Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) poolfinaal - poisid: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) P (Lehekülg "Eesti meistrivõistlused minikadettidele (64) poolfinaal - poisid" teisaldatud pealkirja "Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) poolfinaal - poisid" alla: Aastaarv oli puudu) |
Resümee puudub |
||
(ei näidata ühe teise kasutaja üht vahepealset redaktsiooni) | |||
8. rida: | 8. rida: | ||
!Koht | !Koht | ||
!Võistleja | !Võistleja | ||
!Klubi | |||
!Punkte | !Punkte | ||
!1 | !1 | ||
17. rida: | 18. rida: | ||
!7 | !7 | ||
|- | |- | ||
|1||[[Hendrik Tamm]]|| '''14''' || 6:2 || 15:2 || 2:2 || 4:2 || 7:2 || 5:2 || 3:2 | |1||[[Hendrik Tamm]]||Pärnumaa|| '''14''' || 6:2 || 15:2 || 2:2 || 4:2 || 7:2 || 5:2 || 3:2 | ||
|- | |- | ||
|2||[[Karl Jaagup Kask]]|| '''12''' || 10:2 || 8:2 || 1:0 || 5:2 || 12:2 || 6:2 || 7:2 | |2||[[Karl Jaagup Kask]]||Nõmme KK|| '''12''' || 10:2 || 8:2 || 1:0 || 5:2 || 12:2 || 6:2 || 7:2 | ||
|- | |- | ||
|3||[[Andreas Jürgenson]]||'''9''' || 7:2 || 12:2 || 5:0 || 6:1 || 11:2 || 9:2 || 1:0 | |3||[[Andreas Jürgenson]]||Nõmme KK||'''9''' || 7:2 || 12:2 || 5:0 || 6:1 || 11:2 || 9:2 || 1:0 | ||
|- | |- | ||
|4||[[Kristjan Hinno]]|| '''9''' || 13:2 || 5:1 || 11:2 || 1:0 || 6:0 || 16:2 || 8:2 | |4||[[Kristjan Hinno]]||Hiiumaa KK|| '''9''' || 13:2 || 5:1 || 11:2 || 1:0 || 6:0 || 16:2 || 8:2 | ||
|- | |- | ||
|5||[[Andreas Tulva]]|| '''8''' || 17:2 || 4:1 || 3:2 || 2:0 || 15:2 || 1:0 || 6:1 | |5||[[Andreas Tulva]]||Lasnamäe MKK|| '''8''' || 17:2 || 4:1 || 3:2 || 2:0 || 15:2 || 1:0 || 6:1 | ||
|- | |- | ||
|6||[[Marek Jaanimäe]]|| '''8''' || 1:0 || 14:2 || 18:2 || 3:1 || 4:2 || 2:0 || 5:1 | |6||[[Marek Jaanimäe]]||Nõmme KK|| '''8''' || 1:0 || 14:2 || 18:2 || 3:1 || 4:2 || 2:0 || 5:1 | ||
|- | |- | ||
|7||[[Antanas Zamulskis]]|| '''8''' || 3:0 || 20:2 || 13:2 || 9:2 || 1:0 || 12:2 || 2:0 | |7||[[Antanas Zamulskis]]||Nõmme KK|| '''8''' || 3:0 || 20:2 || 13:2 || 9:2 || 1:0 || 12:2 || 2:0 | ||
|- | |- | ||
|8||[[Alex Matthias Tamm]]|| '''8''' || 18:2 || 2:0 || 9:0 || 13:2 || 14:2 || 11:2 || 4:0 | |8||[[Alex Matthias Tamm]]||Lasnamäe MKK|| '''8''' || 18:2 || 2:0 || 9:0 || 13:2 || 14:2 || 11:2 || 4:0 | ||
|- | |- | ||
|9||[[Reno Gross]]|| '''8''' || 20:2 || 11:0 || 8:2 || 7:0 || 17:2 || 3:0 || 14:2 | |9||[[Reno Gross]]||Rapla|| '''8''' || 20:2 || 11:0 || 8:2 || 7:0 || 17:2 || 3:0 || 14:2 | ||
|- | |- | ||
|10||[[Martin Jantson]]|| '''8''' || 2:0 || 18:0 || 14:0 || 20:2 || 13:2 || 15:2 || 12:2 | |10||[[Martin Jantson]]||Nõmme KK|| '''8''' || 2:0 || 18:0 || 14:0 || 20:2 || 13:2 || 15:2 || 12:2 | ||
|- | |- | ||
|11||[[Lauri Kelder]]|| '''7''' || 16:1 || 9:2 || 4:0 || 17:2 || 3:0 || 8:0 || 19:2 | |11||[[Lauri Kelder]]||Lasnamäe MKK|| '''7''' || 16:1 || 9:2 || 4:0 || 17:2 || 3:0 || 8:0 || 19:2 | ||
|- | |- | ||
|12||[[Marten Heinmaa]]|| '''6''' || 19:2 || 3:0 || 15:2 || 16:2 || 2:0 || 7:0 || 10:0 | |12||[[Marten Heinmaa]]||Nõmme KK|| '''6''' || 19:2 || 3:0 || 15:2 || 16:2 || 2:0 || 7:0 || 10:0 | ||
|- | |- | ||
|13||[[Ramin Ibragimov]]|| '''6''' || 4:0 || 16:2 || 7:0 || 8:0 || 10:0 || 19:2 || 18:2 | |13||[[Ramin Ibragimov]]||Lasnamäe MKK|| '''6''' || 4:0 || 16:2 || 7:0 || 8:0 || 10:0 || 19:2 || 18:2 | ||
|- | |- | ||
|14||[[Aleksei Novikov]]|| '''6''' || 15:0 || 6:0 || 10:2 || 19:2 || 8:0 || 20:2 || 9:0 | |14||[[Aleksei Novikov]]||Läänemaa KK|| '''6''' || 15:0 || 6:0 || 10:2 || 19:2 || 8:0 || 20:2 || 9:0 | ||
|- | |- | ||
|15||[[Karl-Erik Karu]]|| '''6''' || 14:2 || 1:0 || 12:0 || 18:2 || 5:0 || 10:0 || 20:2 | |15||[[Karl-Erik Karu]]||Nõmme KK|| '''6''' || 14:2 || 1:0 || 12:0 || 18:2 || 5:0 || 10:0 || 20:2 | ||
|- | |- | ||
|16||[[Joosep Oks]]|| '''6''' || 11:1 || 13:0 || 19:2 || 12:0 || 18:2 || 4:0 || 17:1 | |16||[[Joosep Oks]]||Rapla|| '''6''' || 11:1 || 13:0 || 19:2 || 12:0 || 18:2 || 4:0 || 17:1 | ||
|- | |- | ||
|17||[[Konstantin Dolskii]]|| '''6''' || 5:0 || 19:1 || 20:2 || 11:0 || 9:0 || 18:2 || 16:1 | |17||[[Konstantin Dolskii]]||Nõmme KK|| '''6''' || 5:0 || 19:1 || 20:2 || 11:0 || 9:0 || 18:2 || 16:1 | ||
|- | |- | ||
|18||[[Einar Kallas]]|| '''2''' || 8:0 || 10:2 || 6:0 || 15:0 || 16:0 || 17:0 || 13:0 | |18||[[Einar Kallas]]||Lasnamäe MKK|| '''2''' || 8:0 || 10:2 || 6:0 || 15:0 || 16:0 || 17:0 || 13:0 | ||
|- | |- | ||
|19||[[Märtin Vist]]|| '''2''' || 12:0 || 17:1 || 16:0 || 14:0 || 20:1 || 13:0 || 11:0 | |19||[[Märtin Vist]]||Rapla|| '''2''' || 12:0 || 17:1 || 16:0 || 14:0 || 20:1 || 13:0 || 11:0 | ||
|- | |- | ||
|20||[[Risto Kelder]]|| '''1''' || 9:0 || 7:0 || 17:0 || 10:0 || 19:1 || 14:0 || 15:0 | |20||[[Risto Kelder]]||Lasnamäe MKK|| '''1''' || 9:0 || 7:0 || 17:0 || 10:0 || 19:1 || 14:0 || 15:0 | ||
|}<br> | |}<br> | ||
Finaali pääseb 6 paremat. Andreas Jürgenson ja Alex Matthias Tamm finaalis ei osale ja seetõttu toimus järelmatš viie osavõtja vahel kolmele finaali kohale. | Finaali pääseb 6 paremat. Andreas Jürgenson ja Alex Matthias Tamm finaalis ei osale ja seetõttu toimus järelmatš viie osavõtja vahel kolmele finaali kohale. | ||
85. rida: | 86. rida: | ||
Kohtunik: [[Piret Viirma]] | Kohtunik: [[Piret Viirma]] | ||
[[Kategooria:2009]] |
Viimane redaktsioon: 29. detsember 2009, kell 17:12
Eesti Meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal poisid (64)
26. september 2009
Tallinn
Koht | Võistleja | Klubi | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hendrik Tamm | Pärnumaa | 14 | 6:2 | 15:2 | 2:2 | 4:2 | 7:2 | 5:2 | 3:2 |
2 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 12 | 10:2 | 8:2 | 1:0 | 5:2 | 12:2 | 6:2 | 7:2 |
3 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 9 | 7:2 | 12:2 | 5:0 | 6:1 | 11:2 | 9:2 | 1:0 |
4 | Kristjan Hinno | Hiiumaa KK | 9 | 13:2 | 5:1 | 11:2 | 1:0 | 6:0 | 16:2 | 8:2 |
5 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 8 | 17:2 | 4:1 | 3:2 | 2:0 | 15:2 | 1:0 | 6:1 |
6 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 8 | 1:0 | 14:2 | 18:2 | 3:1 | 4:2 | 2:0 | 5:1 |
7 | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | 8 | 3:0 | 20:2 | 13:2 | 9:2 | 1:0 | 12:2 | 2:0 |
8 | Alex Matthias Tamm | Lasnamäe MKK | 8 | 18:2 | 2:0 | 9:0 | 13:2 | 14:2 | 11:2 | 4:0 |
9 | Reno Gross | Rapla | 8 | 20:2 | 11:0 | 8:2 | 7:0 | 17:2 | 3:0 | 14:2 |
10 | Martin Jantson | Nõmme KK | 8 | 2:0 | 18:0 | 14:0 | 20:2 | 13:2 | 15:2 | 12:2 |
11 | Lauri Kelder | Lasnamäe MKK | 7 | 16:1 | 9:2 | 4:0 | 17:2 | 3:0 | 8:0 | 19:2 |
12 | Marten Heinmaa | Nõmme KK | 6 | 19:2 | 3:0 | 15:2 | 16:2 | 2:0 | 7:0 | 10:0 |
13 | Ramin Ibragimov | Lasnamäe MKK | 6 | 4:0 | 16:2 | 7:0 | 8:0 | 10:0 | 19:2 | 18:2 |
14 | Aleksei Novikov | Läänemaa KK | 6 | 15:0 | 6:0 | 10:2 | 19:2 | 8:0 | 20:2 | 9:0 |
15 | Karl-Erik Karu | Nõmme KK | 6 | 14:2 | 1:0 | 12:0 | 18:2 | 5:0 | 10:0 | 20:2 |
16 | Joosep Oks | Rapla | 6 | 11:1 | 13:0 | 19:2 | 12:0 | 18:2 | 4:0 | 17:1 |
17 | Konstantin Dolskii | Nõmme KK | 6 | 5:0 | 19:1 | 20:2 | 11:0 | 9:0 | 18:2 | 16:1 |
18 | Einar Kallas | Lasnamäe MKK | 2 | 8:0 | 10:2 | 6:0 | 15:0 | 16:0 | 17:0 | 13:0 |
19 | Märtin Vist | Rapla | 2 | 12:0 | 17:1 | 16:0 | 14:0 | 20:1 | 13:0 | 11:0 |
20 | Risto Kelder | Lasnamäe MKK | 1 | 9:0 | 7:0 | 17:0 | 10:0 | 19:1 | 14:0 | 15:0 |
Finaali pääseb 6 paremat. Andreas Jürgenson ja Alex Matthias Tamm finaalis ei osale ja seetõttu toimus järelmatš viie osavõtja vahel kolmele finaali kohale.
nimi | AZ | RG | MJ | AT | MJ | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Antanas Zamulskis | * | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7. |
Reno Gross | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 9. |
Marek Jaanimäe | 0 | 2 | * | 1 | 0 | 3 | 8. |
Andreas Tulva | 2 | 2 | 1 | * | 1 | 6 | 6. |
Martin Jantson | 2 | 2 | 2 | 1 | * | 7 | 5. |
Finaali koosseis:
Hendrik Tamm
Karl Jaagup Kask
Kristjan Hinno
Martin Jantson
Andreas Tulva
Antanas Zamulskis
Kohtunik: Piret Viirma