Vene kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil
Allikas: Kabeliit
Mõttemängude festival noortele 2010 - kabe 64-s 2010. aasta mõttemängude festivalil noortele
Tallinn, 10. juuli 2010
Juuniorid ja kadetid
jrk | nimi | Aasta | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artur Beljakov | 1996 | 1,5 | 7:0 | 6:0 | 10:1 | 5:0 | 12:0 | 4:2 | 9:0 | |
2 | Tarmo Orgusaar | 1996 | 1,5 | 8:0 | 5:2 | 11:0 | 6:0 | 9:0 | 12:1 | 7:0 | III Kadett M |
3 | Hendrik Tamm | 1996 | 6 | 9:2 | 10:2 | 12:2 | 11:0 | 8:2 | 6:2 | 5:2 | I Kadett M |
4 | Evgeni Janusevski | 1995 | 1 | 10:0 | 9:0 | 5:2 | 7:0 | 6:0 | 1:0 | 8:0 | |
5 | Anneli Djakiv | 1994 | 2 | 11:0 | 2:0 | 4:0 | 1:2 | 7:0 | 10:2 | 3:0 | |
6 | Aleksandra Petrova | 1994 | 4 | 12:0 | 1:2 | 8:0 | 2:2 | 4:2 | 3:0 | 10:2 | II Kadett N |
7 | Dagmar Seera | 1994 | 4 | 1:2 | 12:0 | 9:0 | 4:2 | 5:2 | 8:0 | 2:2 | III Kadett N |
8 | Eljus Šipovski | 1994 | 5 | 2:2 | 11:1 | 6:2 | 9:1 | 3:0 | 7:2 | 4:2 | II Kadett M |
9 | Janet Tamm | 1994 | 4,5 | 3:0 | 4:2 | 7:2 | 8:1 | 2:2 | 11:0 | 1:2 | I Kadett N |
10 | Kristina Beljakova | 1993 | 2,5 | 4:2 | 3:0 | 1:1 | 12:2 | 11:0 | 5:0 | 6:0 | I Juunior N |
11 | Anti Ingel | 1993 | 6,5 | 5:2 | 8:1 | 2:2 | 3:2 | 10:2 | 9:2 | 12:2 | I Juunior M |
12 | Kalev Mänd | 1992 | 3,5 | 6:2 | 7:2 | 3:0 | 10:0 | 1:2 | 2:1 | 11:0 | II Juunior M |
Minikadetid ja pisikadetid
jrk | nimi | Aasta | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika Pikkel | 1997 | 5,5 | 5:2 | 11:2 | 6:2 | 2:1 | 3:0 | 4:2 | 7:2 | I Minikadett N |
2 | Kristjan Hinno | 1999 | 5,5 | 17:2 | 12:2 | 8:2 | 1:1 | 4:0 | 5:2 | 3:2 | I Minikadett M |
3 | Andreas Tulva | 2000 | 5 | 4:1 | 17:2 | 9:2 | 6:1 | 1:2 | 8:2 | 2:0 | I Pisikadett M |
4 | Joanna Sild | 1997 | 5 | 3:1 | 7:2 | 13:2 | 12:2 | 2:2 | 1:0 | 6:1 | II Minikadett N |
5 | Taaniel Tokar | 2000 | 4,5 | 1:0 | 15:2 | 14:2 | 7:1 | 9:2 | 2:0 | 13:2 | II Pisikadett M |
6 | Andreas Jürgenson | 2001 | 4 | 14:2 | 13:2 | 1:0 | 3:1 | 8:0 | 12:2 | 4:1 | III Pisikadett M |
7 | Rebeca Riisna | 2001 | 4 | 9:1 | 4:0 | 16:2 | 5:1 | 12:2 | 10:2 | 1:0 | |
8 | Hannela Melis | 1999 | 4 | 10:1 | 18:2 | 2:0 | 11:2 | 6:2 | 3:0 | 9:1 | III Minikadett N |
9 | Allan Šipovski | 1998 | 4 | 7:1 | 10:2 | 3:0 | 15:2 | 5:0 | 11:2 | 8:1 | II Minikadett M |
10 | Heidi Melis | 2002 | 3,5 | 8:1 | 9:0 | 11:0 | 18:2 | 13:2 | 7:0 | 16:2 | |
11 | Reno Gross | 1999 | 3,5 | 18:1 | 1:0 | 10:2 | 8:0 | 16:2 | 9:0 | 14:2 | III Minikadett M |
12 | Hedvig Melis | 1998 | 3 | 15:2 | 2:0 | 18:2 | 4:0 | 7:0 | 6:0 | 17:2 | |
13 | Frank Smirnov | 1999 | 3 | 16:2 | 6:0 | 4:0 | 14:2 | 10:0 | 15:2 | 5:0 | |
14 | Raido Sepp | 1998 | 2 | 6:0 | 16:2 | 5:0 | 13:0 | 15:2 | 17:0 | 11:0 | |
15 | Anne-Mai Agukas | 2001 | 2 | 12:0 | 5:0 | 17:2 | 9:0 | 14:0 | 13:0 | 18:2 | |
16 | Kaire Sepp | 2002 | 2 | 13:0 | 14:0 | 7:0 | 17:2 | 11:0 | 18:2 | 10:0 | |
17 | Rasmus Harak | 2002 | 1,5 | 2:0 | 3:0 | 15:0 | 16:0 | 18:1 | 14:2 | 12:0 | |
18 | Uugo Melis | 2003 | 1.00 | 11:1 | 8:0 | 12:0 | 10:0 | 17:1 | 16:0 | 15:0 |
Kohtunik: Aare Harak