Võistluskalender 2007
Allikas: Kabeliit
Võistluskalender 2007
Ettepanekud kalenderplaani muutmise ja täiendamise osas palume teha arutelulehel.
Kalenderplaani projekt 2007
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Jaanuar | ||||
13. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Paul Kerese Malemaja | Eesti Kabeliit |
14. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
20. – 21. jaanuar | Eesti valdade XV talimängud - eelturniirid | 64 | kohtadel | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
21. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Veebruar | ||||
1. – 11. veebruar | Eesti meeste 52. meistrivõistlused (100) | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
3. – 11. veebruar | Eesti naiste 35. meistrivõistlused (100) | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
10 – 11. veebruar | Eesti valdade XV talimängud - finaal | 64 | Lähte | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
18. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Märts | ||||
9. – 16. märts võimalik väike muutus | Maailmameistrivõistluste tsooniturniir (Eesti, Iisrael, Itaalia, Leedu, Läti, Poola, Šveits, Tšehhi) | 100 | Vilnius | EDC |
10. – 11. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
18. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 3. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
21. – 22. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - poolfinaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
22. – 25. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused - finaal | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
31. märts | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Aprill | ||||
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
4. aprill | Tallinna koolide meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
6. – 8. aprill | Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | 100 | Nõmme Kabeklubi | Nõmme Kabeklubi |
7. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
14. aprill | Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Paide | |
14. – 15. aprill | Eesti kadettide meistrivõistlused | 100 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
15. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 4. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
19. – 22. aprill | Eesti meeste 59. meistrivõistlused (64) | 64 | Elva | Eesti Kabeliit |
19. – 22. aprill | Eesti naiste 51. meistrivõistlused (64) | 64 | Elva | Eesti Kabeliit |
Mai | ||||
11. mai – 2. juuni | Meeste maailmameistrivõistlused | 100 | Hardenberg (Holland) | FMJD |
12. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
13. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
20. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 5. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Juuni | ||||
8. – 17. juuni | 3. Tai rahvusvaheline turniir | 100 | Jomtien (Tai) | |
17. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir 6. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
28. juuni – 6. juuli | Tallinn - 2007 | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
30. juuni – 7. juuli | 7th DUWO Draughts Festival | 100 | Delft (Holland) | |
Juuli | ||||
14. – 21. juuli | DNC Open 2007 | 100 | Haag (Holland) | |
15. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir 7. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
22. – 28. juuli | Nijmegen Open 2007 | 100 | Nijmegen (Holland) | |
24. – 30. juuli | Mõttemängude festival | erinevad alad | Malemaja | Eesti Kabeliit |
August | ||||
1. – 7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Peterburi (Venemaa) | EDC |
19. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir 8. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
September | ||||
16. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 9. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
22. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
23. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
30. september – 1. oktoober | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Oktoober | ||||
20. oktoober | Harjumaa meistrivõistlused | 64 | Tallinna Malemaja | Harjumaa Spordiliit |
21. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
27. – 28. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
27. oktoober – 4. november | Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Avignon (Prantsusmaa) | EDC |
November | ||||
2 – 4. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
24. - 25. november | Eesti 2008. a. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
Detsember | ||||
1. – 2. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Nõmme KK | Eesti Kabeliit |
7. - 9. detsember | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
16. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
Noorte vanuseklassid
- Juuniorid – 1988 ja hiljem sündinud
- Kadetid – 1991 ja hiljem sündinud
- Minikadetid – 1994 ja hiljem sündinud
- Pisikadetid – 1997 ja hiljem sündinud