Mall:Kalender/2014/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 11 vahepealset redaktsiooni) | |||
11. rida: | 11. rida: | ||
| 7.-14. oktoober ||[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t153/ Euroopa meistrivõistlused naistele] || 100 ||Tallinn||[[EDC]]/[[EKL]] | | 7.-14. oktoober ||[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t153/ Euroopa meistrivõistlused naistele] || 100 ||Tallinn||[[EDC]]/[[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| 11. oktoober ||XI Meelit Männiste kabeturniir <br> <small>*algus kell 12:00</small> || 64 ||Abja kultuurimaja|| Gert Elmaste | | 11. oktoober ||[http://kabeliit.ee/images/b/b4/2014_Manniste.pdf XI Meelit Männiste kabeturniir] <br> <small>*algus kell 12:00</small> || 64 ||Abja kultuurimaja|| Gert Elmaste | ||
|- | |- | ||
| 18. oktoober ||Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp<br><small>*algus kell 10:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | | 18. oktoober ||Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp<br><small>*algus kell 10:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | ||
|- | |||
| 18. oktoober ||Euroopa meistrivõistlused välkkabes - [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5166/ naised], [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5167/ mehed]|| 64 ||St Peterburg|| FMJD 64 | |||
|- | |- | ||
| 18. oktoober ||Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse VI etapp<br><small>*algus kell 15:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | | 18. oktoober ||Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse VI etapp<br><small>*algus kell 15:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | ||
19. rida: | 21. rida: | ||
| 18. oktoober ||Uno Lintsi IV mälestusturniir<br><small>*algus kell 11:00</small> || 64 ||Haapsalu Sotsiaalmaja <br> Kastani 7, Haapsalu|| [[Läänemaa KK]] | | 18. oktoober ||Uno Lintsi IV mälestusturniir<br><small>*algus kell 11:00</small> || 64 ||Haapsalu Sotsiaalmaja <br> Kastani 7, Haapsalu|| [[Läänemaa KK]] | ||
|- | |- | ||
| 19. oktoober ||Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 ||[[Malemaja]]|| [[EKL]] | | 19. oktoober ||Euroopa meistrivõistlused kiirkabes - [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5178/ naised], [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5177/ mehed]|| 64 ||St Peterburg|| FMJD 64 | ||
|- | |||
| 19. oktoober ||Eesti meistrivõistlused kadettidele: [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t155/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t156/ tüdrukud] || 64 ||[[Malemaja]]|| [[EKL]] | |||
|- | |- | ||
| 19. oktoober ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 10. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | | 19. oktoober ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 10. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| 26. oktoober - 1. november ||Pisi- ja minikadettide maailmameistrivõistlused || 100 ||Tallinn|| [[FMJD]]/[[EKL]] | | 20.-25. oktoober ||Euroopa meistrivõistlused - [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5185/ naised], [http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_5184/ mehed]|| 64 ||St Peterburg|| FMJD 64 | ||
|- | |||
| 26. oktoober - 1. november ||[http://championship2014.kabeliit.ee/ Pisi- ja minikadettide maailmameistrivõistlused] || 100 ||Tallinn|| [[FMJD]]/[[EKL]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 21. oktoober 2014, kell 10:02
Oktoober | ||||
---|---|---|---|---|
6. oktoober | Euroopa välkkabe meistrivõistlused | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
7.-14. oktoober | Euroopa meistrivõistlused meestele | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
7.-14. oktoober | Euroopa meistrivõistlused naistele | 100 | Tallinn | EDC/EKL |
11. oktoober | XI Meelit Männiste kabeturniir *algus kell 12:00 |
64 | Abja kultuurimaja | Gert Elmaste |
18. oktoober | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. oktoober | Euroopa meistrivõistlused välkkabes - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
18. oktoober | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse VI etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
18. oktoober | Uno Lintsi IV mälestusturniir *algus kell 11:00 |
64 | Haapsalu Sotsiaalmaja Kastani 7, Haapsalu |
Läänemaa KK |
19. oktoober | Euroopa meistrivõistlused kiirkabes - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
19. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele: poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
19. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
20.-25. oktoober | Euroopa meistrivõistlused - naised, mehed | 64 | St Peterburg | FMJD 64 |
26. oktoober - 1. november | Pisi- ja minikadettide maailmameistrivõistlused | 100 | Tallinn | FMJD/EKL |