 7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Peterburi (Venemaa) | EDC |
13. – 18. august | Hiltex Zeeland Tournament | 100 | Goes (Holland) | |
18. – 25. august | Bovec Open http://www.bovec.net/dama/ | 100 | Bovec (Sloveenia) | |
19. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir 8. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
September | ||||
16. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 9. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
22. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
23. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
26., 28. september 3., 5., 10., 12., 17., 19., 24., 26. oktoober |
Tallinna meistrivõistlused | 100 | Malemaja | |
29. – 30. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Oktoober | ||||
13.–14. oktoober | Tallinna noorte meistrivõistlused | 100 | Malemaja | |
20. oktoober | Harjumaa meistrivõistlused | 64 | Tallinna Malemaja | Harjumaa Spordiliit |
21. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
27. – 28. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
27.–28. oktoober | Tallinna meistrivõistlused | 64 | Malemaja | |
27. oktoober – 4. november | Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Avignon (Prantsusmaa) | EDC |
November | ||||
2 – 4. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
24. - 25. november | Eesti 2008. a. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Detsember | ||||
1. – 2. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
7. - 9. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
15. detsember | Tallinna noorte meistrivõistlused | 64 | Malemaja | |
16. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1988 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1991 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1994 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 1997 ja hiljem sündinud