Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2011 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
19. rida: | 19. rida: | ||
|[[Kalev Mänd]] | |[[Kalev Mänd]] | ||
|rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | |rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | ||
| width=25 | | | width=25 | 0 | ||
| width=25 rowspan="4" | | | width=25 rowspan="4" |'''0''' | ||
| | | | ||
|width=25 rowspan="4" | | |width=25 rowspan="4" | | ||
34. rida: | 34. rida: | ||
|width=25 rowspan="4" | | |width=25 rowspan="4" | | ||
|- | |- | ||
|[[Dan Taidla]]|| || || || || || || | |[[Dan Taidla]]||0|| || || || || || | ||
|- | |- | ||
|[[Anti Antikainen]]|| || || || || || || | |[[Anti Antikainen]]||0|| || || || || || | ||
|- | |- | ||
|[[Ketlin Õunap]]|| || || || || || || | |[[Ketlin Õunap]]||0|| || || || || || | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4" | 2. | |rowspan="4" | 2. | ||
46. rida: | 46. rida: | ||
| width=25 rowspan="4" | | | width=25 rowspan="4" | | ||
|rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | |rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | ||
| | | 2 | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" |'''2''' | ||
| | | | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" | | ||
59. rida: | 59. rida: | ||
|rowspan="4" | | |rowspan="4" | | ||
|- | |- | ||
|[[Janek Jaanimäe]]|| || || || || ||1|| | |[[Janek Jaanimäe]]||2 || || || || ||1|| | ||
|- | |- | ||
|[[Karl Jaagup Kask]]|| || || || || ||2|| | |[[Karl Jaagup Kask]]||2 || || || || ||2|| | ||
|- | |- | ||
|[[Diana Romanenkova]]|||| || || || ||1|| | |[[Diana Romanenkova]]||2|| || || || ||1|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4" | 3. | |rowspan="4" | 3. |
Redaktsioon: 19. veebruar 2011, kell 10:31
Eesti klubide karikavõistlused noortele vene kabes (2010)
Paul Kerese Malemaja, 19. veebruar 2011.
Koht | Klubi | Mängija | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Läänemaa Kabeklubi | Kalev Mänd | 0 | 0 | ||||||||||||||
Dan Taidla | 0 | |||||||||||||||||
Anti Antikainen | 0 | |||||||||||||||||
Ketlin Õunap | 0 | |||||||||||||||||
2. | Nõmme Kabeklubi — 2 | Anti Ingel | 2 | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
Janek Jaanimäe | 2 | 1 | ||||||||||||||||
Karl Jaagup Kask | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Diana Romanenkova | 2 | 1 | ||||||||||||||||
3. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 1 | Eljus Šipovski | 2 | 2 | ||||||||||||||
Veronika Pikkel | 2 | |||||||||||||||||
Andreas Tulva | 2 | |||||||||||||||||
Joanna Sild | 2 | |||||||||||||||||
4. | Kabeklubi Tamka | Lev Mihhailov | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
Sergei Gerasimtsik | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Elizaveta Surina | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Ksenia Krehhova | 0 | 1 | ||||||||||||||||
5. | Sindi SK Kalju / Pärnumaa SL | Hendrik Tamm | 2 | 2 | ||||||||||||||
Mihkel Tomberg | 2 | |||||||||||||||||
Karel Paan | 2 | |||||||||||||||||
Janet Tamm | 2 | |||||||||||||||||
6. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 2 | Anneli Trees | 0 | 0 | 2 | 2 | ||||||||||||
Siim Kruusimäe | 0 | 2 | ||||||||||||||||
Britta-Elisabeth Koorem | 0 | 2 | ||||||||||||||||
Rebeca Riisna | 0 | 1 | ||||||||||||||||
7. | Nõmme Kabeklubi — 1 | Martin Talimets | 2 | 0 | ||||||||||||||
Erik Jaanimäe | 1 | |||||||||||||||||
Mark Kristian Küttim | 0 | |||||||||||||||||
Helina Rajasalu | 1 |
Peakohtunik: Tarmo Tulva