Mall:Kalender/2023/02: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 5 kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar </font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar </font> | ||
|- | |- | ||
| 4. veebruar || <b>Eesti meistrivõistlused minikadettidele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t644/ Poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t643/ Tüdrukud]<br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 64 || [https://elvag.edu.ee/meie-kool/kontakt/ Elva Gümnaasium]<br>Algkooli õppehoone<br> Tartu mnt 3 Elva || [[EKL]] || | | 4. veebruar || <b>Eesti meistrivõistlused minikadettidele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t644/ Poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t643/ Tüdrukud]<br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 64 || [https://elvag.edu.ee/meie-kool/kontakt/ Elva Gümnaasium]<br>Algkooli õppehoone<br> Tartu mnt 3 Elva || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| 5. veebruar|| XXI Juhan Aidaku mälestusturniir [http://kabeliit.ee/images/3/35/J.Aidaku_XXI_-_2023.xls Tulemused] || 64 || || || [[Hugo Hommik]] | | 5. veebruar|| XXI Juhan Aidaku mälestusturniir [http://kabeliit.ee/images/3/35/J.Aidaku_XXI_-_2023.xls Tulemused] || 64 || || || [[Hugo Hommik]] | ||
11. rida: | 11. rida: | ||
| 11. veebruar|| Jõgevamaa mv [http://kabeliit.ee/images/9/9f/Jogevamaa-meistrivoistluste-kabe-uldjuhend-2023.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 100 || Virtus, Jõgeva || [[JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 11. veebruar|| Jõgevamaa mv [http://kabeliit.ee/images/9/9f/Jogevamaa-meistrivoistluste-kabe-uldjuhend-2023.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 100 || Virtus, Jõgeva || [[JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 12. veebruar|| Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 [https:// | | 12. veebruar|| Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 [https://drive.google.com/file/d/1lS5lvZ3mq0Gd4RXTuuwqNfSyzgn1j_td/view?usp=sharing Juhend] [https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_148/final_standings&7.html A-turniir] [https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_147/final_standings&7.html B-turniir] || 64 || [https://elvag.edu.ee/meie-kool/kontakt/ Elva Gümnaasium] || Tartumaa Spordiliit, Elva MMK || | ||
|- | |- | ||
| 18. veebruar || 100. seeriaturniir 2023 | | 18. veebruar || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t645/ 100. seeriaturniir 2023 kevad - 2.etapp] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 19. veebruar || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. veebruar || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t646/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 23.-26. veebruar || <b>Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes</ | | 23.-26. veebruar || <b>Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t647/ Turniiritabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 23.-26. veebruar || <b>Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes</ | | 23.-26. veebruar || <b>Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t647/ Turniiritabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 18. detsember 2023, kell 07:18
Veebruar | |||||
---|---|---|---|---|---|
4. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
64 | Elva Gümnaasium Algkooli õppehoone Tartu mnt 3 Elva |
EKL | Tarmo Tulva |
5. veebruar | XXI Juhan Aidaku mälestusturniir Tulemused | 64 | Hugo Hommik | ||
11. veebruar | Jõgevamaa mv Juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
100 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
12. veebruar | Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 Juhend A-turniir B-turniir | 64 | Elva Gümnaasium | Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
18. veebruar | 100. seeriaturniir 2023 kevad - 2.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
19. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23.-26. veebruar | Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
23.-26. veebruar | Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |