Mall:Kalender/2019/08: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 3 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> August</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> August</font> | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 1.–9. august || Noorte EM || 100 || Varssavi, Poola || [[EDC]] || | | 1.–9. august || Noorte EM [https://mme2019.warcaby.pl/ Võistluste veebileht] || 100 || Varssavi, Poola || [[EDC]] || [[Aliaksandr Aniska]] | ||
|-style="background: #ffcc80;" | |-style="background: #ffcc80;" | ||
| 10.–15. august || Jõgeva MK etapp<br /> | | 10.–15. august || Jõgeva MK etapp<br /> | ||
[http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/jogeva2019/ Põhiturniiri tulemused] | |||
[http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/jogeva2019kiir/ Kiirturniiri tulemused] | |||
<br /> | |||
Juhend: | Juhend: | ||
[[Media:Juhend Jõgeva 2019.pdf|(et)]] | [[Media:Juhend Jõgeva 2019.pdf|(et)]] | ||
14. rida: | 17. rida: | ||
| Jõgeva (Kuremaa) | | Jõgeva (Kuremaa) | ||
| [[IDF]] / [[Jõgeva KK]] | | [[IDF]] / [[Jõgeva KK]] | ||
| | | Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| 18. august || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 8. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 18. august || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t493/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 8. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 22.august – 1. september || MM noored, seeniorid || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] || | | 22.august – 1. september || MM noored, seeniorid || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] || | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 25.august – 4. september || [[Media:29696.pdf | | | 25.august – 4. september || [[Media:29696.pdf | Euroopa MV]] || 64 || Izmir, Türgi || [[FMJD]] 64 br || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 18. august 2019, kell 07:48
August | |||||
---|---|---|---|---|---|
1.–9. august | Noorte EM Võistluste veebileht | 100 | Varssavi, Poola | EDC | Aliaksandr Aniska |
10.–15. august | Jõgeva MK etapp Põhiturniiri tulemused
Kiirturniiri tulemused
|
64 | Jõgeva (Kuremaa) | IDF / Jõgeva KK | Villem Lüüs |
18. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 8. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
22.august – 1. september | MM noored, seeniorid | 64 | Kranevo, Bulgaaria | IDF | |
25.august – 4. september | Euroopa MV | 64 | Izmir, Türgi | FMJD 64 br |