Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2011 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
35. rida: | 35. rida: | ||
|width=25 rowspan="4" |'''2''' | |width=25 rowspan="4" |'''2''' | ||
|width=25 rowspan="4" | 6. | |width=25 rowspan="4" | '''6.''' | ||
|- | |- | ||
|[[Dan Taidla]]||0||0 ||2||1||2||0|| 5 | |[[Dan Taidla]]||0||0 ||2||1||2||0|| 5 |
Redaktsioon: 19. veebruar 2011, kell 14:43
Eesti klubide karikavõistlused noortele vene kabes (2010)
Paul Kerese Malemaja, 19. veebruar 2011.
Jrk nr | Klubi | Mängija | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | Koht | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Läänemaa Kabeklubi | Kalev Mänd | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6. | |||
Dan Taidla | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | |||||||||||||
Anti Antikainen | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
Ketlin Õunap | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
2. | Nõmme Kabeklubi — 2 | Anti Ingel | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||||||
Janek Jaanimäe | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | |||||||||||||||
Karl Jaagup Kask | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||||||||||||
Diana Romanenkova | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | |||||||||||||||
3. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 1 | Eljus Šipovski | 2 | 2 | 0 | 0 | (+) | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||||||||
Veronika Pikkel | 2 | 0 | (+) | 2 | 0 | |||||||||||||||
Andreas Tulva | 2 | 0 | (+) | 2 | 1 | |||||||||||||||
Joanna Sild | 2 | 2 | (+) | 2 | 0 | |||||||||||||||
4. | Kabeklubi Tamka | Lev Mihhailov | 0 | 0 | 0 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7. | |||
Sergei Gerasimtsik | 0 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
Elizaveta Surina | 1 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
Ksenia Krehhova | 1 | 0 | (-) | 0 | 1 | 0 | 2 | |||||||||||||
5. | Sindi SK Kalju / Pärnumaa SL | Hendrik Tamm | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||||||||
Mihkel Tomberg | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||
Karel Paan | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||
Janet Tamm | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||
6. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 2 | Anneli Trees | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
Siim Kruusimäe | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||
Britta-Elisabeth Koorem | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||
Rebeca Riisna | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||
7. | Nõmme Kabeklubi — 1 | Martin Talimets | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 10 | ||||
Erik Jaanimäe | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 | |||||||||||||
Mark Kristian Küttim | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | |||||||||||||
Helina Rajasalu | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 |
Peakohtunik: Tarmo Tulva