Tallinn 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(ei näidata 2 kasutaja 7 vahepealset redaktsiooni) | |||
10. rida: | 10. rida: | ||
|- | |- | ||
| 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | | 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | ||
|*||0||0||0||0||0||0|| | |*||0||0||0||0||0||0||0||0||1||'''1''' ||'''10''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | | 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | ||
|2||*||1||1||1||1|| | |2||*||1||1||1||1||1||2||1||1||'''11''' ||'''4-5''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | | 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | ||
|2||1||*||1||2|| | |2||1||*||1||2||1||1||2||1||1||'''12''' ||'''2''' | ||
|- | |- | ||
| 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | | 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | ||
|2||1||1||*|| | |2||1||1||*||1||0||1||1||1||1||'''9''' ||'''7''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | | 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | ||
|2||1||0|| | |2||1||0||1||*||1||2||2||1||1||'''11''' ||'''3''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | | 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | ||
|2||1|| | |2||1||1||2||1||*||2||1||1||2||'''13''' ||'''1''' | ||
|- | |- | ||
| 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | | 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | ||
|2|| | |2||1||1||1||0||0||*||1||1||0||'''7''' ||'''8''' | ||
|- | |- | ||
| 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | | 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | ||
| | |2||0||0||1||0||1||1||*||0||1||'''6''' ||'''9''' | ||
|- | |- | ||
| 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | | 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | ||
| | |2||1||1||1||1||1||1||2||*||1||'''11''' ||'''4-5''' | ||
|- | |- | ||
| 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | | 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | ||
|1||1||1||1|| | |1||1||1||1||1||0||2||1||1||*||'''9''' ||'''6''' | ||
|} | |} | ||
57. rida: | 57. rida: | ||
|- | |- | ||
| 1|| style="text-align: left;"|[[Veronika Vilčinska]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || || 2076 | | 1|| style="text-align: left;"|[[Veronika Vilčinska]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || || 2076 | ||
|*||1||1||1|| | |*||1||1||1||0||2||1||0||'''6'''||'''6''' | ||
|- | |- | ||
| 2|| style="text-align: left;"|[[Antra Valnere]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || mff || 2158 | | 2|| style="text-align: left;"|[[Antra Valnere]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || mff || 2158 | ||
|1||*||2|| | |1||*||2||1||0||1||1||1||'''7'''||'''4''' | ||
|- | |- | ||
| 3|| style="text-align: left;"|[[Margit Viirma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || || 1952 | | 3|| style="text-align: left;"|[[Margit Viirma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || || 1952 | ||
|1||0||*||1||0||2||0||2||'''6'''|| | |1||0||*||1||0||2||0||2||'''6'''||'''5''' | ||
|- | |- | ||
| 4||style="text-align: left;"| [[Piret Viirma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mff || 2122 | | 4||style="text-align: left;"| [[Piret Viirma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mff || 2122 | ||
|1|| | |1||1||1||*||0||1||1||0||'''5'''||'''7''' | ||
|- | |- | ||
| 5||style="text-align: left;"|[[Viktoriya Motrichko]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Ukraina}} || mff || 2120 | | 5||style="text-align: left;"|[[Viktoriya Motrichko]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Ukraina}} || mff || 2120 | ||
| | |2||2||2||2||*||2||2||1||'''13'''||'''1''' | ||
|- | |- | ||
| 6||style="text-align: left;"|[[Kaari Vainonen]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || || 2123 | | 6||style="text-align: left;"|[[Kaari Vainonen]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || || 2123 | ||
| | |0||1||0||1||0||*||0||1||'''3'''||'''8''' | ||
|- | |- | ||
| 7||style="text-align: left;"|[[Sabina Kovalevskaja]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || || 2106 | | 7||style="text-align: left;"|[[Sabina Kovalevskaja]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || || 2106 | ||
|1||1||2||1||0|| | |1||1||2||1||0||2||*||2||'''9'''||'''2''' | ||
|- | |- | ||
| 8||style="text-align: left;"|[[Marika Azojan]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mff || 2126 | | 8||style="text-align: left;"|[[Marika Azojan]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mff || 2126 | ||
|2||1||0||2||1||1|| | |2||1||0||2||1||1||0||*||'''7'''||'''3''' | ||
|} | |} | ||
99. rida: | 99. rida: | ||
*[[Tallinn 2010 - 6|1. juuli]] | *[[Tallinn 2010 - 6|1. juuli]] | ||
*[[Tallinn 2010 - 7|2. juuli]] | *[[Tallinn 2010 - 7|2. juuli]] | ||
*[[Tallinn 2010 - 8|3. juuli]] | |||
*[[Tallinn 2010 - 9|4. juuli]] | |||
== Vaata ka == | == Vaata ka == |
Viimane redaktsioon: 4. juuli 2010, kell 13:45
Rahvusvaheline turniir TALLINN 2010
- Mehed
- 26. juuni – 4. juuli
- Naised
- 28. juuni – 4. juuli
Tabelid
Mehed
nr | mängija | riik | tiitel | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalev-August Parksepp | Eesti | mn | 2050 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 |
2 | Murodoullo Amrillaev | Venemaa | gmi | 2324 | 2 | * | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 11 | 4-5 |
3 | Kaido Leesmann | Eesti | mi | 2312 | 2 | 1 | * | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 12 | 2 |
4 | Edvard Bužinskij | Leedu | gmi | 2335 | 2 | 1 | 1 | * | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 7 |
5 | Andrei Kalmakov | Venemaa | gmi | 2333 | 2 | 1 | 0 | 1 | * | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 11 | 3 |
6 | Guntis Valneris | Läti | gmi | 2418 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | * | 2 | 1 | 1 | 2 | 13 | 1 |
7 | Raivo Rist | Eesti | mf | 2158 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | * | 1 | 1 | 0 | 7 | 8 |
8 | Arno Uutma | Eesti | mf | 2124 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | * | 0 | 1 | 6 | 9 |
9 | Anatoli Gantvarg | Valgevene | gmi | 2393 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | * | 1 | 11 | 4-5 |
10 | Aleksej Domčev | Leedu | gmi | 2319 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | * | 9 | 6 |
Keskmine reiting: 2277
Kategooria: TIT-XIV
Normid: gmi - 12; mi - 8; mf - 6
Peakohtunik: Villem Lüüs
Kohtunik: Georgiy Podstavkin (Ukraina)
Naised
nr | mängija | riik | tiitel | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika Vilčinska | Leedu | 2076 | * | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 | 6 | |
2 | Antra Valnere | Läti | mff | 2158 | 1 | * | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 |
3 | Margit Viirma | Eesti | 1952 | 1 | 0 | * | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | |
4 | Piret Viirma | Eesti | mff | 2122 | 1 | 1 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 7 |
5 | Viktoriya Motrichko | Ukraina | mff | 2120 | 2 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 13 | 1 |
6 | Kaari Vainonen | Eesti | 2123 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | * | 0 | 1 | 3 | 8 | |
7 | Sabina Kovalevskaja | Leedu | 2106 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | * | 2 | 9 | 2 | |
8 | Marika Azojan | Eesti | mff | 2126 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | * | 7 | 3 |
Keskmine reiting: 2098
Kategooria: TI-VI
Normid: mf - 8
Peakohtunik: Villem Lüüs
Kohtunik: Georgiy Podstavkin (Ukraina)
Partiid
- 26. juuni
- 27. juuni
- 28. juuni + partii M.Viirma-P.Viirma (27. juuni)
- 29. juuni
- 30. juuni + partii Leesmann-Uutma (29. juuni)
- 1. juuli
- 2. juuli
- 3. juuli
- 4. juuli