Rahvusvaheline kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Mõttemängude festival noortele 2010 - Rahvusvaheline kabe'''[[Mõttemängude festival noortele 2010|2010. aasta mõttemängude festivalil noortele]] | '''Mõttemängude festival noortele 2010 - Rahvusvaheline kabe '''[[Mõttemängude festival noortele 2010|2010. aasta mõttemängude festivalil noortele]] | ||
Tallinn, 9. juuli 2010 | Tallinn, 9. juuli 2010 |
Redaktsioon: 13. juuli 2010, kell 09:09
Mõttemängude festival noortele 2010 - Rahvusvaheline kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil noortele
Tallinn, 9. juuli 2010
Juuniorid
jrk | nimi | Aasta | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | 1993 | 5 | * | 1 | 2 | 0 | 3 | II P |
2 | Eljus Šipovski | 1994 | 4 | 1 | * | 2 | 0 | 1 | III P |
3 | Kalev Mänd | 1992 | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | IV P |
4 | Hendrik Tamm | 1996 | 7 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | I P |
5 | Janet Tamm | 1994 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | * | I T |
Minikadetid
jrk | nimi | klubi | Aasta | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedvig Melis | Remii | 1998 | 4 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | IV T |
2 | Hannela Melis | Remii | 1999 | 4 | 2 | * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | V T |
3 | Anneli Trees | Lasnamäe | 1998 | 7 | 2 | 1 | * | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | III T |
4 | Joanna Sild | Lasnamäe | 1997 | 16 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | I T |
5 | Veronika Pikkel | Lasnamäe | 1997 | 14 | 2 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | II T |
6 | Allan Šipovski | Lasnamäe | 1998 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | IV T |
7 | Lauri Kelder | Lasnamäe | 1999 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 1 | III P |
8 | Frank Smirnov | Lasnamäe | 1999 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | * | 0 | II P |
9 | Kristjan Hinno | Hiiumaa | 1999 | 11 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | * | I P |
Pisikadetid
jrk | nimi | klubi | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Jürgenson | Nõmme | 15 | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | I P |
2 | Risto Kelder | Lasnamäe | 2 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | V P |
3 | Alex-Matthias Tamm | Lasnamäe | 8 | 0 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | IV P |
4 | Taaniel Tokar | 13 | 0 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | II P | |
5 | Andreas Tulva | Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | III P |
6 | Heidi Melis | Remii | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 2 | III T |
7 | Rebecca Riisna | Lasnamäe | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | * | 2 | 2 | I T |
8 | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 0 | II T |
9 | Kaire Sepp | Lasnamäe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | IV T |
Kohtunik: Piret Viirma