Esileht: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
10. rida: | 10. rida: | ||
!style="background: #e0ffe0;"| Korraldaja | !style="background: #e0ffe0;"| Korraldaja | ||
|- | |- | ||
{{kalender/2011/09}} | {{kalender/2011/09}} | ||
{{kalender/2011/10}} | {{kalender/2011/10}} | ||
{{kalender/2011/11}} | |||
|} | |} | ||
<small>''Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell '''11.00''', kui eelnevalt pole teatatud teisiti.''</small> | <small>''Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell '''11.00''', kui eelnevalt pole teatatud teisiti.''</small> |
Redaktsioon: 28. september 2011, kell 17:39
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
September | ||||
10. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
100 | Malemaja | EKL |
11. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
64 | Malemaja | EKL |
17. september | Jõgeva maakonna MV *algus kell 10:00 |
100 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
18. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
18.-25. september | Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Riia, Läti | EDC |
24. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
24. september | Saare maakonna 40. kabekarikavõistlused | 64 | Kuressaares | Saaremaa Kabeklubi
|
Oktoober | ||||
15. oktoober | Jõgeva MÜ 36. kabeturniir *algus kell 10:00 |
64 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
15. oktoober | Meelit Männiste mälestusturniir | 64 | Abja Kultuurimaja | |
16. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
16. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
22.–23. oktoober | Nõmme Sügis | 64 | Nõmme KK | Nõmme KK |
29.–30. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 | 64 | Malemaja | EKL |
November | ||||
5.-6. november | Pärnumaa meistrivõistlused | 64 | Pärnu Spordihall, Riia mnt. 129 |
Pärnumaa Spordiliit |
11.–13. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011 | 100 | Malemaja | EKL |
19. november | Orthez`i 7. kabeturniir - Peaturniir Põhiturniir Noorteturniir |
64 | Jõgeva Gümnaasium | Jõgeva kabeklubi |
20. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
26. november | U. Lintsi mälestusturniir | 64 | Haapsalu | Läänemaa Kabeklubi |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 – Üldarvestus |
---|
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp |
Juuni sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
8. juuni 1973 | Veronika Kalmus | meistersportlane |
10. juuni 1945 | Irma Nahkor | meistrikandidaat |
11. juuni 1987 | Riho Briker | |
13. juuni 1942 | Enn Kuuspere | meistrikandidaat |
13. juuni 1949 | Silvia Muru | meistrikandidaat |
13. juuni 1975 | Marge Sandberg | meistrikandidaat |
13. juuni 1979 | Ilona Sinkel | meistrikandidaat |
22. juuni 1993 | Helina Rajasalu | |
26. juuni 1992 | Margit Viirma |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).