Esileht
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
Oktoober | ||||
15. oktoober | Jõgeva MÜ 36. kabeturniir *algus kell 10:00 |
64 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
15. oktoober | Meelit Männiste mälestusturniir | 64 | Abja Kultuurimaja | |
16. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
16. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
22.–23. oktoober | Nõmme Sügis | 64 | Nõmme KK | Nõmme KK |
29.–30. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 | 64 | Malemaja | EKL |
November | ||||
5.-6. november | Pärnumaa meistrivõistlused | 64 | Pärnu Spordihall, Riia mnt. 129 |
Pärnumaa Spordiliit |
11.–13. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 | 100 | Malemaja | EKL |
19. november | Orthez`i 7. kabeturniir - Peaturniir Põhiturniir Noorteturniir |
64 | Jõgeva Gümnaasium | Jõgeva kabeklubi |
20. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
26. november | U. Lintsi mälestusturniir | 64 | Haapsalu | Läänemaa Kabeklubi |
Detsember | ||||
3.–4. detsember | Eesti meistrivõistlused juunioridele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
10. detsember | Jõgeva maakonna noorte MV *algus kell 10:00 |
100 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
16.-18. detsember | Pauli päevad *algus kell 16:00 |
64, male | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
17. detsember | Jõgeva KK seeriavõistlus - 4. etapp *algus kell 10:00 |
64 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
18. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 – Üldarvestus |
---|
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp |
Juuni sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
8. juuni 1973 | Veronika Kalmus | meistersportlane |
10. juuni 1945 | Irma Nahkor | meistrikandidaat |
11. juuni 1987 | Riho Briker | |
13. juuni 1942 | Enn Kuuspere | meistrikandidaat |
13. juuni 1949 | Silvia Muru | meistrikandidaat |
13. juuni 1975 | Marge Sandberg | meistrikandidaat |
13. juuni 1979 | Ilona Sinkel | meistrikandidaat |
22. juuni 1993 | Helina Rajasalu | |
26. juuni 1992 | Margit Viirma |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).