Mall:Kalender/2018/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 28. oktoober – 3. november || [http://gomel18.fmjd.org/ Noorte maailma meistrivõistlused] || 100 || Homiel, Valgevene || [[FMJD]] || | | 28. oktoober – 3. november || [http://gomel18.fmjd.org/ Noorte maailma meistrivõistlused] || 100 || Homiel, Valgevene || [[FMJD]] || | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 10. november || Eesti juunioride meistrivõistlused - [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1144/ (noormehed)] [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1145/ (neiud)]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 10. november || Eesti juunioride meistrivõistlused - [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1144/ (noormehed)] [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1145/ (neiud)]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 11. november || [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1156/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 11. november || [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1156/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
| 17. november || Eesti koolide III karikavõistlused kabes - [http://www.kabeliit.ee/images/e/ec/Juhend_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf juhend], [http://www.kabeliit.ee/images/1/10/Ajakava_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf ajakava] <br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> || 64 || Tallinna Pääsküla kool || [[Nõmme KK]] || | | 17. november || Eesti koolide III karikavõistlused kabes - [http://www.kabeliit.ee/images/e/ec/Juhend_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf juhend], [http://www.kabeliit.ee/images/1/10/Ajakava_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf ajakava] <br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> || 64 || Tallinna Pääsküla kool || [[Nõmme KK]] || |
Redaktsioon: 12. november 2018, kell 08:22
November | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. oktoober – 3. november | Noorte maailma meistrivõistlused | 100 | Homiel, Valgevene | FMJD | |||
10. november | Eesti juunioride meistrivõistlused - (noormehed) (neiud) | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
11. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
17. november | Eesti koolide III karikavõistlused kabes - juhend, ajakava *Algus kell 11:00 |
64 | Tallinna Pääsküla kool | Nõmme KK | |||
17. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
20. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs | ||
24. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
25. november |
|
64 | Palamuse Gümnaasium |