Mall:Kalender/2023/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
||
(ei näidata 5 kasutaja 12 vahepealset redaktsiooni) | |||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 27. oktoober - 4. november || <b><font color=purple>Noorte MM</font></b> - [https://youth.fmjd.org/ tulemused] || 100 || Police, Poola || [[FMJD]] || | | 27. oktoober - 4. november || <b><font color=purple>Noorte MM</font></b> - [https://youth.fmjd.org/ tulemused] || 100 || Police, Poola || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
| 3.-5. november || Lehti mälestusturniir || 100 || Arula külalistemaja || || [[Tarmo Tulva]] | | 3.-5. november || Lehti mälestusturniir - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t705/ 64], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t706/ 100] || 100 || Arula külalistemaja || || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| 11.-12. november || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused</b> - | | 11.-12. november || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused</b> - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t707/ Turniiritabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 18. november || 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 5.etapp || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | | 18. november || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t708 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 5.etapp] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 18. november || Elva Kabe 2023 7.etapp || 64 || Elva || Elva MMK || | | 18. november || Elva Kabe 2023 7.etapp [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t709/ A-turniir] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t710/ B-turniir] || 64 || Elva Gümnaasium <br>Tartu mnt 3<br> || Elva MMK || | ||
|- | |- | ||
| 19. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 8.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. november || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t711/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 8.etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 25. november || | |25. november || [[Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | ||
|- | |- | ||
| 26. november || Coop Jõgeva 45. kabeturniir <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || [[Jõgeva]] || [[Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 25. november || Paunvere 27. kabeturniir [https://www.kabeliit.ee/images/a/a9/27._Paunvere_kabeturniiri_juhend_2023.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || [[Kaarepere rahvamaja]] || [[Jõgeva Valla Kultuur, Jõgeva Kabeklubi]] || | ||
|- | |||
| 26. november || Coop Jõgeva 45. kabeturniir [https://www.kabeliit.ee/images/f/fa/Coop_Jõgeva_45._kabeturniiri_juhend2.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || [[Jõgeva]] || [[Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | |||
|- | |||
|28. november || [[Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] || 100 || Hiiumaa Spordikeskus || Hiiumaa Kabeklubi || Raivo Rist | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 20. detsember 2023, kell 21:12
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
27. oktoober - 4. november | Noorte MM - tulemused | 100 | Police, Poola | FMJD | |
3.-5. november | Lehti mälestusturniir - 64, 100 | 100 | Arula külalistemaja | Tarmo Tulva | |
11.-12. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | |
18. november | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
18. november | Elva Kabe 2023 7.etapp A-turniir B-turniir | 64 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3 |
Elva MMK | |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 8.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
25. november | Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
25. november | Paunvere 27. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Kaarepere rahvamaja | Jõgeva Valla Kultuur, Jõgeva Kabeklubi | |
26. november | Coop Jõgeva 45. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Jõgeva | Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. november | Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |