Mall:Kalender/2017/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 9 vahepealset redaktsiooni) | |||
4. rida: | 4. rida: | ||
|- | |- | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font> | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |||
| 1.-16. oktoober || [http://wc2017.kabeliit.ee/ Täiskasvanute maailmameistrivõistlused] || 100 || [[Tallinn]] || [[FMJD]] || | |||
|- | |- | ||
| | | 14. oktoober || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 15. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[ | | 15. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t389/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 28.oktoober - 5. november || Noorte maailmameistrivõistlused || 100 || [[Dabki, Poola]] || [[FMJD]] || | | 21. oktoober || Uno Lintsi mälestusvõistlused || 64 || [[Haapsalu]] || [[Läänemaa KK]] || | ||
|- | |||
| 22. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/images/0/0b/2017_Meelit_M%C3%A4nniste_m%C3%A4lestusv%C3%B5istlused.pdf Meelit Männiste mälestusvõistlused] || 64 || Abja Kultuurimaja || Gert Elmaste || | |||
|-style="background: #ffb3b3;" | |||
| 28.oktoober - 5. november || [http://dabki2017.warcaby.pl/ Noorte maailmameistrivõistlused] || 100 || [[Dabki, Poola]] || [[FMJD]] || | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 15. oktoober 2017, kell 08:19
Oktoober | |||||
---|---|---|---|---|---|
1.-16. oktoober | Täiskasvanute maailmameistrivõistlused | 100 | Tallinn | FMJD | |
14. oktoober | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
21. oktoober | Uno Lintsi mälestusvõistlused | 64 | Haapsalu | Läänemaa KK | |
22. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlused | 64 | Abja Kultuurimaja | Gert Elmaste | |
28.oktoober - 5. november | Noorte maailmameistrivõistlused | 100 | Dabki, Poola | FMJD |