Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2011 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
23. rida: | 23. rida: | ||
| 0 | | 0 | ||
|width=25 rowspan="4" |'''0''' | |width=25 rowspan="4" |'''0''' | ||
| | | 2 | ||
|width=25 rowspan="4" | | |width=25 rowspan="4" |'''2''' | ||
| | | | ||
|width=25 rowspan="4" | | |width=25 rowspan="4" | | ||
34. rida: | 34. rida: | ||
|width=25 rowspan="4" | | |width=25 rowspan="4" | | ||
|- | |- | ||
|[[Dan Taidla]]||0|0 || || || || || | |[[Dan Taidla]]||0||0 ||2|| || || || | ||
|- | |- | ||
|[[Anti Antikainen]]||0||0|| || || || || | |[[Anti Antikainen]]||0||0||1|| || || || | ||
|- | |- | ||
|[[Ketlin Õunap]]||0||0|| || || || || | |[[Ketlin Õunap]]||0||0||1|| || || || | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4" | 2. | |rowspan="4" | 2. | ||
93. rida: | 93. rida: | ||
|rowspan="4" | [[Kabeklubi Tamka]] | |rowspan="4" | [[Kabeklubi Tamka]] | ||
|[[Lev Mihhailov]] | |[[Lev Mihhailov]] | ||
| | | 0 | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" | '''0''' | ||
| | | | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" | | ||
109. rida: | 109. rida: | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" | | ||
|- | |- | ||
|[[Sergei Gerasimtsik]]|| || || ||0||0||0|| | |[[Sergei Gerasimtsik]]||0|| || ||0||0||0|| | ||
|- | |- | ||
|[[Elizaveta Surina]]|| |||| ||0||0||0|| | |[[Elizaveta Surina]]||1|||| ||0||0||0|| | ||
|- | |- | ||
|[[Ksenia Krehhova]]|| || || ||0||1||0|| | |[[Ksenia Krehhova]]||1|| || ||0||1||0|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4" | 5. | |rowspan="4" | 5. |
Redaktsioon: 19. veebruar 2011, kell 12:06
Eesti klubide karikavõistlused noortele vene kabes (2010)
Paul Kerese Malemaja, 19. veebruar 2011.
Koht | Klubi | Mängija | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Läänemaa Kabeklubi | Kalev Mänd | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||||||||
Dan Taidla | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||
Anti Antikainen | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||
Ketlin Õunap | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||
2. | Nõmme Kabeklubi — 2 | Anti Ingel | 2 | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
Janek Jaanimäe | 2 | 1 | ||||||||||||||||
Karl Jaagup Kask | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Diana Romanenkova | 2 | 1 | ||||||||||||||||
3. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 1 | Eljus Šipovski | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||||||||||
Veronika Pikkel | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||
Andreas Tulva | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||
Joanna Sild | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||
4. | Kabeklubi Tamka | Lev Mihhailov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
Sergei Gerasimtsik | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
Elizaveta Surina | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
Ksenia Krehhova | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||
5. | Sindi SK Kalju / Pärnumaa SL | Hendrik Tamm | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||
Mihkel Tomberg | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Karel Paan | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Janet Tamm | 2 | 2 | ||||||||||||||||
6. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 2 | Anneli Trees | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||||||||||
Siim Kruusimäe | 0 | 2 | 0 | |||||||||||||||
Britta-Elisabeth Koorem | 0 | 2 | 0 | |||||||||||||||
Rebeca Riisna | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||
7. | Nõmme Kabeklubi — 1 | Martin Talimets | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||
Erik Jaanimäe | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||||
Mark Kristian Küttim | 0 | 1 | 2 | |||||||||||||||
Helina Rajasalu | 1 | 2 | 2 |
Peakohtunik: Tarmo Tulva